Actualizarea Versiunii Mobile 2.101

Stil

Community Manager
App Versiunea 2.101


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că versiunea mobilă a fost actualizată la versiunea 2.101, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


In aceasta versiune am reusit sa implementam posibilitatea de a vedea pe insula orasele rezervate si de a putea face rezervari.
Mai mult am refacut tutorialul care ofera acum instructiuni mai clare , am refacut fereastra pentru Agora pentru a a se potrivi cu noul stil, au fost reactivate notificarile pentru misiunile insulei, am lucrat la formatul mesajelor ceea reprezinta un prim pas catre imbunatatirea forumului aliantelor. Desigur am rezolvat si cateva erori asa ca va invitam sa verificati noua versiune cat mai curand posibil.

Îmbunătățire nouă


  • Adaugat posibilitatea de a folosi bb-code pentru jucatori, orase, insule in mesaje
  • S-a adaugat sistemul de rezervari: este posibil sa rezervati orase , sa stergeti rezervari , sa vedeti alte rezervari, sunteti avertizati daca incercati sa atacati un oras rezervat
  • S-a adaugat o imagine pentru recompensa " productie de resurse crescuta"
  • A fost imbunatatit tutorialul pentru a oferi informatii mai clare
  • S-a imbunatatit formatul mesajelor
  • A fost modificata fereastra pentru Agora
  • S-au reactivat notificarile pentru misiunile insulei
  • S-au imbunatatit indicatiile cu privire la diferite erori ( de logare, trimitere mesaje)


Erori rezolvate


  • Ordinele pentru cladiri ramaneau blocate daca se dadea comanda de constructie de 2 ori
  • Schimbarea drepturilor membrilor aliantei nu se salvau corect dupa ce se iesea din fereastra de editare





Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI

Echipa Grepolis Romania
[gpfooter][/gpfooter]
 
Ultima editare:
Sus