“Personalitatea Lunii pe Lumea Ny“ - Calificari / Propuneri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va rog sa postati aici propunerile dumneavoastra pentru Concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Ny“
Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Multumesc!



Lista de propuneri:

1) Sferius
2) Viorel201
3) hanibalII
4) superalin98
5) killer marian
6) cucerin
7) unicul2011
8) SimbyII
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun ca personalitatea lunii pe Sferius

A raspuns de fiecare data la apelurile primite din partea mea si a altor colegi.
Nu a intrat in nici o divergenta


Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun ca personalitatea lunii pe Viorel201

Este un jucator foarte prietenos si ii ajuta pe toti. Nu intra niciodata in probleme.


Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun ca personalitatea lunii pe hanibalII
Este un bun strateg si isi dedica mult timp pentru a face alianta sa ramana inchegata.
Nu a existat data sa nu acorde sprijin!


Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu .. Propun ca personalitatea lumii pe superalin98
Este un jucator devotat .. Care ajuta foarte multi oameni sa creasca si cu informatii .. este un fel de ghid .. Deci bafta alin :)



Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4150

Guest
killer marian,categoric!

intr-o lupta de incercare a supremartiei pe lumea ny,2 aliante mari se bat,din pacate amandoua fara scrupule,deci comandantii lor clar nu pot fi o personalitate!

Il propun pe killer marian pentru ca este un jucator impatimit,are simtul discernamantului si categoric este o personalitate!Singurul care de fapt tine in joc lumea!Cand unii se aliaza,el lupta!


Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Categoric cucerin!

Motiv: Un bun conducator si jucator de echipa!
Motiv comic: Nu ma pot alege pe mine!
Motivul aliantei: Il iubim pe cucerin!
Motivul comic al aliantei: Nu ne putem alege pe noi!
Discurs:
Oricine poate sa se laud ca este un mare jucator! Orice poate sa sa extinda un oras la maxim si sa spuna ca este mare! Dar oare va-ti intrebat vreodata ca acesti jucatori pot fi prefacuti! Cei care sunt cu adevarat mari sunt defapt cei carola li se pun poveri pe umeri, celora carora nu pot sa faca ce vor! Acei jucatoiri sunt cu adevarat mari! Si dupa mine cucerin, este cel mai mare!
Multumesc! :D:D:D:D:D!!!!!!

Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8189

Guest
Propun ca personalitatea lunii pe hanibalII

Este deja propus.
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vreme de cateva saptamani, m-am regasit in Demos Kratos. E "opera" lui, atent slefuita si ingrijita. Cu siguranta e o persoana de la care, in mod cert, cu totii am avea de invatat... :hanibalII


hanibalII - este deja propus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va rog sa propuneti jucatori care nu se regasesc in lista.
Daca propunerea dumneavostra este deja inscrisa in concurs va cer putina rabdare pana la momentul votului.
Multumesc.
 

DeletedUser4063

Guest
Ma autopropun pe mine , Cratos2010 , ce mai ....saritor nevoie mare , mai ales la chefuri , iubesc tot ce e frumos (femei , bautura , chefuri , grepolis ) deci ... merit sa intru in cursa:)


Nu te poti autopropune !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4150

Guest
Il propun de asemenea pe unicul2011!

De ce?Toti care au auzit de el,stiu deja de ce!Nu-l pot promova mai mult decat statisticile/performantele lui !E un jucator foarte aprig!Desi fire revolutionara si se descurca fie in aparare ,fie in atac de unul singur perfect,e un coleg de mare clasa!Este exact sprijinul pe care ti-l doresti la ananghie!


Notat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun de asemenea pe unicul2011!

De ce?Toti care au auzit de el,stiu deja de ce!Nu-l pot promova mai mult decat statisticile/performantele lui !E un jucator foarte aprig!Desi fire revolutionara si se descurca fie in aparare ,fie in atac de unul singur perfect,e un coleg de mare clasa!Este exact sprijinul pe care ti-l doresti la ananghie!



Si a pierdut vreo 15 orase si de cucerit a cucerit aproape numai fantome.
 

DeletedUser

Guest
@ DrGomez

Nu performantele in joc ne intereseaza. Aici propunem jucatori care dau dovada de colegialitate, spirit de echipa ... etc, nu cat de bun este in atac/aparare , cate trupe are , cate orase..etc
 

DeletedUser4150

Guest
Drgomez,daca te-ai uita pe statistici,ti-ai inghiti cuvintele!Cred ca nu se poate vorbi de orase fantome!Hai sa nu transformam intr-o divergenta aici,conflictele si frustarile pe care le aveti la adresa unor jucatori ca si unicul2011
 

DeletedUser

Guest
@ DrGomez

Nu performantele in joc ne intereseaza. Aici propunem jucatori care dau dovada de colegialitate, spirit de echipa ... etc, nu cat de bun este in atac/aparare , cate trupe are , cate orase..etc


Corect si sint de acord, ma refeream direct la motivare expusa.
 

DeletedUser

Guest
Drgomez,daca te-ai uita pe statistici,ti-ai inghiti cuvintele!Cred ca nu se poate vorbi de orase fantome!Hai sa nu transformam intr-o divergenta aici,conflictele si frustarile pe care le aveti la adresa unor jucatori ca si unicul2011

Nu sint frustrat, crede-ma. Nu eu imi pun nume de orase jignitoare la adresa celor care ma ataca. Cred ca altcineva e frustrat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8199

Guest
propun pe oviarad a intrat de o luna in joc si are aproximativ 10000 de puncte si 2 orase cred ca merita vizat doar macar pentru rapiditatea dezvoltarii oraselor, dovedeste ca este un strateg bun


Nu te poti autopropune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8201

Guest
1.HanibalII

2.SimbyII


Motiv:pt ca sunt de gaska:))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus