Activitate jucatori si altele!

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze daca aceasta teme exista deja si nu am observat-o.

Nu vedem, in calitate, de conducatori ai unei aliante zilele de inactivitate ale membrilor asa cum exista ea pe triburile. Ar fi utila aceasta posibilitate pentru a putea corecta activitatea acestora.

Nu avem sectiune de diplomatie astfel incat derularea diplomatiei se face cu greutate.

Ar fi utila de asemenea si posibilitatea de a avea sitter ca pe triburile in afara modului de vacanta.

Cu stima!
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze daca aceasta teme exista deja si nu am observat-o.

Nu vedem, in calitate, de conducatori ai unei aliante zilele de inactivitate ale membrilor asa cum exista ea pe triburile. Ar fi utila aceasta posibilitate pentru a putea corecta activitatea acestora.

Nu avem sectiune de diplomatie astfel incat derularea diplomatiei se face cu greutate.--se va implementa in curand

Ar fi utila de asemenea si posibilitatea de a avea sitter ca pe triburile in afara modului de vacanta.--s-a propus.


Cu stima!

Pro la propunerea cu posibilitatea de a vedea zilele de inactivitate ale unui jucator.
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze daca aceasta teme exista deja si nu am observat-o.

Nu vedem, in calitate, de conducatori ai unei aliante zilele de inactivitate ale membrilor asa cum exista ea pe triburile. Ar fi utila aceasta posibilitate pentru a putea corecta activitatea acestora.

Nu avem sectiune de diplomatie astfel incat derularea diplomatiei se face cu greutate.

Ar fi utila de asemenea si posibilitatea de a avea sitter ca pe triburile in afara modului de vacanta.

Cu stima!

De acord cu ce spui tu , mai putin cu modul de loctiitor.
 

DeletedUser

Guest
Buna...nu stiu daca am gasit subiectul potrivit unde sa scriu ce ma surprinde la jocul asta...nu exista posibilitatea ca in alte jocuri...nu ca as vrea sa il compar...dar mi se pare absolut normal sa poti sa iti vezi membrii aliantei daca sint on sau nu...aici nu se vede nimik
cu ce te ajuta sa vezi ca orasul creste in puncte? ...daca nu poti comunica la timp...pui o intrebare pe forum...sau in mesaj privat...si primesti raspunsul peste o zi...ca nu se stie daca e on ...
Chiar nu se poate face nimik in privinta asta?...doar nu e un joc vechi...unde nu se mai pot face imbunatatiri
 

DeletedUser

Guest
Asta nu depinde de noi membri forumului si nici de adminii din Romania, ei daor trimit propunerea la inno si aia o implementeaza daa li se pare buna.

Sunt toate propunerile bune..
 

DeletedUser

Guest
Buna...nu stiu daca am gasit subiectul potrivit unde sa scriu ce ma surprinde la jocul asta...nu exista posibilitatea ca in alte jocuri...nu ca as vrea sa il compar...dar mi se pare absolut normal sa poti sa iti vezi membrii aliantei daca sint on sau nu...aici nu se vede nimik
cu ce te ajuta sa vezi ca orasul creste in puncte? ...daca nu poti comunica la timp...pui o intrebare pe forum...sau in mesaj privat...si primesti raspunsul peste o zi...ca nu se stie daca e on ...
Chiar nu se poate face nimik in privinta asta?...doar nu e un joc vechi...unde nu se mai pot face imbunatatiri

Ideea ar putea fi folositoare , dar ca sa fie luata in considerare trebuie sa deschizi macar un topic nou la sectiunea propuneri.

On topic : Raman la parerea ca ideea propusa aici e foarte buna , mai putin cu modul "loctiitor".
 

DeletedUser

Guest
PRO cu ambele maini ridicate.....

Sunt total de acord cu aceasta propunere.
Este destul de benefica aceasta optiune, deoarece am sti si noi pe ce colegi ne putem baza si pe care nu.
 

DeletedUser

Guest
inactiv

Asta nu mi se pare deloc normal.


dc nu ti se pare deloc normal?

eu cred ca este foarte important in calitate de intemeietor sa stiu cine joaca si cine nu.
este greu sa imi dau seama dupa numarul punctelor.
poate omul isi face armata si nu se grabeste sa creasca in puncte.eu o sa il concediez crezand ca nu mai joca.

sunt pro pentru a putea vedea de cat timp este inactiv un jucator.
 

DeletedUser47

Guest
Buna...nu stiu daca am gasit subiectul potrivit unde sa scriu ce ma surprinde la jocul asta...nu exista posibilitatea ca in alte jocuri...nu ca as vrea sa il compar...dar mi se pare absolut normal sa poti sa iti vezi membrii aliantei daca sint on sau nu...aici nu se vede nimik
cu ce te ajuta sa vezi ca orasul creste in puncte? ...daca nu poti comunica la timp...pui o intrebare pe forum...sau in mesaj privat...si primesti raspunsul peste o zi...ca nu se stie daca e on ...
Chiar nu se poate face nimik in privinta asta?...doar nu e un joc vechi...unde nu se mai pot face imbunatatiri

Total contra!

Poate să apară ceva gen triburile cu activ, inactiv de 2 zile, inactiv de o săptămână da. Şi o listă de prieteni pe care să îi vezi când sunt online sau nu. Dar să vadă 20 de membri ai conduceri când sunt online sau nu mi se pare o absurditate. Pentru că pănă la urmă este vorba de o alianţă şi pot exista şi trădători aşa că îţi scrie unu programu cand eşti on si când eşti off şi te trezeşti "cucerire în curs" când ajungi acasă.
 

DeletedUser

Guest
dc nu ti se pare deloc normal?

eu cred ca este foarte important in calitate de intemeietor sa stiu cine joaca si cine nu.
este greu sa imi dau seama dupa numarul punctelor.
poate omul isi face armata si nu se grabeste sa creasca in puncte.eu o sa il concediez crezand ca nu mai joca.

sunt pro pentru a putea vedea de cat timp este inactiv un jucator.

Daca ai fi citit putin mai atent inainte de a posta, cred ca ti-ai fi dat seama in primul rand ce nu i se pare normal...
 

DeletedUser

Guest
Cand am propus cele de la inceputul temei, respectiv activitatea jucatorilor, nu m-am gandit ca acest lucru sa fie accesibil tuturor jucatorilor ci numai conducerii aliantei.
 

DeletedUser

Guest
pro
ar fii bine sa poti vedea statusul unui jucator(online/offline) desigur doar daca esti in aceasi alianta cu el ;)
 

DeletedUser

Guest
pro

nu e un lucru normal sa vezi daca jucatorul a mai intrat pe cont sau nu ?mai ales acum ca numarul de membri sa limitat la 200(cea mai proasta idee :D)
ai 200 de membri si 50 sunt inactivi...ii tii degeaba..mai bine faci lic pentri altii....deci

  • pro
 

DeletedUser1304

Guest
alianta ar putea face lista cu jucatorii inactivi: exemplu=> daca nu sunt activi de 2 zile advertisment nu raspund is farmati ce e asa de greu
 
Sus