Actualizarea Versiunii Mobile 2.104

Stil

Community Manager
App Versiunea 2.104


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că versiunea mobilă a fost actualizată la versiunea 2.104, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În această versiune am implementat posibilitatea de a vizualiza rapoartele publicate în mesaje. Acesta este un prim pas în aplicarea BB-codurilor și îmbunătățirea forumului alianței. Vă rugăm să ne oferiți feedback-ul dvs. cu privire la această nouă caracteristică, pentru a ne împărtăși ideile de îmbunătățire sau modificări posibile. În afară de asta, am lucrat la îmbunătățirea satelor de luptă și am fixat unele erori.

Îmbunătățire nouă


  • Denumirile clădirilor speciale vor fi acum afișate în antetul albastru al ecranului de construcții.
  • Rapoartele publicate pot fi acum afișate în mesaje. Aveți acum un buton în ecranul de mesaje "Arată raportul", ce vă va permite vizualizarea raportului publicat.

    1.png
  • Numărul de puncte de luptă disponibile este acum afișat în Agora.

    4.png


Erori rezolvate


  • În unele cazuri, la tutorial, unele misiuni nu puteau fi îndeplinite.
  • Uneori, jucătorii puteau salva mai mult de 500 de favoruri, după utilizarea elementelor de favoruri instant. acest lucru nu mai este posibil.

    3.png
  • Până în prezent, informațiile legate de începutul cuceririi unui oraș de-al dvs. , nu erau afișate în raportul de luptă corespunzător.
  • După ce erați atacați, raportul de luptă corespunzător nu putea fi deschis, în unele cazuri.
  • Uneori, bonusul pentru logarea zilnică era afișat din nou, deși jucătorul colectase deja recompensa.
  • Jucătorii rămâneau uneori blocați în timpul tutorialului, după prima luptă împotriav taberei de bandiți.
  • 2.jpg
  • Pe pagina de selectare a lumii de joc, lumile închise erau vizibile.






Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI

Echipa Grepolis Romania
[gpfooter][/gpfooter]
 
Ultima editare:
Sus