Actualizarea Versiunii Mobile 2.85

Stil

Community Manager
App Versiunea 2.85


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că versiunea mobilă a fost actualizată la versiunea 2.85, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


Noua piață este disponibilă pentru dispozitivul tău preferat și sperăm să vă placă la fel de mult cum ne place nouă. În timp ce am folosit-o, ne-am dat seama că unele îmbunătățiri erau necesare și asta am făcut în acest update.

Caracteristici noi


  • Numele orașului propriu este afișat acum în ecranul "Detaliilor ofertelor proprii" la piață.
  • Exisă acum un buton de informare cu un dialog care explică limitele de monede de aur negociabile pe piață.
  • Butonul filtru "toate, dar de aur" este acum gri pentru piețele cu un nivel mai mic de 5.
  • A fost modificat graficul raportului la piață.

Erori rezolvate


  • S-a rezolvat problema care afișa numele orașului greșit, deși jucătorul specifica un nume particularizat.
  • Fereastra care oferea informații despre irosirea resurselor nu era tradusă în mod corespunzător.
  • S-a fixat o problemă care făcea ca timpul pentru jefuire să fie prezentat.
  • S-a rezolvat o problemă care făcea ca ecranul pieței să nu mai fie derulabil pe dispozitive iOS.
  • S-a rezolvat problema din cauza căreia cursorul era inutilizabil, deși jucătorul avea suficiente resurse.
  • Filtrele cu text erau pâlpâitoare de mai multe ori, atunci când erau făcute modificări la filtre.
  • Crearea unei oferte cu aur nu va mai reseta parametrul ofertei selectate.
  • Pictogramele pentru monedele de aur nu erau dezactivate în mod corespunzător, atunci când piața era retrogradată la un nivel sub 5.
  • S-a rezolvat problema care împiedica jucătorul să deschidă o ofertă cu aur.
  • Cantitatea de aur negociabil era suprapusă pe butonul de informații al pieței.
  • Următoarea cerere/ timp de jefuire nu erau prezentateîn poziția corectă în ecranul cerere/pradă al orașului fermă.



Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI

Echipa Grepolis Romania
[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus