Abdera - Lumea greilor

Stupefy

Stie Tot
unde este loc de 225 de gascani.. este loc si pentru 270
smiley-emoticons-lol.gif
 

Facsafiebine1

Membru activ
Taras am jucat doar 3 zile in protectie si am renuntat ca nu mai aveam timp si placere pt joc , nu era nici Friendsu .

Pandosia am intrat un grup de 20 de insi in timp ce jucam Mochlos pentru gold si la caterinca ca nu aveam adversar acolo , in 14 zile am luat decizia sa renuntam pentru ca sa nu i incurcam pe cei din kamikaze care voiau sa joace serios , cei care au vrut sa joace au intrat la ei si restu am renuntat pentru ca am avut de terminat Mochlos .

Olynthus am intrat doar sa l cuceresc pe domnul Iunie ca facea gura mare pe extern ca sunt jucator slab , lucru care l am facut si de atunci poti vedea pe statistici ca n am mai jucat , in timpul acela jucam inca pe Mochlos - era mijlocul lumii , lume pe care am castigat o , alianta de acolo a fost formata de tine aditaadi si zerath se numea grepo fake apoi ai pus tu numele friends sa ti bati joc , am schimbat numele te am dat afara si am renuntat si s a schimbat numele aliantei in three level kitten .

SINOPE -am luat decizia sa renunt pentru ca All Stars au luat decizia sa ne tradeze desi am vorbit de la inceput sa intram in pact , lucru care nu ne a convenit si am decis sa avem onoare si sa renuntam pentru ca nu suntem jeguri , cei care au vrut sa continue le am dat accordul sa intre in demos sau sa faca ce vrea .

Deci singura lume pe care am jucat de la ultima lume castigata Mochlos este Sinope atat .


O seara buna tuturor si evitati pe viitor sa mai bateti campii .
Da cucerești cu ajutor de la toate alianțele de pe harta ca altfel suge-ai pla ;).
 

asdphones

Stie Tot
Bai da parca noi omoram lumea ca ne-am adunat 70 de oameni... Astia din Friends cati dracu sunt? 200? Mda... Oricum la ce jucatori sunt castiga Hakuna fluierand...
 
Nu-mi dau cu parerea despre asediu... Dar pot sa-mi dau cu parerea despre jucatorii de acolo pe care ii cunosc de pe revolta...P.S. Ma cunosti? Ai un retard sau ceva si nu poti sa vorbesti civilizat?


taci in plm de cartofar si nu iti mai da tu cu parerea de x si y ca nu esti in masura.
:)))))))))))
fix guță s-a trezit să comenteze care e chemat pe fiecare lume sa faca misto de adversari și să de-a fakerui:))))


manevra, atata pot asa se zice
 
Sus