Abdera - Lumea greilor

si asa ca un bonus, vezi ca tu si cacatii tai din wild ati ajuns la pula mea sa va ajut:)))) da eu la a voastra niciodata
, vreti sa vedeti video cu refresh ? cand toti liderii din wild imi propun sa joc cu ei si ce doresc la schimb?
 

DeletedUser17271

Guest
Coaie las-o asa degeaba te dai tu rotund esti pieleA plii din orice punct de vedere vorbim , las-o asa , fa-ti talentele cu cine iti merge incordeaza-ti muschii din degetele fata de cine iti merge .

Cat despre ce liderii se ruga de tine nu stiu .. eu unul clar nu . dar stiu ca Adonia si a pus cuvantul pt tine sa fi luat in Wild si apoi ai fugit in Demos .
Si asta nu ca ai fi tu mare jucator ci pentru ca a mai jucat cu tn si erau fake-uri si fata a zis sa te aduca sa o ajuti impotriva fake urilor . Sau mai bn pune tu video-uri.
 

DeletedUser17271

Guest
Uitati-va si voi perversitate urmaritile in ordine ca sa intelegeti de la ce a inceput si cum s-a finalizat -

zimty , nexe ,capone, alina ,claudiu din demos .

eu , marcos , dany(argon) , aximar , black moon ,valy196 ,adonia din Wild




Video 1 .


VIDEO 2.


Video 3.


Video 4.

 
taci drecului de mincinos pai tu n ai frica de dumnezo deloc fututi morti ma tii in gura de labagist urat. Valy adonia marco si mai era una gen black moon pisam as pe tine ca ati venit la pula mea, si n a fugit nimeni, am zis clar daca joaca capone nu joc cu voi. Da tu poti sa sugi pula in continuare ca nimeni de aici nu te ia in serios stie toata lumea ce om jegos esti deci incerci degeaba fututi biserica ma tii
 

DeletedUser17271

Guest
Z


Pai mo, antena aici :

1. Singura conditie pe care, și ți-am spus de la început, de când am revenit, că nu sunt de acord cu ea, a fost legată de nihil & trupa, trupă pe care n-ai vrut s-o vezi activând in demos, ori eu ți-am spus ca asta nu e posibil. Pe lângă că nu ai nici-un drept să-mi ceri așa ceva ( IE DE PROST GUST ) băieții din trupa aia nu cred că ți-au greșit cu ceva, nu te au trădat, si nici nu te-au lăsat baltă asa cum... ai făcut-o tu!

2. Tot in momentul în care ți-am spus că-i iau la mine ( prima data ) mai intai ai refuzat categoric, apoi ai "activat" clauza din contract, pă modu: domne, dacă-i luați, să cedeze ce au in m54.. iar imd după, ca un ȚIGAN "VERO" ( asta dacă o dăm in gunoaie și plm la tine-n brate ) ai vrut să-ti cedeze si orasele din m44, in special cele din mijlocul all stars.

3. Ati venit și ați cerut să vă lasă-m să recrutați nu stiu ce plm ally de prin m55, și deși niciunul din lideri ( de jucători nu mai zic ) n-au fost de acord cu asta, eu v-am dat verde cu condiția ca orasele din m55 sa fie cedate intr-un timp cat mai scurt. După vreo 3 sapt de la chestia asta, în loc ca numărul orașelor wild din m55 sa scadă, ele creșteau :))))))... așa ca normal că am venit și ți-am spus că-i recrutez pe aia, lucru care oricum nu s a întâmplat.

3. De recrutat s-a recrutat de-o alianță demos (40 +/- membri ) formată din "foști" jucatori friends & imperium după ce, REPET, cele 2 au capitulat. Și chiar dacă nu am fii recrutat pe nimeni, orașele si implicit marea 45 tot la noi ajungea până la sf de an. So, după logica mea, cea mai buna varianta a fost sa recrutam ce este ok ca OM & JUCĂTOR.

4. Legat de lipsa mea de pe nu știu ce grup de wapp, am preferat să mi prăjesc creierii cu niște weed, nu cu un tâmpit ca tine, care ie oricum numai pa filmul lui.

5. Revin la partea cu nihil si trupa ( ca pe tine asta te-a marcat tot srv). Eu nu mi aduc aminte sa fii afirmat pe undeva ca nu-i mai recrutam, ci ți-am spus foarte simplu ce le am spus și lor: daca "aderarea lor in demos" ma obliga in vreun fel sau altul sa incalc una din condițiile pactului, atunci spun pass, cel putin cât încă suntem în pact.

6. După ce ți-am cerut să ne lăsați în m44, ai venit cu o altă conditie halucinanta, si anume sa nu recrutam din all stars ( in cazul în care pica, ceea ce era ffff probabil ) in special pe cei din trupa la nihil.. păi de unde și până unde acest tupeu? :))))))))))))))) am ajuns să-mi spuna x si y pe cine sa recrutez si pe cine nu?

7. Nexe a fost un domn și te-a pus în tema cu 1 luna înainte ca pactul va pica... ca să numai spun ca eu te am anunțat de la inceput ca vreau ca demosul sa faca prima minunile.

8. Pe lângă ce ți-a spus noob mai sus, revin si eu cu o completare : ti-am spus că îți fac lipeala cu all stars doar dacă renunți ( stergi ) pt ca 80% in stars nu au dorit sa activeze in wild din cauza ta, pt ca pe lângă ca ai multe momente în care ești prost pe bune, mai ești și prost crescut .. si aici ma refer la alta caracteristica de a ta prin care iti jignești colegii.. in fine, in loc să-ti iei talpasita și sa oferi o șansă wild-ului, ai renunțat ( tipic tie! ) si ai mai tras si jumătate de ally după tine =))))).

9. Pe mine nu ma interesat, nu ma intereseaza si nici nu am spus ceva legat de cum ai făcut tu punctele de bătălie.. mi se rupe mie de tine.. dar pt faptul ca m ai injurat gratuit.. ce pot sa spun, tot respectul și mai multa muie in continuare.. nu de altă, dar se pare ca nu-ti ajunge actuala.

10. Hai că mi-am făcut timp să-ti răspund, asa ca te aștept cu printurile prin care să mă muiesti.

IA SI VIZIONEAZA VIDEO-URI SA VEZI CARE CUM A GRESIT SI CARE A UMBLAT CU MAGARII VRAJELII S.A NU MAI INCERCA SA PROSTESTI LUMEA SI SA O DAI IN FAVOAREA TA CA NU E CHIAR ASA .



Video 1 .


VIDEO 2.


Video 3.


Video 4.

 
pe langa tine daca ma pun sa joc serios ma pis pe tine la orice ora blatistu pulii:)))) ce da nave spatiale pleaca in morti ma tii de aici si nu ne mai deranja cu prostiile tale baga mi as pula n familia ma tii
 

DeletedUser17271

Guest
:)))))))))))))))))))))Rad de 5 minute , "daca ma pun sa joc serios " , ha ha ha ha ha ha =)))))))))
Zi-mi in primul rand o lume pe care tu ai jucat serios, si ai trecut de 50 orase. (Coie tu nu ai gold , timp si esti si paleta privind grepolis ce kkt vorbim =))))))) )
Ca eu nu te am intalnit .
Esti prea terminat sa vezi ca esti luat in aliante pe post de bufon si bot de fake-uri asta e maximul tau .
Bufon pe chat-uri si de dat fake-uri pe joc asta e maximul tau .
Pe lachele asta l -am prins pe o lume aia unde era si Angels efectiv l am mutat din harta din m55 dupa dadea fake uri .
L am prins pe alta lume aia impotriva la Oceania imi dadea mesaje sa nu il mai atac ca e on , sau cand ii prindeam trupele aveam treaba boss .
Nu te mai da baiat ca esti o pizda in toata regula .
Cat despre tine ti -am spus carlig de rufe , vorbeste de capace si el singurele capace ce le -a dat , sunt capacele ce le punea la borcane cand punea maica-sa muraturii .
Nu te mai da bombardier si mare scula ca esti un salahor prin Germania la 50 kg care le aduce apa la muncitorii .

Cat despre cine te voia in Wild asa o fi cum spui tu , nah era nevoie de un sclav sa ne ajute cu fake-uri ... ca doar de asta esti luat prin aliante .. daca nu ti -ai dat seama pana acum .
 

NoobFromRo

Stie Tot
IA SI VIZIONEAZA VIDEO-URI SA VEZI CARE CUM A GRESIT SI CARE A UMBLAT CU MAGARII VRAJELII S.A NU MAI INCERCA SA PROSTESTI LUMEA SI SA O DAI IN FAVOAREA TA CA NU E CHIAR ASA .



Video 1 .


VIDEO 2.


Video 3.


Video 4.

Nu te ai prezentat frumos, nu ai dat refresh , pai ce plm facem aici , ne batem joc?
 

DeletedUser17271

Guest
Lol . E filmat de pe telefon o sa dau refresh la telefon si la vocale ...
Wtf =)))))))))))
 

un1catul

Membru activ
Nu mai traiti din amintiri ca oricum nu prea ii pasa la nimeni...Grepolisul e strategie si cine a putut sa faca invarteli sa castige o lume ala a fost om destept...Cei care au pierdut aia e...acuma e tarziu pentru comentarii deampulea...Prea mult va uitati in urma unii dintre voi...
 

DeletedUser17271

Guest
Nu mai traiti din amintiri ca oricum nu prea ii pasa la nimeni...Grepolisul e strategie si cine a putut sa faca invarteli sa castige o lume ala a fost om destept...Cei care au pierdut aia e...acuma e tarziu pentru comentarii deampulea...Prea mult va uitati in urma unii dintre voi...
Exact boss cum spuneam acum cateva pagini mai sus , nu mai e grepolis acum din pacate , acum predomima fake-urile, masurarii de maciuca si jocuri de culise .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Nu mai are ce sa spună prințesa @CaponeM
Tace și înghite.

Alina la fel înghite tot. Adică minciunile lui Capone le înghite. Că să mai câștige și ea o lume fara adversari. Că , cu adversari e grele...Paros. bylis
 

colinw

Membru activ
7 bile unde joaca???ca stau sa citesc cacaturile lui....daca nu jucati lumea asta faceti topik separat.....eu vreau sa vad certuri despre lumea asta nu alceva!!!!ca nu intereseaza pe nimeni cine ai fost si cine esti daca nu joci esti 0...cand joci ceartate....dar nu intri aici chiar sa te bagi in seama:))
 
Sus