Abdera - Lumea greilor

CrismoS

Membru activ
@RAGNARAR. spune te rog in ce alianta o sa joace respectivul jucator la minuni?

OH WAIT
smiley-emoticons-flucht2.gif
cu parere de rau, eu il ajut pe david658 si aliantele lui, eu nu ma bag sa castig la minuni din pacate... ti-am zis eu sunt cu revolta si lume cu dominatie. pizdo...
culcat.

SA BATA TOBELE

Ve prezint paleta aliantei friends.
Saracul a ramas blocat in timp.
Vezi atașament 5918
ma lingi :)))) Eu nu s rupt sa stau pe joc 24/24 ca tine :)))))
Mai uita-te intai la tine ce jucatori ai tu :))
1650753226280.png
tot ei au ramas blocati?
 

CrismoS

Membru activ
Sa il ajuti sa ajunga pina la ele

Tik tak
smiley-emoticons-lol.gif


ti-ai primit doza de atentie nazist prost

sugetiva intre voi mai departe


Paste fericit la restul din comunitate care nu suporta nazismul.
=))))))))
ce ai fata mea cu nazismul? esti invidios ca nu ai putut avea puterea lui hitler? sa ma sugi batranete prost :))))
culcat.
te rog culca-te ca esti un mos obosit. chiar n-ai ce face cu viata ta ? culcat.
 

CrismoS

Membru activ
SA BATA TOBELE

Ve prezint paleta aliantei friends.
Saracul a ramas blocat in timp.
Vezi atașament 5918
1650753707184.png
ce face gold din tine...
68 orase in doar 3 luni.....
sunt curios daca o sa joci o lume fara gold fara premium...

@colinw @Baiatul Pricalist paste fericit alaturi de cei dragi
Hristos a inviat!

@colinw lasa-i pe astia de pe forum ca n-ai ce scoate din ei. eu ma bag la somn acum....noapte buna
CULCAT! Du-te si CULCAT!
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Mic cum e deocamdata are toate sansele din partea Familiei Friends sa ajunga in prima alianta (spargere pe el etc ) sau daca nu reuseste coronita tot va lua , la noi este familie nu este dusmanie sa ti aduc aminte ca pe olynthus lumea de ati castigat o voi viteza 2 si ati avut si pact cu singura alianta de pe harta de mai era nu ati dat coronite la nimeni in afara de prima alianta . Hai Marsh si nu mai comenta de chitu ca face mai multe decat faci tu pe jocu asta ! nu mi e mirare ca nu aveti oameni seriosi .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Mic cum e deocamdata are toate sansele din partea Familiei Friends sa ajunga in prima alianta (spargere pe el etc ) sau daca nu reuseste coronita tot va lua , la noi este familie nu este dusmanie sa ti aduc aminte ca pe olynthus lumea de ati castigat o voi viteza 2 si ati avut si pact cu singura alianta de pe harta de mai era nu ati dat coronite la nimeni in afara de prima alianta . Hai Marsh si nu mai comenta de chitu ca face mai multe decat faci tu pe jocu asta ! nu mi e mirare ca nu aveti oameni seriosi .
Aici ai like. esti bun la vrajeala, n-am ce spune. Aplauze , va rog !
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
A dat coronita cui a meritat.
Ce sa dea la @ice4u care avea 4-5 orase. Cu ce a ajutat din 4-5 orae? el a intrat pe lume pe final ca sa ia coronita la miloaga.

Unul caer are peste 15-20 orase si se implica intr-adevar merita coronita. dar unul pana in 10 oraes care nu a avut impliacre clar nu merita.

la 5 orase nici 8 zei nu are :)) 8 zei trebuiesc pt a da o accelerare :)
 

CrismoS

Membru activ
Aici ai like. esti bun la vrajeala, n-am ce spune. Aplauze , va rog !
CULCAT.
Si daca nu voi reusi sa iau coronita si nu o sa il pot obtine, inseamna ca nu il iau, dar am mereu respect pentru el si atat si pentru alianta. si mereu am loc in alianta lui david658, nu ca voi pizdelor. Voi care sugeti o bomboana...
Repet,
Din nou spun
Sunt un jucator cu revolta, si am intrat sa-l ajut pe david la minuni, prostilor.
 
stai linistit ca nu-s dracii roz, poate sa confirme dana caracterul jegos care se practica in alte aliante pe sfarsit de lume, patita de 2 ori ;) meanwhile pe mochlos unde mi-am pierdut 3 saptamani noapte si zi am vrut sa ii dau locul meu ei la banner, invatati in plm to be a human being ca nu jocul va ramane la final

paste fericit, sal
 

RAGNARAR.

