Abdera - Lumea greilor

mans

Stie Tot
Da pai ce pot sa va spun mai copilasi , Friends fara David nu exista , la fel si David fara Friends , nu va mai dati mari si tari pe aici ca sunteti o apa de ploaie 0 toti , cat timp a jucat David si Friends nu mai erati asa tari in gura ca o luati pe cocoasa , acum ca va bateti cu invictus va vedeti toti mari vedete .

In fine oricum lumea asta nu va avea castigator , nu stiu ce va strofocati atat , @Stil vezi ca te asteapta astia la proces saptamana viitoare , intrebarea e cn te face primu David cu procesu sau Innogames ?

Justice4Friends !!!
Coe,nu mai vorbi despre tine la persoana a III-a!
 

twistdark1

Stie Tot
Da pai ce pot sa va spun mai copilasi , Friends fara David nu exista , la fel si David fara Friends , nu va mai dati mari si tari pe aici ca sunteti o apa de ploaie 0 toti , cat timp a jucat David si Friends nu mai erati asa tari in gura ca o luati pe cocoasa , acum ca va bateti cu invictus va vedeti toti mari vedete .

In fine oricum lumea asta nu va avea castigator , nu stiu ce va strofocati atat , @Stil vezi ca te asteapta astia la proces saptamana viitoare , intrebarea e cn te face primu David cu procesu sau Innogames ?

Justice4Friends !!!

Am mai vazut si eu oameni fumati dar asta le depaseste pe toate
 
Daca exista prietenie intre Jack si Elias de ce nu a banat pe toti atunci ?

De ce nu te-a banat pe tine?

0 gindire rationala si sigur si tu stiai ce facea David si co cu chargebackul si goldul .Plus ca a recunoscut Ciclin.

Legat de spioni.Aveam un singur spion care se culca la 23 si trezeste dimineata.Mare info nu am avut de la el ca nave de la voi se dadeau noaptea.
Spion ati avut si voi citiva dar mereu i-am descoperit.Nu e ceva nou ori esit din comun.

Sa nu mai zic ca sunteti prosti legat cu o chestie care o utilizati
smiley-emoticons-lol.gif
 

b2k.terryca

Membru activ
eu nu stiam de ce face el. Nu ma refer la banul lui, axel..stiu ca fost banat de inno, ci la faptul ca ne-au fost inchise foarte multe tichete fara raspuns, poate ma insel, dar asta nu miroase a fairplay, mai ales ca toate tichetele noastre au primit raspuns cu inchis de la insusi mr jack. Si da @Baiatul Pricalist am avut si noi avantaj, de aia undeva prin comentariile astea am spus”cat poate sa te futa un ban”. Nu ma oftic ca pierd, dar ma oftic ca au fost multi factori care ne-a dezavantajat. Cum ar spune david de pe portugalia, la felicidad :))
 
Nu vad unde nu a existat fair play din partea noastra.
Fix asa am avut si noi tickete inchise si nu e ceva nou.
Probabil daca spamati '''booot ,boot, bot''' si normal ca o sa inchida la tickete repetate.

Asa un joc simplu si tot exista chestia asta .Da,o gramada de jucatori folosesc sau au folosit crigl dar toti stiu ca daca folosesti chestia cu auto atac iei ban instant.

Stie tudorel si unii din echipa lui cum aveau satele pe 0 la ora 16.00
 

Demos06

Stie Tot
Da pai ce pot sa va spun mai copilasi , Friends fara David nu exista , la fel si David fara Friends , nu va mai dati mari si tari pe aici ca sunteti o apa de ploaie 0 toti , cat timp a jucat David si Friends nu mai erati asa tari in gura ca o luati pe cocoasa , acum ca va bateti cu invictus va vedeti toti mari vedete .

In fine oricum lumea asta nu va avea castigator , nu stiu ce va strofocati atat , @Stil vezi ca te asteapta astia la proces saptamana viitoare , intrebarea e cn te face primu David cu procesu sau Innogames ?

Justice4Friends !!!
Da,cât ai jucat tu ,ciclin și livcoi ala sau cum draq ii zicea rupeați.
Nave seara la ciupeala și în rest salut.

Iar pentru ăștia care vă băgați pula in David,vă meritați soarta.
Dacă ai puțin creier în cap,înainte să joci cu cineva te interesezi putin de istoricul lui,nu te arunci ca prostu' la vrăjeli din alea că câștigați coronițe rupeți ,7 lumi la rând si etc
Friendsu ăsta de acum nu e nimic altceva decât Grepo Fake de pe Apollonia și pe unde draq au mai jucat ei :))

#FreeDavid #Minunivenim 7/7
 

valiemilian

Stie Tot
Incredibil ce se intampla aici bai baiatule friends nu a fost a lu david ca și a asumat un nume în plm nu înseamnă că e alianta la care toți ne gândim,lumile alea 6 de le aveți la rand câte din ele au fost câștigate de oameni vechi?Vorbiți aiurea cu înainte de ban pai plm înainte de ban a fost plin event unde toată lumea era plina de zburătoare și nu avea rost sa băgăm nave cu zid 0 știu colegii tai din zona mai bine cum de la zid 25 au ajuns la zid 0 și acum iar zid 25 în plus după event ne ati băgat niște nave nu pot sa zic nu câteva zile ati fost peste noi dar nu e meritul vostru bai prietene pentru ca noi am atacat un asediu prostesc cu tot ce aveam pe o insula integral roșie o greșeală care ne a costat,nu va înțeleg cât puteți sa mințiți pe aici e incredibil,treceți la fapte ca v ati dat stergere după stergere pe ultimele lumi ba doar pentru gold ba nu știu ce pact a fost rupt samd,pentru cei care încă mai joaca în friends ul de pe abdera respect pentru ca e foarte greu după un ban atat de important pentru voi,totuși David prost cum era el era lider acolo
 
Sus