Abdera - Lumea greilor

good asa ce pot sa zic , un meci mai prost sa ma inveti si pe mine , dau o bere un suc : DDDDD
te invata Noob
smiley-emoticons-bussi2.gif
 

Aryy Aryy

Stie Tot
#estisituincuiatlacap
Pentru bot de secunde îți iei ban instant,s-a tot vorbit despre asta pe aici da sunteți prea găini unii dintre voi
si daca folosesti pentru farm tot slab esti , ca este greu sa iti pui ceasul din 10 in 10 minute : DDDD dar ce sa faci cand ai pc pe carbuni si deja de la 2 tab-uri de google arde csf
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Daca poti confirma atunci confirma si nu umbla pe alaturi.

Dar stii ce pot confirma eu?
Faptul ca tot aia care au fost rupti 2-3 servere la rind intra cu petarda de ragnar.
smiley-emoticons-lol.gif
care Ragnar ma frate..ca ala adevarat care juca pe delphy, ephesus,phi etc s-a lasat de 3 ani minim!

Asta de acuma Ragnarar-david e si el pe treaba lui:) baga cu chargeback face smecherie 2-3 luni si se lasa..fara el ar fi sv mort..lasa asa!
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Pentru că pe Rhamus mi-a lăsat altă impresie,că e om
Era o chestie de un minut să de-a un mesaj că vrea să renunțe și să preluăm orașele în liniște,sau măcar putea să îmi răspundă azi când i-am scris dacă l-a deranjat ceva de a sters dintr-o dată
Dar in fine,nu e o tragedie,să fie sănătos
abcd 2
el a spus sa fie mai "respectuos" dar ti-a umplut frigiderul si el, tot hakuna sa dam muie la @Homeland Sec.
 

mustangul 2

Membru activ
Cat de terminat si de frustrat sa fii sa stai sa cauti in 200 pagini de forum ce a zis allex sau demos acum 6 luni despre homeland...Ce ti a facut homeland de esti asa frustrat, ti a furat banii pentru citostatice?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Cat de terminat si de frustrat sa fii sa stai sa cauti in 200 pagini de forum ce a zis allex sau demos acum 6 luni despre homeland...Ce ti a facut homeland de esti asa frustrat, ti a furat banii pentru citostatice?
bro nu trebe sa cauti in atatea pagini
ai sus cauta , doar scrii homeland si gasesti
hai du te in plm la citostatice ca ti-au fost extirpati ambii sani
:)
 
Sus