Stie Tot
A dat coronita cui a meritat.
Ce sa dea la @ice4u care avea 4-5 orase. Cu ce a ajutat din 4-5 orae? el a intrat pe lume pe final ca sa ia coronita la miloaga.

Unul caer are peste 15-20 orase si se implica intr-adevar merita coronita. dar unul pana in 10 oraes care nu a avut impliacre clar nu merita.

la 5 orase nici 8 zei nu are :)) 8 zei trebuiesc pt a da o accelerare :)
pai daca tu ai 3 aliante pline si dai coronita doar la alianta mare si mai vrei sa ti faci alianta pe alte lumi sa te bati cu FRIENDSU .... situatia nu mai putem schimba ... cum ar spune stiinta si deciu care ulterior au rupt logodna - informativ doar sa stiti - #MINUNI-VENIM :))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
pai daca tu ai 3 aliante pline si dai coronita doar la alianta mare si mai vrei sa ti faci alianta pe alte lumi sa te bati cu FRIENDSU .... situatia nu mai putem schimba ... cum ar spune stiinta si deciu care ulterior au rupt logodna - informativ doar sa stiti - #MINUNI-VENIM :))
Nici nu este nevoie sa ma bat cu tine. Mereu ti-am dovedit asta ca te-am batut fara sa fiu prezent.

Olynthus - Ti-am demonstrat ? Da

Pandosia - Ti-am demonstrat ? Da

Sinope - Ti-am demonstrat ? Da

La fel va fi si pe Abdera
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Deci aviz pentru cei care au intrat in hakuna pe lumea abdera , acolo este un cerc de prieteni care erau oamenii lui vali.sandu din pure energy , aia primesc internele si toti laurii , restul care nu fac parte din acel cerc sunt egali cu zero . Pana si bobbo pe lumea olynthus a fost jignit de baiatu pricalist si cine era tot victima Ion Anghel , el facea parte din cerc e normal sa se tina cu el . Asadar restu din prima alianta la minuni care nu fac parte din cercul restrans vor fi carne de tun , sclavi si academiile vai mama lor de fraieri , cand o sa inteleaga , situatia nu se mai poate schimba ! Amin !

FRIENDS MAI MULT DECAT O ALIANTA = O FAMILIE !!!
 

CrismoS

Membru activ
Nici nu este nevoie sa ma bat cu tine. Mereu ti-am dovedit asta ca te-am batut fara sa fiu prezent.

Olynthus - Ti-am demonstrat ? Da

Pandosia - Ti-am demonstrat ? Da

Sinope - Ti-am demonstrat ? Da

La fel va fi si pe Abdera
Cu ce l-ai batut pe david ma pizdo? Visatorule ce esti..
CULCAT!
Nu-ti face griji, nu va face la fel ca pe Abdera si o sa va demonstreze, si la final, atunci sa plangeti voi.
daca tot te lauzi ca l-ai batut, atunci sa ma sugi
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Deci aviz pentru cei care au intrat in hakuna pe lumea abdera , acolo este un cerc de prieteni care erau oamenii lui vali.sandu din pure energy , aia primesc internele si toti laurii , restul care nu fac parte din acel cerc sunt egali cu zero . Pana si bobbo pe lumea olynthus a fost jignit de baiatu pricalist si cine era tot victima Ion Anghel , el facea parte din cerc e normal sa se tina cu el . Asadar restu din prima alianta la minuni care nu fac parte din cercul restrans vor fi carne de tun , sclavi si academiile vai mama lor de fraieri , cand o sa inteleaga , situatia nu se mai poate schimba ! Amin !

FRIENDS MAI MULT DECAT O ALIANTA = O FAMILIE !!!
Daca nu dai si global cu vrajeli e egal c u 0 . N-ai tupeu sa dai global
 
Sus