Abdera - Lumea greilor

seby9717

Membru
Oricum pe urmatoarea lume Wildu intra impreuna cu Friends , deci suntem impreuna mai nou ... lasa i azogule or sa vor sa castige si ei lumi :)))
Da ai zis bine ca wild va intrat dar fara tine impreuna cu friends:))))) sincer iti zic eu tie ti-as da ban pe ip si pe joc dar si pe forum... asa aroganta si prostime nu mai gasesti in tara asta..
 

Anubis.K

Stie Tot
https://wiki.de.grepolis.com/wiki/Goldseller

smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

Stupefy

Stie Tot
În plus, „cumpărarea de aur” cu siguranță nu rămâne nedetectată, deoarece banii sunt rezervați înapoi după un timp și apare așa-numitul „chargeback”. În cele din urmă, jucătorul nu numai că are mai multe costuri, deoarece suma de bani. plus taxele trebuie plătite ulterior, dar și o încălcare a regulilor În plus, sunt de așteptat consecințe legale dacă proprietarul datelor bancare utilizate a raportat utilizarea abuzivă.

credite - google translate.

pe romaneste.. daca a folosit cardul sau personal, o sa-l dea inno in judecata
 
În plus, „cumpărarea de aur” cu siguranță nu rămâne nedetectată, deoarece banii sunt rezervați înapoi după un timp și apare așa-numitul „chargeback”. În cele din urmă, jucătorul nu numai că are mai multe costuri, deoarece suma de bani. plus taxele trebuie plătite ulterior, dar și o încălcare a regulilor În plus, sunt de așteptat consecințe legale dacă proprietarul datelor bancare utilizate a raportat utilizarea abuzivă.

credite - google translate.

pe romaneste.. daca a folosit cardul sau personal, o sa-l dea inno in judecata
@Stil ne poti confirma ca asta e cauza banurilor de ieri?
 

Stupefy

Stie Tot
Imi pare rau, dar nu am voie sa spun cauza banului fara acordul celui care l-a primit. Daca jucatorul in cauza are buna placere sa zica.....
Face saracul chargeback de 1 an de zile... daca nu e asta motivul.. inseamna ca nemtii sunt praf si au un joc de maro.

Ma bucur ca dupa atata timp s-a facut "dreptate" :)
Poate se gandesc si ei nemtii sa implementeze un sistem ca un cont nou sa nu poata transfera gold la bursa timp de 3 luni.. sau le transmiti tu @Stil feedback.
 
Sus