Abdera - Lumea greilor

NoobFromRo

Stie Tot
Te dai cam important.
Dacă erai asa important nihil încă era cu tine. Încă erai lider în Hakuna Stars. Cum ai luat ban ai fost dat afară și nu mai esti primit în Hakuna. Nici ca membru.. darămite lider

Esti paleta. Barem 7bal a condus alianta spre delete și o parte l au urmat. E o performanță. Eu unul mă bucur că l am urmat și nu am nimic de reprosat. E dosr un joc. Uneori câștigi... alteori pierzi.
ia-uzi pla mea, nu stiu ce sa zic
smiley-emoticons-oh-no2.gif
 

thescorpion

Membru Nou
Voi nu va invatati minte. Voi prosti ca intrati cu el, nu el ca va cheama =]]
tot asa pot spune si de tine ca esti prost ca te aliezi cu alianta ta din marea in care faci parte?pe langa faptul ca david a facut ce a facut,chestiile din interiorul aliantei voi le stiti ca sunteti atat de penali incat ajungeti sa va vindeti pentru un joc facand nu 1 cont,2 sau chiar 3 e bine asa sa continuati sa mai faceti vreo 2-3 in plus ca sa va puteti ataca si sprijini singuri orasele de vreti sa le cuceriti :), sa faceti tot ce va sta in putinta ca sa "castigati" un server...bravo asa jucatori...pff plin de ei.#ripjoccinstit
 
tot asa pot spune si de tine ca esti prost ca te aliezi cu alianta ta din marea in care faci parte?pe langa faptul ca david a facut ce a facut,chestiile din interiorul aliantei voi le stiti ca sunteti atat de penali incat ajungeti sa va vindeti pentru un joc facand nu 1 cont,2 sau chiar 3 e bine asa sa continuati sa mai faceti vreo 2-3 in plus ca sa va puteti ataca si sprijini singuri orasele de vreti sa le cuceriti :), sa faceti tot ce va sta in putinta ca sa "castigati" un server...bravo asa jucatori...pff plin de ei.#ripjoccinstit
tu ai inteles ce ai scris macar? :))
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Ba sincer… sunt uimit pe zi ce trece de specimenele astea… al de scoprion, lucianmirk care mai sunt, unde ati fost ba ascunsi pana acum :)))
Voi ganditi inainte sa vorbiti? Comunistii drq
 

tages0rin

Membru activ
La ce este nevoie sa mai fie buni, fiind vorba de jocul asta si fiind pe forumul asta ? Dezvolta, te rog, eu sunt curios, fara ironie. Ai lasat la liber intelesul propozitiei. Eu inteleg ca, de fapt, le reprosezi ca in afara de joc nu sunt buni si la altceva. Dar nu cred ca putem stii cu adevarat corect ?
 

Demos06

Stie Tot
tot asa pot spune si de tine ca esti prost ca te aliezi cu alianta ta din marea in care faci parte?pe langa faptul ca david a facut ce a facut,chestiile din interiorul aliantei voi le stiti ca sunteti atat de penali incat ajungeti sa va vindeti pentru un joc facand nu 1 cont,2 sau chiar 3 e bine asa sa continuati sa mai faceti vreo 2-3 in plus ca sa va puteti ataca si sprijini singuri orasele de vreti sa le cuceriti :), sa faceti tot ce va sta in putinta ca sa "castigati" un server...bravo asa jucatori...pff plin de ei.#ripjoccinstit
Nu stii nici tu ce ai scris acolo
#minunivenim
 

Aryy Aryy

Stie Tot
La ce este nevoie sa mai fie buni, fiind vorba de jocul asta si fiind pe forumul asta ? Dezvolta, te rog, eu sunt curios, fara ironie. Ai lasat la liber intelesul propozitiei. Eu inteleg ca, de fapt, le reprosezi ca in afara de joc nu sunt buni si la altceva. Dar nu cred ca putem stii cu adevarat corect ?
Apreciez ca mi-ai raspuns foarte politicos si eu la randul meu , voiam sa ma exprim asa cum ai/ati spus si tu/dvs la mesajul de mai sus , da unii ( nu toti ) unii joaca jocul acesta si se exprima pe forumul asta ca niste primate ca altfel nu pot sa ii numesc ca altfel as jignii animalele , in afara jocului pot sa pun pariu ca jumatate se chinuie cu viata lor si isi pun atata dorinta de a fii bun pe un joc online fata de alti ``batranei`` uitand ca au si alta viata : DDDD dar asta este doar parerea mea : DDD care oricum pentru unele primate nici nu conteaza : D
 

Draven

Stie Tot
tot asa pot spune si de tine ca esti prost ca te aliezi cu alianta ta din marea in care faci parte?pe langa faptul ca david a facut ce a facut,chestiile din interiorul aliantei voi le stiti ca sunteti atat de penali incat ajungeti sa va vindeti pentru un joc facand nu 1 cont,2 sau chiar 3 e bine asa sa continuati sa mai faceti vreo 2-3 in plus ca sa va puteti ataca si sprijini singuri orasele de vreti sa le cuceriti :), sa faceti tot ce va sta in putinta ca sa "castigati" un server...bravo asa jucatori...pff plin de ei.#ripjoccinstit
Te sunam noi.
 
Sus