Abdera - Lumea greilor

un1catul

Membru activ
Are si el suflet ca orice om..Trebuie sa il intelegem..Ca a pus atata pasiune in chargeback sa fie stapanul grepolisului aia e alta treaba..
 

Raresq1

Membru activ
Scuze de off topic. Ii fac recensamantul celui mic, a facut 1 an acum pe 6 mai.
Si e activa intrebarea:

P3b. Care este limba dvs. maternă ?​

Informaticienii lui peste prajit nu au eliminat si intrebarea asta pentru cei ce aveau 0 ani la 1 Dec 2021. Daca tot zic dupa CNP, aveti 0 ani.

PLM limba bebeluseasca nu e in optiuni.
Daca nu te lasa sa l recenzezi din cauza ca apare in baza de date că având o vârstă nulă aștepți pana in 16 mai cand recenzorii o sa inceapa etapa de teren. Pentru cazurile speciale se fac niste chestionare Proxy. Lucrez in domeniu.
 

tages0rin

Membru activ
Nici nu știți cata calitate dpdv uman aveți in alianța. Încă descoperiți chestii despre membrii alianței boss.
Rareș, e ok m s lăsat sa l înregistrez doar mi s a părut aberant ca au lăsat acea întrebare. Trebuia sa o taie așa cum au tăiat aproape toate celelalte câmpuri. (Educație, job, etc, neavând logica pt bebe).
 
Nici nu știți cata calitate dpdv uman aveți in alianța. Încă descoperiți chestii despre membrii alianței boss.
Rareș, e ok m s lăsat sa l înregistrez doar mi s a părut aberant ca au lăsat acea întrebare. Trebuia sa o taie așa cum au tăiat aproape toate celelalte câmpuri. (Educație, job, etc, neavând logica pt bebe).
pregateste-te pt toamna ca ti-l botezeaza germanii;))
 

Raresq1

Membru activ
Nici nu știți cata calitate dpdv uman aveți in alianța. Încă descoperiți chestii despre membrii alianței boss.
Rareș, e ok m s lăsat sa l înregistrez doar mi s a părut aberant ca au lăsat acea întrebare. Trebuia sa o taie așa cum au tăiat aproape toate celelalte câmpuri. (Educație, job, etc, neavând logica pt bebe).
am intalnit si situatii de alt gen, cu persoane care locuiau singure, la data de 1 decembrie 2021 traiau si intre timp au decedat. Si eu acum sunt pus in pozitia in care trebuie sa recenzez persoana decedata fiindca in statistica, ea traieste la data la care se face referire in recensamant.
 

IndeedWise

Membru
stergeti mizeria aia de videoclip comunist, ardi-ar focu sa-i arda
smiley-emoticons-motz.gif
 
Sus