Abdera - Lumea greilor

Allex7cj

Membru
M-ai uitat de pe zacy, irelevant, ai uitat ca v-am carat tot serverul? Fara noi erati de mult carne de tun...

Ati batut recordul la cat de repede ati disparut dupa ce s-au intors aia spre voi. Ce ai carat ma, i-ati carat pe aia eventual :)) Ma duc sa imi bat joc de cyoby iar ca te-a crezut atunci ca ai o boaba de caracter :))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Vorbeste ala care se duce in m67 sa ia orase de la mans ca sa creasca in clasament :))))))))))))))) si repet zackynthus era lume cu dominatie - amen !
 

Allex7cj

Membru
Nu am facut asta niciodata, intreba l pe floreanu/turbo/zolly/armin. Este singurul lucru de pe jocul asta care cu adevarat ma enerveaza...

Ai sters pe zacy si ai dat ora stergerii la grepo top. A vorbit cyoby cu tine cateva minute inainte la telefon si ai mintit cu seninatate.

Sau cum zici tu :)) Seara faina si tie
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu dai fakeuri ca iti convine. Dai fakeuri ca esti suparat si frustrat si vezi iar cum se duce totul pe rapa in jurul tau. Si iar nu o sa inveti nimic.

Seara faina davide
Uite ma aici , sunt cu tine pana la capat , nu te parasesc stai linistit doar ca iti arat tie si alor tai ce inseamna sa joci murdar .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ai sters pe zacy si ai dat ora stergerii la grepo top. A vorbit cyoby cu tine cateva minute inainte la telefon si ai mintit cu seninatate.

Sau cum zici tu :)) Seara faina si tie
Perfect , Forza Grepo top Forza Carla , oameni cu colona vertebrala , pure energy alianta de gunoaie!!!!
 

CrismoS

Membru activ
Scuze,dar terminati vad doar din partea voastra cu comentarii(gen Hitler).
Ai probleme cu Hitler? CULCAT!
Ti-am spus CULCAT!
Si mereu sa ramai CULCAT!
Oricat te-ai duce, ramai CULCAT! Nu mai folosi BOTUL si CULCAT!
Nu ti-e rusine sa folosesti un BOT? Deaia esti nedetectabil, asa ca CULCAT!
Iar Corpse, CULCAT! Ai invatat de la Baiatul Pricalist? Eu zic sa taci si CULCAT!.
Ca deja devii penibil si bagi minciuni! CULCAT!
Ca stim deja cine sunt oamenii in Hakuna, CULCAT!
Toti folositi BOT si nu stiti sa jucati corecti fata de noi...
Cand toti avem un internet bun, server-ul are delay si este imposibil sa bagi la secunda decat cu noroc 1%
1649464750502.png
Apai voi cu BOT bagati nava si dupa sprijin la secunda la greu.. viata asta grea..
Imi va parea rau cand voi o sa traiti pe joc in loc sa va bucurati de viata voi traiti pe joc si cu BOT in kur..
Asa, cum spuneam eu, CULCAT!
Valabil si pentru TereX, CULCAT!.
Si NoobFromRo spunea ca nu foloseste BOT si ca e cu NOROC, cand de fapt s-a aflat ca folosea BOT!
Cine stie, voi bagati scuze la fel, si sigur folositi bot. nu mai mintiti cu nerusinare. Asa si Mr.Jack va da pile, ca deaia ne inchide tichete fara raspuns si fara motiv.
Culcat Motorina GIF - Culcat Motorina Scumpit - Discover & Share GIFs
 
Ultima editare:

Gucci.Stallone

Stie Tot
@RAGNARAR. Chiar dacă a cedat Hookah, a cedat din vină ta!
Eu stiu 1 lucru, cand aduci jucători îți asumi . Hookah cand juca avea și întemeietor. Ne poti spune de ce ?

Ca esti prost sau prost ?

Iti spun eu de ce.

Tu = Nu ai oameni

Tu ai adunătură în alianta și dai întemeietor, comandant de frica sa nu te părăsească.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
. Gradele date de tine arată faptul că tu nu ai oameni sub nici o forma.

man E singur a alianta unde am văzut atatia cu grade. A ta

mai era și sons dar nu putem compara sons cu friends fake . Sons deja avea grupul format și știa că toți sunt de baza. Pe cand tu... dai gradele din trama de a nu te parasi6
 
ba pe mn ma doare in pl de x si y tot ce fac si zic e doar la caterinca.. Eu nu acuz pe nimeni de bot si nici nu voi acuza vreodata... pt mine sunt secunde normale astea pt ca am jucat cu cei mai buni si vs cei mai buni mereu!

Si cand joci la un nivel cat de cat e un lucru normal actiunile de genul...

spor la joc si incercati si voi sa nu ma suparati ca nu am chef de joc...
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
@mans Joacă cu tine doar să te facă pe la spate pt faptele tale din trecut.
Adu ți aminte ca si pe pandosia te a făcut. Tu cu gura ta ai spus asta pe acest forum și totuși mans e la tine.
Ciclin fel. Joacă să te facă. Ai mulți parveniți acolo care sta după colț gata să te inhate pt faptele din trecut.
 
Sus