Abdera - Lumea greilor

NoobFromRo

Stie Tot
Adevărata față a lui 7wall =))
Domnu prea corectu pulii mele
 

Atașamente

  • Screenshot_20220426-212834_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220426-212834_WhatsApp.jpg
    565 KB · Vizualizări: 44

emiratele

Membru activ
ba nu ca i iau apararea lui bila da tu ai fost banat pentru bot si razi de altii ca au zid da-o dracu:)) doar de tine si de london ivan am auzit sa luati ban din cauza la bot:))..si da,are dreptate..pe stil il doare la pula de farmbot..dar cand folosesti auto negot/script de atacuri/auto carda si toate functiile botului..ferit trupe s.a.m.d la maxim atunci clar iti iei ban..cum ai facut tu si london ivan
 

NoobFromRo

Stie Tot
Eu am luat ban pentru faptul ca am dat o poza unui pokemon în care se vedea chestia aia albastra din dreapta sau unde draq e meniul botului , iar poza respectiva a fost raportata:)) e prima și probabil ultima lume unde am folosit bot tocmai de aia nu am fost atent la astfel de detalii când am dat printscreen ul respectiv

(l am folosit pentru ca nu aveam chef nici timp de joc însă nu mi puteam abandona colegii la greu),
 

IndeedWise

Membru
Adevărata față a lui 7wall =))
Domnu prea corectu pulii mele
Pleaca de aici cu boot-ul tau... mai mare rusinea, ai fost sef de alianta si ai jucat cu boot... in locul tau n-as mai comenta pe extern... sa ma mai dau si mare, niciodata. Vrei sa joci grepolis cu adevarat, joci fara boot, nu cu scuze de-alea ca n-ai avut timp de joc... Nu poti intra non-stop, dai colectare resurse din 40 in 40 minute sau cand poti tu sa le iei, din 3 in 3 ore... nu stai cu botu la 10 minute
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser17271

Guest
Meam .... ce m-a prins de urechii asta mic , cand ma prinzi pe joc sa imi faci tichet ok pt bot farm sau pt ce vrei tu =))))))))
Asta daca nu e facuta poza trebuie sa caut prin chat-uri ....dar poate am scris si asa cv .. plm... cn dreaq stie si unde am scris asta plm ...
prima si ultima lume mincinos mic si el il folosea de pe vremea cand juca in Angels si imi dadea poze cat de bine juca el la secunda ... iti amintesti =)))))
 

CrismoS

Membru activ
Ba urecheatule, ti-am zis sa te culci si sa ramai CULCAT!
noobfromro aha..png
noobfromro bot.png
noob alex.png
In locul tau, n-as mai comenta aiurea in pana ta.
Clar nu ai ce cauta pe forum, si iti recomand sa revii peste un an, N-ai un pic de rusine ca tocmai ti-ai tradat colegii si ca ti-ai tradat si intreaga alianta? Si acum All Stars sunt Hakuna Stars :) Si nu te-au mai primit inapoi...
CULCAT!
 

NoobFromRo

Stie Tot
Meam .... ce m-a prins de urechii asta mic , cand ma prinzi pe joc sa imi faci tichet ok pt bot farm sau pt ce vrei tu =))))))))
Asta daca nu e facuta poza trebuie sa caut prin chat-uri ....dar poate am scris si asa cv .. plm... cn dreaq stie si unde am scris asta plm ...
prima si ultima lume mincinos mic si el il folosea de pe vremea cand juca in Angels si imi dadea poze cat de bine juca el la secunda ... iti amintesti =)))))

Nu mi amintesc nici macar sa fi jucat prin Angles :)) asa ca nu te cred daca nu faci clip cu refresh si tot, te si prezinti la inceput de data asta, pana cand nu te prezinti, esti un mini trafkkk , de pe Wish
 

CrismoS

Membru activ
Un cacat de copil ca tine.. Te prefaci si te victimizezi si ca nu iti amintesti
Mai du-te-n in pula mea de copil prost.
Ti-a spus Allex sa nu mai comentezi, de ce inca vorbesti pizdo?
In locul tau mi-ar fi rusine sa comentez dupa ce am folosit bot si bla bla.
Tin minte ca te laudai ca ai folosit secunda si ca a fost doar un noroc, FIX s-a aflat ca folosesti BOT
ce sa mai zic un copil..
Pune mana si du-te la liceu si sarbatoreste-ti viata, nu mai juca grepolis.
Ti-o zic pentru binele tau.
 

ciclin

Stie Tot
Eu am luat ban pentru faptul ca am dat o poza unui pokemon în care se vedea chestia aia albastra din dreapta sau unde draq e meniul botului , iar poza respectiva a fost raportata:)) e prima și probabil ultima lume unde am folosit bot tocmai de aia nu am fost atent la astfel de detalii când am dat printscreen ul respectiv

(l am folosit pentru ca nu aveam chef nici timp de joc însă nu mi puteam abandona colegii la greu),

În trecut erai mai atent sau cum?
Ești de rasu curcilor, nu pentru ca ai luat ban, ci cum l-ai luat :))))))

Baga capu în pământ și dispari dracu de aici
 

colinw

Membru activ
tot vad ca scrieti de extern dar nu vad unul serios sa spuna sa intram!!!!!sa castigam o lume acolo...inseamna ceva!!!!bine moare stil de ciuda ca baga.m bani la altii dar noi bagam pt placerea noastra nu pt el sau rapanul care il face el ....jafurile!!!!!ca ne jefuieste asta face...cei cu conturi noi au drept la dublu aur ...resul p.....
 
Sus