Adaugarea grifonilor la eventurile viitoare

  • Autor subiect DeletedUser15067
  • Data de început

DeletedUser15067

Guest
As vrea sa propun si eu ceva.Se poate ca la eventurile viitoare sa adaugati si grifonii,deoarece sunt foarte folositori?Sunteti de acord?
 

DeletedUser15210

Guest
Eu nu ! Sunt lumi deschise, care nu au sistemul cu cei 6 zei si nu ar fi corect !
 

DeletedUser5815

Guest
mai exista inca lumi fara toti cei 6?
habar n-aveam
 

DeletedUser

Guest
Corect.dar psi se inchide in ianuarie.si pe achilles nu cred ca mai e nimeni interesat sa joace.

- - - Actualizat - - -

Tania,tu esti de acord?
 

DeletedUser5815

Guest
cata vreme mai exista inca lumi deschise fara toti cei 6 zei, nu pot fi de acord... dar pot fi de acord cu o adaptare pentru fiecare lume... pur si simplu, daca nu exista artemis, nu se implementeaza acea recompensa pe lumea respectiva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asta zic si eu.la fel cum si pe lumile fara eroi si nu ptimesc recompensele cu monedele de razboi/înțelepciune, asa pot sa bage si grifonii pe lumile unde e artemis

- - - Actualizat - - -

Ce parere aveți?
 

DeletedUser15210

Guest
dar ai vzt unde se adauga acele retete pentru lumile fara eroi? la binecuvantarea resurselor ...
nu cred ca ar fi corect ca voi sa aveti 3/4/5 vraji pentru grifoni, iar ceilalti sa aiba retete in plus la rtual pentru resurse :/
 

DeletedUser

Guest
Toby.mai e doar lumea achilles.psi o sa se inchida.si grifonii chiar ar fi o super idee
 

DeletedUser5815

Guest
pana la urma, cu sau fara grifoni, cred ca mai important e echilibrul ofensiva-defensiva la recompense.... a lasat mult de dorit la ultimele eventuri
 

DeletedUser15210

Guest
Mai e psi, chi, achilles si hyperborea nu e tot cu 5 zei?
Adica nu ne ajunge ca mantele sunt cumparate cel mai bine? Acu apare concurenta? Ar trebui sa faca vraji de 1 manta per ora si sa faca mai mult terestru per ora ... Asta inseamna echilibru ! Dar de ... banii sa iasa, ca de restu nu le pasa
 

DeletedUser

Guest
Hyperborea are 6 zei.si crede-ma toby.o sa fie genial daca o sa adauge grifonii la eventurile vii
 

DeletedUser15210

Guest
Cred ca e o EA :p
Si, da, greseala mea ... Achilles este cu 6 zei ... am uitat ...
 

DeletedUser5815

Guest
cum spuneam, echilibru de forte... nu atacatori garla si restul pauza
 
Sus