Adminii Hyperborei

DeletedUser

Guest
Adica "amator pe forum"
Poi abea-s la inceput , ii prima oara cand il acceses...... nu le am in totalitate , sper sa ma obisnuiesc.

- - - Actualizat - - -

http://forum.ro.grepolis.com/showgroups.php , alege de acolo un admin sau un administrator, cineva trebuie sa-i preia sarcinile colegului aflat in vacanta sau oriunde ar fi el!
Daca te referi la mine, voi incerca , dar nu ar fi corect sa astept pana vine , sa nu se bage altcineva in treburile lui?
 

DeletedUser14038

Guest
credeam ca esti in vacanta, sau chear astaseara ai revenit?
 

DeletedUser

Guest
As dori sa iau legatura cu adminii sv-ului hyperborea.Cum as putea ?

Prin porumbei voiajori le poti transmite mesaje. Dar ai grija sa fie codificate . Cine stie cum vreun dement cu prastia iese la vanatoare de porumbei si nimereste fix pe-ala care iti transmite tie pasurile . Sau mai exista o varianta: STRIGA LA EI CAT POTI DE TARE. Sa spulberi mitul cu surzenia zeilor.
Tu ai auzi de blestemul asta? Surzenia zeilor? Doar in Olimp se gaseste leacul. Asa ca trebuie sa parcurgi pe jos si cat poti de nud drumul asta pana in Olimp si sa furi leacul. Pt o reusita garantata sa pui si niste poze de pe drum .
 

DeletedUser13911

Guest
E o chestie nativa la el,nu reuseste sa fie normal(a se citi <serios>):D
@mr M
Bre,incercai sa te faci porumbel ceva mai devreme:)....din totdeauna mi-am dorit sa stiu cum se ghideaza astia in zbor cand duc recipisa:p
@ Adelin..chiar am suspinat cand am vazut ca TU stii cand e Jack in vacanta...cat despre doleantele tale in privinta moderatului..."chear" nu e cazul sa suferi..e mai bine(pentru tine), asa fara "grade"..(sfat prietenesc,am vazut ca asa ceva iti doreai);)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
gps, dar nu intentionam sa le transmit mai departe, doar sa intru in posesia lor...
 
Sus