Alianta "Big Family"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cand se va deschide lumea my am sa fac o alianta pe directia Nord-Est..sper sa ajunga in top 10.cei care vor sa intre sa scrie aici:D:p Primim jucatori activi cu ceva experienta pe grepolis...:D
 

DeletedUser5957

Guest
vetzi fi o familie, sau dc alianta se numeste Big Family?
 

DeletedUser

Guest
v-om fi o familie mare in care toti sunt respectati si sunt egali:p
 

DeletedUser

Guest
Salut, vreau sa intru si eu in alianta cand se va deschide, numele meu in joc este kowez!
 

DeletedUser

Guest
v-om fi o familie mare in care toti sunt respectati si sunt egali:p

1. Nu ştiţi să faceţi un nume adevărat ? Toţi numai să copiaţi .
2. Ca în toate lumile din care ştiu eu alianţele "BIG FAMILY" au avut vreo 7 alianţe academice , în loc să facă una bună , ei stau cu 7 .. Mulţi dar slabi , cum este mai peste tot unde sunt 1000 de oameni .
 

DeletedUser3207

Guest
1. Nu ştiţi să faceţi un nume adevărat ? Toţi numai să copiaţi .
2. Ca în toate lumile din care ştiu eu alianţele "BIG FAMILY" au avut vreo 7 alianţe academice , în loc să facă una bună , ei stau cu 7 .. Mulţi dar slabi , cum este mai peste tot unde sunt 1000 de oameni .

Esti cam nemultumit vad!:p
 

DeletedUser

Guest
nu , dar am nervi ca aliantele de la politica si propaganda nu sunt inchise , iar a mea s-a inchis la 2 min de la deschidere.

si in plus , sunt nemultumit ca nu stiu sa inventeze ceva..

ca de exemplu , cum am inventat eu I.R.R , cum a inventat fiecare alianta cate un nume , care acum este puternic
Just do it , the black pearls , lost legion , die , to die for , centurionii , reborn , new life .. nwa , deathrow .. havoc , etc .. numai ei nu stiu sa faca ceva , si doar sa copieze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3207

Guest
Si la mine la fel.

Totusi,e o lume noua si s-ar putea sa nu existe moderatori special pentru acea rubrica,iar ceilalti moderatori s-ar putea sa nu fi fost activi.

Si ca sa nu fiu off-topic,cred ca va avea noroc cu alianta lui in noua lume,insa incercarea de pe Lamba este fara sorti de izbanda!
Ca un sfat ii spun sa renunte la Lamba si sa se axeze pe My!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus