....

  • Autor subiect DeletedUser6507
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6507

Guest
Buna ziua va contactez pentru ca am o problema...
Adminul torukmakto zice ca am multi cont ceea ce nu e adevarat am un singur cont pe paturile...Si playerul Axel21 mia dat parola sa ii intru pe cont cateva saptamani ca el nu poate intra pe joc ca are de invatat ca sa nu ramane repetent eu iam intrat cred ca o trecut 2 saptamani de cand iam intrat...Da nu imi trimiteam sprijin de la el sau cv vraji etc...
Ii intram pe cont si ii dadeam la constructi... .Iar in aceasta dimineata torukmakto nea banat pe lumea epsilon cu toate ca nu folosesc multi cont joc de 2 ani grepolis si o luna aproximativ
Am mai fost banat pe lumea Delta si de atunci mi-am invatat lectia si am citit si regulile jocului si le respect... .Daca se poate debanarea conturilor fara nici o pedeapsa.
Acel jucator a avut incredere in mine precum si jucatorul repegior si cu el o fost la fel...
Dar nu am folosit contul lui in scopuri comericale sa dau atacuri sprijin pe mine vraji etc...
Iam dat doar sa isi construiasca orasul
Aveam voie sa ii fac doar atata pe cont?
Astept un raspuns cat mai repede posibil


O zi buna in continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1411

Guest
§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe o lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. Fiecare cont poate avea doar un singur proprietar. Este interzisă accesarea acelui cont de către o altă persoană.
Exemple:
Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe un alt cont folosind parola jucatorului respectiv.
Este strict interzisă încercarea de autentificare neautorizată pe alte conturi. Încercări de spargere de conturi vor fi pedepsite.
Este INTERZIS să joace mai mulţi utilizatori pe un singur cont



Probabil, aceasta regula a jocului ..ti-a scapat!
Din nefericire, astfel de probleme intalnite in joc..nu pot fi rezolvate aici..ci tot cu ajutorul colegilor din administratie. (game support)
 

DeletedUser6507

Guest
Cam da asta mia scapat... .Credeam ca doar jucatorilot de incredere le poti confirma immi pare rau
Dar se poate debanarea ambelor conturi fara a se mai repeta aceasta greseala?
E si asa un joc ca sa iti treaca timpu dar stai atata in fata calculatorului.. si muncesti si vezi ca dupa un timp se pierde tot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:),Da desigur,cum sa nu...."Si porcul a spus ca nu mai mananca dar...hai si pe asta ca e cald".
Rezultatul,),cred ac unul din conturi banat for ever....pe pariu ca cel al repetentului,asta daca stii sa joci cartea!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus