Ştergere cont,ştergere distincţii

DeletedUser

Guest
Propunerea mea ar veni cam asa :

Un exemplu:

Avem cont pe lumea Alpha si Delta.Pe lumea Alpha avem x distinctii si pe lumea Delta y distinctii.Pe lumea Alpha am sters contul,sa se stearga si distinctiile (avand in vedere ca este deja un sistem care prevede ascunderea lor,dar nu doresc sa le vad nici eu) sau sa fie implementat si un buton care face acest lucru,poate sunt si nedoritori.

Cred ca din acest exemplu reiese toata propunerea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro clar.Ma enerveaza sa imi arate trofeele de pe epsilon cand eu nu am cont acolo.Ma fac de ras cu 2 trofee!
 

DeletedUser

Guest
Vad ca nu prea este bagat in seama acest topic,dar chiar vreau un raspuns din partea unui Admin. (not spam)
 

DeletedUser

Guest
Sunt PRO. Nu ştiu de ce n-am răspuns aici.
Eu mi-am şters pe unele lumi conturi, iar pe altele am fost cucerit. Nu cred că mai am nevoie de acele distincţii.
 

DeletedUser

Guest
@Krishna: Un raspuns din partea noastra valoreaza cat un raspuns al unui membru normal. Nu ajuta la mare lucru.

Totusi, nu ca nu as fi de acord cu ideea... Dar poate un jucator renunta cand are multe medalii pe o lume, si nu ar vrea sa le piarda.... Ba chiar ar vrea sa-i fie vizibile... Si nu mi se pare chiar ok sa lasi asta la alegerea utilizatorului (ar fi o posibilitate de a-ti pierde medaliile "rusinoase")..

Parerea mea e ca o implementare limitata de timp (sa zicem, o luna) a unei astfel de functii ar fi binevenita...

Inca ceva, acele medalii de pe lumile inexistente nu pot fi ascunse?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
norbit a spus:
{...}
Inca ceva, acele medalii de pe lumile inexistente nu pot fi ascunse?


Ba da,dar eu m-am referit sa nu le putem vedea si noi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1888

Guest
sunt pro..si eu am propus asta mai demult dar am forulato gresit..si eu ma refeream la acelasi lucur...PRO
 
Sus