2 vraji pe acelas atac

DeletedUser

Guest
E posibil sa se dea 2 vraji pe acelas atac
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Iti recomand sa folosesti sistemul suport si sa prezinti situatia
 

DeletedUser6873

Guest
NIQpaOpXkvpJ9dhC9Jzr.png

E posibil sa se dea 2 vraji pe acelas atac

Da este! Cum poti da "Înțelepciune" iar apoi Furtuna pe mare sau Furia lui zeus , asa poti da si "Furie + Furtuna"! N-am incercat , dar cred ca merg si mai multe..!
 

DeletedUser

Guest
se pot da chiar mai mult de doua vraji. de exemplu daca ataci de la 20 ore si nu dai nicio vraja de tipul putere, vant, dor, sau cele doua de la hades ai toate sansele sa nu mai ajungi cu atacul . eu personal am dat de 3 ori, pe acelasi atac , furtuna pe mare si in loc de 230 usoare i-au ajuns in jur de 100. deci te asigur ca e posibil.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
app de acest subiect: eu am primit de doua ori in acelasi minut spor natural de la 2 colegi diferiti pe acelasi oras! am avut un oras sub cucerire cu un arcas (si atat fara nava fara nimic) mi-au crescut favorurile la poseidon pana la 507 si cred ca mai am multe de zis da nu mai are sens!
 

DeletedUser

Guest
pai vedeti voi e furie +furtuna la diferenta de 10 secunde nu e vb de ore
daca se poate asta e eu unu am incercat pe zeta si nu ma lasa sa fac asa ceva imi zice ca sa folosit deja o vraja
 

DeletedUser

Guest
crede-ma ca merge!!!!
domnule Norbit te rog confirma ..caci pe noi "marunteii " nu ne crede nimeni pe cuvant!!
 

DeletedUser

Guest
mie mi-a mers consecutiv pe acelas atac furia lui zeus si furtuna pe mare...(pe iota)
 

DeletedUser

Guest
eu nu am zis ca nu te cred
dar la mine nu merge am incercat si nu ,ma lasa
prin urmare aceste vraji merg doar cand vor ele
 

DeletedUser

Guest
aceste vraji nu sunt similare cutremurului sau fulgerului sa nu poti da mai repede de 1.20 ore. pe atac merge sigur. uite daca nu crezi pune un coleg sa te atace cu 10 usoare si dai 2 vraji in 10 secunde si o sa vezi ca-ti merge
 

DeletedUser

Guest
se pot da chiar mai mult de doua vraji. de exemplu daca ataci de la 20 ore si nu dai nicio vraja de tipul putere, vant, dor, sau cele doua de la hades ai toate sansele sa nu mai ajungi cu atacul . eu personal am dat de 3 ori, pe acelasi atac , furtuna pe mare si in loc de 230 usoare i-au ajuns in jur de 100. deci te asigur ca e posibil.

Corect. Recordul meu este de 5 furtuni pe un full atac naval care venea de la 28 de ore. Au mai ajuns doar vreo 65 de usoare.
 

DeletedUser5815

Guest
se pot da vraji atatea cat se pot da pana cand atacatorul se prinde si poate da una pe atac..pana atunci, go planet
 
Sus