Abdera - Lumea greilor

David pe event chiuie ca Florica Dansatoarea, după event, hearth--atack.
As nouns the difference between heart and hearth
is that heart is (anatomy) a muscular organ that pumps blood through the body, traditionally thought to be the seat of emotion while hearth is a brick, stone or cement floor to a fireplace or oven.
===================================
Essayez avec cette orthographe : attack noun
Résultats de recherche
Extrait optimisé sur le Web
noun. plural attacks. Definition of attack (Entry 2 of 3) 1 : the act of attacking with physical force or unfriendly words : assault the victim of a knife attack a verbal attack. 2 : a belligerent or antagonistic action launched an attack against his political opponents.
====================================

«heart attack» en anglais américain
a sudden and serious physical change in which the heart does not get enough blood, causing damage to the heart and sometimes death: He'd survived two heart attacks and was very careful about what he ate.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
@RAGNARAR. daca vrei sa ai o sansa la castig. da alianta pe mana lui ciclin si a lui mans. Ai sa vezi rezultat. Cu ei la conducere erau lejer 7-8 jucatori in top 15 ci nu doar 2-3.
Ti-ai taiat iar craca de sub picioare desi si pe lumea asta ai avut destule slugi sau sa spunem, destui serpi ?
 

daddy drag0s

Membru activ
Sarpiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Anubis.K

Stie Tot
@RAGNARAR. daca vrei sa ai o sansa la castig. da alianta pe mana lui ciclin si a lui mans. Ai sa vezi rezultat. Cu ei la conducere erau lejer 7-8 jucatori in top 15 ci nu doar 2-3.
Ti-ai taiat iar craca de sub picioare desi si pe lumea asta ai avut destule slugi sau sa spunem, destui serpi ?


mans face mormantul si ciclin celelalte 6.

O gandesti bine, numa ca David trebuie sa reuseasca si el ceva in jocul asta. Dupa atatia ani poate reuseste
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
:)) tutorialu nr 1 - da pai e f simplu intrati cu ciclin pe lume si aveti incredere in el , restul vine de la sine .
@ciclin a încercat pe o lume să facă Anonymous dar doar la mișto ca nu a stat sa de-a mesaje.. sa sune...

Gen cum faci tu . Daca pierzi și aici ar fi rușinos. Ar fi a 4 lume.

Olynthus...pandosia....sinope pierdute. Urmează abdera
 

RAGNARAR.

Stie Tot
@ciclin a încercat pe o lume să facă Anonymous dar doar la mișto ca nu a stat sa de-a mesaje.. sa sune...

Gen cum faci tu . Daca pierzi și aici ar fi rușinos. Ar fi a 4 lume.

Olynthus...pandosia....sinope pierdute. Urmează abdera

olynthus si pandosia nu am jucat .

pe olynthus tu facusei alianta aia ai adus oameni etc si zerath a furat o eu eram spectator serios acum o sa caut toate printurile sa nu mai zici pana mea .

pe pandosia pt gold 5-10 insi si sa jucat maxim 2 saptamani .

Sinope m am retras odata cu bila pentru magariile care s au facut si stiu toti asta , bataie nu aveam cum sa mi iau niciodata . Totusi daca jucam la capacitate eram nr 1 acl ceea ce nu am fost . Motiv pentru care intrasem din m35 intr o zona pacifista fara dusmani .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
olynthus si pandosia nu am jucat .

pe olynthus tu facusei alianta aia ai adus oameni etc si zerath a furat o eu eram spectator serios acum o sa caut toate printurile sa nu mai zici pana mea .

pe pandosia pt gold 5-10 insi si sa jucat maxim 2 saptamani .

Sinope m am retras odata cu bila pentru magariile care s au facut si stiu toti asta , bataie nu aveam cum sa mi iau niciodata . Totusi daca jucam la capacitate eram nr 1 acl ceea ce nu am fost . Motiv pentru care intrasem din m35 intr o zona pacifista fara dusmani .
Vrăjeală cat cuprinde.

Pe pandosia și sinope erați lejer peste 20 persoane.

Pe Olynthus Intr adevăr nu a fost multi. Dar pe toate 3 lumi a existat Friends.

Că a dispărut.. e problema ta. Tu ai fost la conducere pe toate 3
 
Sus