Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Dar ce mai conteaza, oricum tu esti prea orgolios sa recunosti o infrangere :)))))
oriunde ai avut posibilitatea sa demonstrezi ca ai echipa puternica contra unor adversari puternici, te-ai lasat si ai demoralizat alianta.
Atata s-a putut, macar locul 1 ai fost :)))))))) cred ca la tine despre asta e jocul, sa fi pe locul 1
Imi asum man , am pierdut nu doar lumile astea , wtf man , astea sunt nimic .... am sters de vreo 2 ori cat eram in Demos si ne-au batut Friends .
Am sters pe o lume de 2 ori si de 3 ori m am reapucat .... cred ca juktas se numea ....am prea multe lumii sa imi amintesccate am pierdut ......Wtf .....Dar am si castigat multe =))
 

Raresq1

Membru activ
Imi asum man , am pierdut nu doar lumile astea , wtf man , astea sunt nimic .... am sters de vreo 2 ori cat eram in Demos si ne-au batut Friends .
Am sters pe o lume de 2 ori si de 3 ori m am reapucat .... cred ca juktas se numea ....am prea multe lumii sa imi amintesccate am pierdut ......Wtf .....Dar am si castigat multe =))
Ideea e cum le-ai castigat :)) si doar ca idee, joc din 2012. Cred ca suntem invers, in materie de vechime. creca tu nu jucai, cand eu pierdeam si cuceream orase :))
Doar fiindca nu mi-am pastrat acelasi cont, ca sa imi mentin prestanta, nu inseamna ca n-am jucat.
ca n-am avut performante, e partea a doua, dar am jucat.
 

Anubis.K

Stie Tot
Imi asum man , am pierdut nu doar lumile astea , wtf man , astea sunt nimic .... am sters de vreo 2 ori cat eram in Demos si ne-au batut Friends .
Am sters pe o lume de 2 ori si de 3 ori m am reapucat .... cred ca juktas se numea ....am prea multe lumii sa imi amintesccate am pierdut ......Wtf .....Dar am si castigat multe =))

fiecare in perioada lui, sper ca intr-o zi fiecare lider important din fiecare alianta sa intre toti pe un server cu aliantele lor, si sa se bata fara pacte si jocuri de culise cum zic alti :))))
atunci poate s-ar incheia discutia tuturor timpurilor:))))))))) dar nici dupaia, nu se va accepta blabla. Mergem inainte, noi sa fim sanatosi :))
 

DeletedUser17271

Guest
eu la sons am inceput pe paros si de atunci sons nu a mai pierdut nicio lume, dar cunosc istoria si nu am negat niciodata castigurile wild-ului. Dar am auzit cum ai castigat de exemplu farsala vs sons, da pe foaie e victorie, dar manevrele din spatele victoriei sunt cel putin la fel de grave cum zici tu ca a facut demosul pe sinope :)))))))))))))

Si mi se pare de prost gust sa vi sa zici ca acuma nu se mai joaca grepolis, de ce ? ca nu mai ai putere sa conduci wild-ul ?
se joaca si acuma numa ca tu ai o problema de personalitate :))))))

Ehhh iar vorbesti din auzite , Pe Farsala noi aveam pact cu Sons ne bateam cu Angels si Anonimus ei aveau 2 mari noi 2 mari , harta impartita . Sons se batea in mare parte cu Anonimus noi cu Angels , Anonimus au sters ca a fost faza cu banul valjan sau cum avea nick-ul ala goldistdin anonimus si unii au sters altii s ah dus in Sons noi Wild nu am zis nimic plm marile lor recruta pe. ine vor ei ...
Si eu mi am permis sa invit in Wild Fangs cred ca vreo 8 10 jucatori din marile mele din Angels si Sons au rupt pactul .Problema nu era ca am invitat jucatorii aia din Angels problema era ca am luato pe gina16 de asta maximus sau costin au rupt pactul ... asta pt cultura ta generala .
Plm in marile mele fac ce vreau si invit pe cine vreau coie . sau tu ca alianta imi pui restrictii pe cine invit eu in marile mele ?
Cam asta a fost treaba cu Farsala .
Inca e lume care a jucat acolo si stie cine a rupt pactul si de ce .
 

DeletedUser17271

Guest
Ideea e cum le-ai castigat :)) si doar ca idee, joc din 2012. Cred ca suntem invers, in materie de vechime. creca tu nu jucai, cand eu pierdeam si cuceream orase :))
Doar fiindca nu mi-am pastrat acelasi cont, ca sa imi mentin prestanta, nu inseamna ca n-am jucat.
ca n-am avut performante, e partea a doua, dar am jucat.
boss prima lume pe care am intrat e beta in 2011, apoi am intrat cu un grup gen sosolinha , aximar , bia08 ,dlZamfira pe delta jucam pe vremea aia cu contul alilucky .
ma gasesti cred ca in hall of fame , apoi am intrat my cu contul 7ball in SS Atack unde am intalnic pe miadenisa, braveknight, tagesorin,adonia s.a
nu am stat pana la final apoi am intrat cu braveknight , versace , SevSceptic , tarlikici , tarlicompa si am jucat in Mantalele Rosii ma gasesti si acolo in hall of fame =)))) asta doar asa de lumile vechii ....
 

DeletedUser17271

Guest
"Nu mai am putere se canduc Wild "?! ... man de fiecare data ce se deschide o lume de joc primesc n mesaje sa intram , dar daca nu mai am timp ce kkt fac , se intampla ca pe Hermossa unde iar trebuie sa aleg intre joc sau viata personala ....
Ca daca nu ti ai dat seama la asta se rezuma grepolis timp disponibil .
Si mai ales ca lider trebuie sa dedici timp , cand nu mai poti dedica timp totul se duce pe pla .
Asa ca stau in banca mea linistit .
 
Ultima editare de un moderator:

CaponeM

Stie Tot
Sunt absolut sigur ca te uzi la bucii si iti las si apa in gura cand intru eu pe o lume , tu iti dai seama ce m-a violat All Stars =))))))))))))))))
Mai ales All Stars ma violat care stateam cu orase in mijlocul lor , si pana sa renuntam la lume aveau zilnic minim 10 asedii de la noi si toti aia bunii erau vacanta =)))) Asa viol mi-a dat All Stars =)))))))) .
Wtf asta vorbeste din auzite coie =))))))))))))) .
Si bai lake pisa-m-as pe mortii tai de lake oparit , esti asa de tentativa si paralel cu jocul asta si habar nu ai ca asta nu e prima lume pe care eu Intalnesc Demos sau Sons in harta =))))) Fmmm de lake care tot iti dai cu parerea .
De 2 ori am intalnit Sons in harta fmm pe lake odata se chemau Grepo All Stars si odata Sons pe Zakros si Farsala . Si alte 2 dati Demos pisa-m-as pe tine de lake odata se numeau Doctorii si odata sa numeau Cheliosii . Fmm de oparit , pana sa ne intalnim pe Hermossa si Sinope , lakee care tot iti dai cu parerea fmm de zdreanta .
Apoi lake zi-mi si mie cu ce nick joci lindicule ,sau care sunt realizarile tale ca pana acum doar dai din bucii pe langa pula sculata .
Zi-mi o lume castigata sau dusa la capat, pisa-m-as pe mortii ma-tii .

ps. bai bipolarule te-am facut de cacat in ultimii ani de m -am plictisit , te-am lachit pe unde te am prins fmm de lake .
Si ba ragee cand mai incerci sa o faci pe bipolar si te ascunzi dupa conturi nu mai scrie papusel fmm de basina ce esti .

Cheliosi & doctorii au fost și nu prea demos.. :))))
 

CaponeM

Stie Tot
Câțiva din demos, aka cheliutele undercover au intrat la insistentele lu brave pe ideea că serverul respectiv era primul srv de v4 de pe ro, dacă nu ma înșel. Majoritatea "greilor" au rămas pe maraton, srv care încă se juca.

Iar doctorii, într-adevăr, o brigadă faină, plină de goldisti & vedete care, neavând un om de legătură, sau bătut singuri:))))).. dar si cand s a intrat acolo, majoritatea "greilor" din demos sau focusat pe idalium.. srv care încă se juca.
 

TereX

Membru activ
Sunt absolut sigur ca te uzi la bucii si iti las si apa in gura cand intru eu pe o lume , tu iti dai seama ce m-a violat All Stars =))))))))))))))))
Mai ales All Stars ma violat care stateam cu orase in mijlocul lor , si pana sa renuntam la lume aveau zilnic minim 10 asedii de la noi si toti aia bunii erau vacanta =)))) Asa viol mi-a dat All Stars =)))))))) .
Wtf asta vorbeste din auzite coie =))))))))))))) .
Si bai lake pisa-m-as pe mortii tai de lake oparit , esti asa de tentativa si paralel cu jocul asta si habar nu ai ca asta nu e prima lume pe care eu Intalnesc Demos sau Sons in harta =))))) Fmmm de lake care tot iti dai cu parerea .
De 2 ori am intalnit Sons in harta fmm pe lake odata se chemau Grepo All Stars si odata Sons pe Zakros si Farsala . Si alte 2 dati Demos pisa-m-as pe tine de lake odata se numeau Doctorii si odata sa numeau Cheliosii . Fmm de oparit , pana sa ne intalnim pe Hermossa si Sinope , lakee care tot iti dai cu parerea fmm de zdreanta .
Apoi lake zi-mi si mie cu ce nick joci lindicule ,sau care sunt realizarile tale ca pana acum doar dai din bucii pe langa pula sculata .
Zi-mi o lume castigata sau dusa la capat, pisa-m-as pe mortii ma-tii .

