Alianta Friends

Rareshhh

Membru activ
A intrat de mult :))))

SeH1RmG.png
 

DeletedUser

Guest
Ferea ca au intrat booti...ANUNT!!! Meniu gustos, marca a la banderica, pozitionat in m54, nume cica Real friends...nu va sfiiti, mancati-i cu tot cu ambalaj ca sunt slabi ai naibii...hahahahahahhaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
@woo
ahahaaa.....hai ca ai sarit calul deja....parca ma racaie sa intru sa te capacesc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@woo
ahahaaa.....hai ca ai sarit calul deja....parca ma racaie sa intru sa te capacesc...

intra fiule, cine nu te lasa :)

sa nu-mi spui sa n-am dreptate, o adunatura de caramidari, au fost si pe chi, friends1,2,3,4,5,6 academiile, ocupau astia 80% din harta, acum nu-I mai vad
iti spun eu si motivul renuntarii lor, viteza prea mica de joc, adica mortarul dintre caramizi se intarea prea greu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
gresit...sistemul de cucerire,cunoscatorule..si da viteza mica...te vad in M45..e..ar fi trebuit sa fii in 55 de la inceput si discutam altfel:D
 

DeletedUser

Guest
gresit...sistemul de cucerire,cunoscatorule..si da viteza mica...te vad in M45..e..ar fi trebuit sa fii in 55 de la inceput si discutam altfel:D

ma vezi in m45 ptr ca folosesc si aici acelasi nick, nu stau sub acoperire :)
eu sustin colegii din 55, d'aia sunt in 45 :)
''cunoscatorule''
 

DeletedUser

Guest
Pfiuuuu!!!! Am muncit pan acum nu gluma...am vreo 30 de coante, sunt pretutindeni, sunt peste tot...hahahahahhahaa...sa inceapa intriga nene! sa cada imperiile, sa danseze fetili, sa inceapa galcevile, certurile muhahahahahahaha >)
 

DeletedUser13911

Guest
ma vezi in m45 ptr ca folosesc si aici acelasi nick, nu stau sub acoperire :)
eu sustin colegii din 55, d'aia sunt in 45 :)
''cunoscatorule''

Mah,taci si las-o asa..cand m-am intors eu cu spatele la joc tu abia cercetasei cucerirea..shttttt...lasa..cum zici tu.
 

DeletedUser1530

Guest
Pfiuuuu!!!! Am muncit pan acum nu gluma...am vreo 30 de coante, sunt pretutindeni, sunt peste tot...hahahahahhahaa...sa inceapa intriga nene! sa cada imperiile, sa danseze fetili, sa inceapa galcevile, certurile muhahahahahahaha >)
mi-am facut aparitia in zona :D...ma voi ocupa de asta ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus