Alianta Mea

DeletedUser

Guest
In lumea Sigma, ca pe orice lumi noi sunt mai multe aliante si mai multi jucatori, experimentati si neexperimentati dar am intemeiat si eu o alianta pe aceasta lume si anume:Warriors-Legends of Troy.Sunt un jucator care stie sa conduca o alianta cu jucatori capabili sa joace si sa inteleaga acest joc.Vastept pe lumea Sigma ca sa jucati alaturi de o alianta deosebita cu jucatori deosebiti.
Nu spun akm ca trebuie neaparat sa veniti si sa jucati in lumea aceasta si mai ales in alianta mea,dar dak vreti sa jucati serios si sa ajungeti departe, contactati-ma.
Numele meu este Freaken in lumea Sigma si pt invitatii ma puteti contacta oricand.
Puteti sa puneti intrebari si va puteti exprima opinia despre acest Thread
 

DeletedUser5957

Guest
hmmm , marea 57 , desul departe de zona rosie . daca te ti de treaba si sti sa conduci bine o alianta nu te vad rau in viitor . spor cu alianta , astept sa vad evolutia . cam vreo 2-3 maxim 4 luni mai aveti pana sa se ajunga si pe marea 57 cu zona asta rosie
 

DeletedUser9489

Guest
Oceanul 74, Oceanul 75 cat si Oceanul 75 abia incep sa prinda contur. Mai asteptam putin ca razboiul sa se extinda, din moment ce In oceanul 56 domina Area 56.
 
Sus