ps. bai bipolarule te-am facut de cacat in ultimii ani de m -am plictisit , te-am lachit pe unde te am prins fmm de lake .
Si ba ragee cand mai incerci sa o faci pe bipolar si te ascunzi dupa conturi nu mai scrie papusel fmm de basina ce esti .
Pai fututi mortii ma tii de aneu ce esti,cum poti compara o parte din adevaratul Demos cu o parte din ei care cu adevarat ca au fost pe Lindos in Doctorii? Pai daca erau toata trupa se cacau pe tine la orice ora prostu pulii mele
Iar pe Farsala la fel n au fost toti plus ca s-au facut o gramada de magarii
Cand ai dat de adversari (Sinope) ai sters in plm de uratenie ce esti ca stiai ca te bateau aia
Wildu a murit de mult tocmai din cauza ta,ai devenit un David 2 gen ,sau Stiintacrv ..genu care cand dau de greu sterg sau se lasa=)) asa ca jet si inchide pliscu ca stim toti ca esti un cacat cu ochi
 

NoobFromRo

Stie Tot
bila e next leval deja nu discuta el cu toata pulimea, propun sa i deschida Stil un sv doar pentru el, ca deh nu are adversar pe masura pe astealalte servere(de aia isi tot da stergere ) si cine stie , poate l si castiga ,nu l mai tradeaza nimeni =)))))
 

TereX

Membru activ
bila e next leval deja nu discuta el cu toata pulimea, propun sa i deschida Stil un sv doar pentru el, ca deh nu are adversar pe masura pe astealalte servere(de aia isi tot da stergere ) si cine stie , poate l si castiga ,nu l mai tradeaza nimeni =)))))
E asa bun bila ca ultima lui lume castigata e Apollonia unde si acolo a avut pact cu Gina pana a disparut Friends Fake=))
 

TereX

Membru activ
Dar deh in toamna avem Wild-Friends =))))
Cu bila si david la conducere =))) clovnii de pe ro gen=)))
 
scuze ca intervin Iuliane :) dar nu confunda sons cu grepo all stars :))) te rog frumos. nu de alta da i se face greata lui @Anubis.K
multumesc. tu n-ai jucat nicio lume contra Sons. singurul loc unde te-ai batut cu cativa dintre noi, a fost pe Hermonassa unde te-ai lasat.
si repet, CU CATIVA DINTRE NOI. am fost 5 sau 6, numarati. Sons are cca 50 de playeri+-.
Pe zakros a fost grepo all star cred ca 20 de pers nici decum sons.
Pe farsala clar a fost Sons la inceput au intrat asa la vrajeala si pana la urma au inceput sa joace serios.Deci doar pe farsala a fost sons.Si a fost castigata in felul urmator mai pe scurt.Gina s-a dus cu propunerea la thebestanimal sa fuzionam si sa castigam dominatia,mai pe scurt Sons ar fii castigat daca facea acest lucru fara doar si poate,si stiu bine chestia asta pentru ca eu i-am zis la gina sa vorbeasca cu Sons-ul,pentru ca eu eram in ban atunci.Ei...cand mi-a zis gina ca au refuzat,atunci i-am zis...asta e treaba lor daca au refuzat,mergem la Wild atunci,si Wild a fost de acord cu asta.Dar din ce stiu eu regulile pactului dintre Wild si Sons e ca nu aveau voie sa recruteze jucatori Angels,adica dupa ce sterg anonimii sa nu se recruteze din Angels,lucru care nu a fost respectat de Wild.Dar mna...toata prostia a fost din vina lui maximus2727 cand i-am spus sa nu faca pact cu Wild-ul ca o sa stearga in maxim 2 saptamani...dar plm nu a ascultat:)).Daca nu stergeau anonimii aveam avantaj de 200de orase de wild si 300 de sons aia e...eu zic sa terminati cu prostiile astea si sa faceti incalzirea pt toamna ca mergem la Englezi sau germani:))
 
Sus