admini va rog aruncati un ochi

  • Autor subiect DeletedUser6395
  • Data de început

DeletedUser6395

Guest
in trecut, cam pana in 2012 daca nu ma insel, puteam sa trecem din modul oras pe modul insula doar prin simpla apasare a tastei "Esc" , de atunci ioc. nu am mai jucat grepolis tocmai din cauza asta, pierdeam timp enorm sa ma duc de fiecare data cu , cursorul mousului pe acea minuscula pictograma care ma trimite pe modul insula. va rog rezolvati aceasta problema, nu cred ca sunt singurul deranjat de acest lucru. va multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
De ce doar un ochi? Este de notorietate faptul ca adminii au de la 3 ochi în sus...sau cel puțin asa susțin cei care au văzut aceste ființe mitice.:D
 

DeletedUser6395

Guest
De ce doar un ochi? Este de notorietate faptul ca adminii au de la 3 ochi în sus...sau cel puțin asa susțin cei care au văzut aceste ființe mitice.:D



:))) in continuare astept si raspuns la subiect :D , sa stiu daca incep iar sa joc sau nu.
 

DeletedUser

Guest
Propunerile facute in acest topic sunt comunicate dezvoltatorilor jocului si acestia deci care sunt realizabile si au sanse de a fi implementate in viitor in joc.
Multumim pentru interesul acordat acestui joc :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Nea' Nicule ,eu cred ca nu ai nici o sansa sa joci daca astepti sa se faca implemetarea ceruta de tine!Nu te increde in fiintele mitice,sunt mirobolant de amabile pentru ca asa o cere fisa postului.Cum a spus si Anutza,neamtul hotaraste,si ..na...nu strica el investitia pentru un moft.Cei care am jucat in trecut am trecut prin "incomoditatea" asta...o spun din proprie experienta,te vei obisnui.
 

DeletedUser6395

Guest
inteleg, ma rog sunt si altele mai mari, dar asta ma streseaza pe mine la culme :)) multumesc de raspunsuri, nu-mi ramane decat sa ma conformez, ca rumanu, doar e principala noastra calitate :))
 
Sus