Accesare administrare forum

  • Autor subiect DeletedUser1684
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aceasta propunere este una veche si de imediata urgenta,nu vad de ce nu s-a raspuns cererii pana acum.
 

DeletedUser

Guest
Propunere Moderator Forum ..

Salut la toti .. vreau sa va propun si eu ceva ..

este vorba de drepturile moderatorului forumului .. ( intern al aliantei ) ..

Dreptul de moderator forum , poate doar sa editeze si sterge mesaje . eu va propun urmatoarea idee ..
ca sa nu mai dam drept de lider ( pentru moderator ) , sa apara butonul de " Administrare Forumuri " si la dreptul de Moderator forum ..


Ce ziceti ?
 

DeletedUser

Guest
S-a mai discutat deja despre asta. Moderatorul forumului ar avea acces și la ascuns(făcându-l vizibil) și s-ar crea o breșă de informații.
 

DeletedUser

Guest
S-a mai discutat deja despre asta. Moderatorul forumului ar avea acces și la ascuns(făcându-l vizibil) și s-ar crea o breșă de informații.

Dar cei de la INNO ar putea atribui moderatorului dreptul de care se tot vorbeste si pe care l-a propus acum klaus si sa blocheze dreptul mod. de a vedea forumurile ascunse.Gasesc ei o solutie!
Si dreptul de a vedea forumurile ascunse sa ramana ca drept de selectat.
 

DeletedUser

Guest
Topicul "Propunere Moderator Forum .." a fost mutat aici, avand acelasi subiect de discutie.
 

DeletedUser

Guest
Pro!

Sunt toatl pro si trebuie sa va spun ca sunt impresionat ca va ganditi la moderatorii si administratorii de joc! :D:D:D:D:DB-)B-)B-)B-)B-)!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Daca studiam un pic cuvantul Moderator, se intelege foarte usor ca este cel care ``modereaza``. Eu sunt contra! Unui moderator ii este de ajuns sa modereze forumul, adica, sa inchida o discutie, sa stearga vreun comentar urat, etc... dar cel care schimba topicuri trebuie sa fie unul din conducere... Asta este pararea mea!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus