Și zeii se mai ceartă..... (continuarea)

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
gasit toate cele 3 simboluri si trimise...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Si de unde a avut sa stie la ce ora a-ti postat simbolurile?
:D

??????
Daca te referi la ceea ce cred eu, simbolurile le postez imediat dupa ce am postat anuntul
Se stie deja ca postez la ora 0:00 +/- citeva minute
 

DeletedUser2351

Guest
Deja o dati in SF'uri, fara suparare !
Imi este egal de ce faceti sau credeti !
Eu doar l-am felicitat pe The KhannyBalll
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deja o dati in SF'uri, fara suparare !
Imi este egal de ce faceti sau credeti !
Eu doar l-am felicitat pe The KhannyBalll

Unde vezi tu SF-uri mami??
Daca The KhannyBall a gasit toate simbolurile in 26minute, nu e SF, nu? Dar daca l-a gasit altcineva tot cam in acelasi timp e SF?
Nu prea pricep ce ai vrut sa zici aici.
Eu doar am vrut sa atrag atentia ca nu e singurul care a reusit intr-un timp scurt, atata tot..
Sau poate pe mine nu ma crezi...pai la urmatorul concurs o sa fiu pe faza...exact atunci cand incepe am sa ma pun pe cautat..sa vedem daca le gasesc repede..atunci poate nu o sa fie SF ;)


odmm: pentru primul concurs ati dat Anunt in Joc, acum de ce nu ati mai dat? :(
Sigur daca il vedeam acolo, vedeam concursul mai devreme si aici. Si ii aratam si eu lui ipod ca il gasesc repede, atunci poate nu ar fi zis ca o dam in SF'uri
 

DeletedUser

Guest
nush nici eu dc nu la dat dar nu avea rost sa dea mesaj si pe joc,cine ii on pe forum partecipa cine nu,nu partecipa
 

DeletedUser2351

Guest
@Deu20
Am scris eu ceva la adresa ta?Te rog frumos sa-ti vezi de viata ta si sa ma scutesti de comentarile tale.
 

DeletedUser

Guest
Nu era nevoie sa pomenesti numele meu ca sa iti dai seama pentru cine era adresat mesajul. E cam la mintea copiilor mici.
Daca ramaneai cu primul comentariu "deja o dati in SF-uri....." ok intelegeam..era in general.
Dar ai continuat..."ca iti este egal ce facem si ce credem si ca lai felicitat pe ..." ma rog acolo ..nici nu am dispozitia sa stau sa iti explic tie ca la gradinitia..Daca nu ai dorit sa iti atraga cineva atentia asupra comentariului tau, atunci ar fi trebuit sa te abtii ;)
Cum ar trebui sa faci in continuare, acum..Daca chiar doresti sa te scutesc de comentariile mele..abtine-te sa vorbesti aiurea. :*
 

DeletedUser2351

Guest
Eu spun sa-ti iei ochelari si sa mai citesti odata postarea mea ca sa vezi la cine am raspuns, iar daca nu ai ochelari spune-mi si iti cumpar eu si ti trimit prin curier.Nu esti tu asa de important/a ca sa scriu eu despre tine.Te-ai baga in seama ca musca-n "lapte"
Hai ca ti-am dat prea multa atentie !!!
 

DeletedUser7210

Guest
Cum ar trebui sa faci in continuare, acum..Daca chiar doresti sa te scutesc de comentariile mele..abtine-te sa vorbesti aiurea. :*

tanti,cam mult spam..n-are rost sa te exteriorizezi pe extern du-te in baie si vb cu oglinda/:)
 

DeletedUser

Guest
Ohh imi cer scuze..Am crezut ca ne putem exprima liber parerile pe aici.
Clar m-am inselat.
Si nu imi cer scuze ca ma simt importanta. Cu totii o facem. Analizati-va singuri comentariile ca sa va vedeti si voi cat de importanti va credeti.

Si draga Christy222..daca tu faci chestii de genu "vorbit in baie singur/a cu oglinda" okay..nici o problema..dar te rog, nu ne da noua idei ciudate de ale tale. Eu nu fac asa ceva.

Mi-am exprimat punctul de vedere la chestia cu SF, pe mine una ma deranjat comentariul..atat am avut de zis... Si nu am mentionat ca ipod s-a referit in special la mine..ci in general..dar a facut abstractie la comentariul meu..la care a adaugat "impresii" si despre celelalte comentarii.
Spam sau nu..daca sunt atacata, voi raspunde la atacuri.
Atat am avut de zis. Va voi respecta dorinta si nu voi mai face nici un comentariu aici. Oricum nu am cu cine sa ma "Cert" ...



Back in topic: Asteptam si alte concursuri odmm. Sunt amuzante si ne mai omoara timpul :D
 

DeletedUser7210

Guest
Si draga Christy222..daca tu faci chestii de genu "vorbit in baie singur/a cu oglinda" okay..nici o problema..dar te rog, nu ne da noua idei ciudate de ale tale. Eu nu fac asa ceva.

"Fa ce spune popa, nu ce face popa!" eu nu-s popa dar e un exemplu bunicel:D nu-s idei ciudate,m-am uitat pe gaura cheii opppssssss nu trebuia sa spun asta:D daca vrei sa te certi cu mine m-a gasesti la nebuni,am un loc rezervat de cativa ani hihihihihiii
(verifica-ti postariile dupa poti sa te exteriorizezi pe extern,mi sa zgariat retina cand am citit:( )

acum fara spam ca ne bate doamna marina:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus