abuz din nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
domnule admin ai ceva cu mine??primesc ban pe motiv ca dupa pc meu m-am logat dupa mai multe conturi...nimic adevarat...vreau sa vad si eu ce dovada ai??
 

DeletedUser13911

Guest
Sfat.Nu incerca sa obtii astfel de raspunsuri aici...Nu vei primi decat un eventual Ban pe Forum.
 
domnul admin eu stau in regie e normal sa mai fie si alcineva care juaca grepolis in toata regia nu trebuie sa imi dai ban acuma sunt acasa si poti verifica ip sa vezi ca e diferit...te rog frumos sa scoti banul
 

DeletedUser13911

Guest
Vorbesti singur. aici..te asigur .Nu imi doresc decat sa te ajut!
Deschide alt tiket daca primul(in caz ca l-ai facut ) e inchis si explica situattia cu Regia.Imi aduc aminte ca au mai fost cazuri,,,,nu le stiu finalitatea..dar e o problema mai delicata acolo.....
 

DeletedUser13911

Guest
Aici e partea proasta a sistemului suport..exista o perioada in care isi rezerva dreptul de ati raspunde....
Nu poti decat sa ai rabdare...Este frustrant cand stii ca nu ai nici o vina..dar nu ai nici o alta solutie.
Mai exista una..scriei un mail lui Stil....dar te asigur ca vei primi raspunsul...muuuult mai tarziu decat ti-ai dori....stiu ca e un tip ocupat..sa spun asa.!
 

DeletedUser

Guest
domnul admin eu stau in regie e normal sa mai fie si alcineva care juaca grepolis in toata regia nu trebuie sa imi dai ban acuma sunt acasa si poti verifica ip sa vezi ca e diferit...te rog frumos sa scoti banul

aveti toate explicatiile in tichet, nu mai faceti galagie pe aici , ca nu aici se discuta problemele din joc
 

DeletedUser13231

Guest
sincer?

eu nu te cred, aia cu "caminul" e fumata de mult

asa ca iti meriti soarta - un trisor mai putin pe grepolis
 
nu prea imi pasa de ce crezi tu...eu stiu ca nu am gresit cu nimicm-am oferit sa aduc probe ca nu am folosit conturi multiple doar sa mi se spuna ce trebuie sa fac in privinta asta

- - - Actualizat - - -

sincer?

eu nu te cred, aia cu "caminul" e fumata de mult

asa ca iti meriti soarta - un trisor mai putin pe grepolis
uite cum facem vi in regie in bucuresti in camin p15 si dupa ce iti crap capul poate crezi??ce zici??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus