Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Z


Pai mo, antena aici :

1. Singura conditie pe care, și ți-am spus de la început, de când am revenit, că nu sunt de acord cu ea, a fost legată de nihil & trupa, trupă pe care n-ai vrut s-o vezi activând in demos, ori eu ți-am spus ca asta nu e posibil. Pe lângă că nu ai nici-un drept să-mi ceri așa ceva ( IE DE PROST GUST ) băieții din trupa aia nu cred că ți-au greșit cu ceva, nu te au trădat, si nici nu te-au lăsat baltă asa cum... ai făcut-o tu!

2. Tot in momentul în care ți-am spus că-i iau la mine ( prima data ) mai intai ai refuzat categoric, apoi ai "activat" clauza din contract, pă modu: domne, dacă-i luați, să cedeze ce au in m54.. iar imd după, ca un ȚIGAN "VERO" ( asta dacă o dăm in gunoaie și plm la tine-n brate ) ai vrut să-ti cedeze si orasele din m44, in special cele din mijlocul all stars.

3. Ati venit și ați cerut să vă lasă-m să recrutați nu stiu ce plm ally de prin m55, și deși niciunul din lideri ( de jucători nu mai zic ) n-au fost de acord cu asta, eu v-am dat verde cu condiția ca orasele din m55 sa fie cedate intr-un timp cat mai scurt. După vreo 3 sapt de la chestia asta, în loc ca numărul orașelor wild din m55 sa scadă, ele creșteau :))))))... așa ca normal că am venit și ți-am spus că-i recrutez pe aia, lucru care oricum nu s a întâmplat.

3. De recrutat s-a recrutat de-o alianță demos (40 +/- membri ) formată din "foști" jucatori friends & imperium după ce, REPET, cele 2 au capitulat. Și chiar dacă nu am fii recrutat pe nimeni, orașele si implicit marea 45 tot la noi ajungea până la sf de an. So, după logica mea, cea mai buna varianta a fost sa recrutam ce este ok ca OM & JUCĂTOR.

4. Legat de lipsa mea de pe nu știu ce grup de wapp, am preferat să mi prăjesc creierii cu niște weed, nu cu un tâmpit ca tine, care ie oricum numai pa filmul lui.

5. Revin la partea cu nihil si trupa ( ca pe tine asta te-a marcat tot srv). Eu nu mi aduc aminte sa fii afirmat pe undeva ca nu-i mai recrutam, ci ți-am spus foarte simplu ce le am spus și lor: daca "aderarea lor in demos" ma obliga in vreun fel sau altul sa incalc una din condițiile pactului, atunci spun pass, cel putin cât încă suntem în pact.

6. După ce ți-am cerut să ne lăsați în m44, ai venit cu o altă conditie halucinanta, si anume sa nu recrutam din all stars ( in cazul în care pica, ceea ce era ffff probabil ) in special pe cei din trupa la nihil.. păi de unde și până unde acest tupeu? :))))))))))))))) am ajuns să-mi spuna x si y pe cine sa recrutez si pe cine nu?

7. Nexe a fost un domn și te-a pus în tema cu 1 luna înainte ca pactul va pica... ca să numai spun ca eu te am anunțat de la inceput ca vreau ca demosul sa faca prima minunile.

8. Pe lângă ce ți-a spus noob mai sus, revin si eu cu o completare : ti-am spus că îți fac lipeala cu all stars doar dacă renunți ( stergi ) pt ca 80% in stars nu au dorit sa activeze in wild din cauza ta, pt ca pe lângă ca ai multe momente în care ești prost pe bune, mai ești și prost crescut .. si aici ma refer la alta caracteristica de a ta prin care iti jignești colegii.. in fine, in loc să-ti iei talpasita și sa oferi o șansă wild-ului, ai renunțat ( tipic tie! ) si ai mai tras si jumătate de ally după tine =))))).

9. Pe mine nu ma interesat, nu ma intereseaza si nici nu am spus ceva legat de cum ai făcut tu punctele de bătălie.. mi se rupe mie de tine.. dar pt faptul ca m ai injurat gratuit.. ce pot sa spun, tot respectul și mai multa muie in continuare.. nu de altă, dar se pare ca nu-ti ajunge actuala.

10. Hai că mi-am făcut timp să-ti răspund, asa ca te aștept cu printurile prin care să mă muiesti.
Imediat se incarca video-urile pe yt , sa vada toata lumea cat de marsava este conducerea Demos in frunte cu tine .
Cat valoreaza cuvantul vostru Demos , cat de prefacuti sunteti perversii s.a
 

saca 24

Stie Tot
stres.gif
 

DeletedUser17271

Guest
ce cacat cu ochi e bila asta sa moara tata, :))))))))))))))) ce plm crezi ca mai rezolvi? Oricum toata lumea stie cine esti degeaba incerci sa te dai printesa
Coita eu stiu cine sunt si nici nu ma dau altcineva , cum incerci tu , fata de tn sunt cineva din orice punct de vedere .
tot te dai rotund pe aci fata de toti si esti pielea plii , un lache la 50 kg , slab , uscat care arata ca un carlig de rufe , plin de bataturii in palma jumatate de la laba , cealalta jumatate de la lopata .
Incearca sa te iei gura.n pla cu cine iti merge , ca cu mine e grele .

Vezi ca te striga lopata.
 
Coita eu stiu cine sunt si nici nu ma dau altcineva , cum incerci tu , fata de tn sunt cineva din orice punct de vedere .
tot te dai rotund pe aci fata de toti si esti pielea plii , un lache la 50 kg , slab , uscat care arata ca un carlig de rufe , plin de bataturii in palma jumatate de la laba , cealalta jumatate de la lopata .
Incearca sa te iei gura.n pla cu cine iti merge , ca cu mine e grele .

Vezi ca te striga lopata.

asa cum sunt eu pizdo sa ma bata dumnezo daca iti dau un dos de palma ca la pizdele mele peste bot o iei razna:))))) urat om poti fii sper sa mori in cele mai urate chinuri posibile amin
 
Sus