Ăștia din Friends !!!

ionut23b

Membru Nou
Ați reușit să stricați lumea silimbria!! Cu toate ciupercile voastre, sunteți niște disperați și niște frustrați,cu alte cuvinte fenomene de-al de voi n-au ce căuta pe acest joc
 

colinw

Membru activ
eu nu inteleg pe cei care se ocupa de ce nu rezolva problema:))stiu ca sunt vai de mama lor !!!dar sunt pe lume aliante intregi multicont de la o anumita alianta:)))nu e greu de distins,,,au nume la misto puse:)))dar nu ai cu cine vorbi!!!daca scrii tichet nu raspund!!!cred ca o sa fac tikete mai sus poate ii inlocueste ...
 

colinw

Membru activ
nu am spus ca am facut tichet!!!dar tinand cont ca nu sa citit ultimul tichet timp de 3 zile (atat am avut rabdare sa ma uit)o sa fac tikete!!! sunt ff multe conturi multicont!!!cum am specificat aliante intregi:))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Se sterg peste 500 de asemenea conturi pe zi, cat despre tichete te astept la sistemul suport sa vezi cand ai scris ultimul tau tichet.
:D
 
aia care joaca pe rodos majoritatea stau la cutie cu multiconturi si s-au bagat si aici cu ele,cei care au fost baneati in rodos sunt mici copii pe langa astia care castiga acum acolo la trisat
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Problema e ca ai venit tu aici
Si pe unde mai esti pe joc
Locul tau e in alta parte
Still..cand mai vezi porcarii din alea..nu le sterge..blocheaza l..nimeni nu vrea sa i fie blestemata familia ,asa ceva chiar e inacceptabil,se merge prea depate
Nu are e cauta aici asemenea specimen..ataca noaptea..cand primeste acelasi tratament in replica,vine si scrie porcarii pe forum si tu l lasi?
 

gogogo

Membru Nou
:)) banisor de chiuhuahua a iesit iar la atac :) sa aduci si dovezile cum joaca pe mai multe conturi :) sau esti depasit/cucerit si arunci doar cuvinte ? sa-nteleg ca urmeaza stergerea ?Fantome venim :)
 

colinw

Membru activ
jocul pe romania sa deschis decand am eu contul asta..pe care nu am jucat il tineam de cucerit mergea pe atunci:))
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Nu despre tine era vb
despre banisor
el juca cu companeros ai lui cand grepo inca nu exista
dar e bn,a evoluat
e scafandru patentat,in deplina cunostinta de cauza,cata vreme da si cp de pe insula
Nu am intalnit om mai rau..ca voi va injurati pe aici..cred ca va puneti imaginatia la incercare,dar nu cred ca e ceva cu adevarat rau
Cand insa acest nimic imi blestema copiii sa moara pe sosea printre fiare..nu cred ca vreunul dintre voi,indiferent de alianta si de adversitati,ar trebui sa l mai acceptati coleg
dealtfel si joaca prost
 

CaponeM

Stie Tot
Nu despre tine era vb
despre banisor
el juca cu companeros ai lui cand grepo inca nu exista
dar e bn,a evoluat
e scafandru patentat,in deplina cunostinta de cauza,cata vreme da si cp de pe insula
Nu am intalnit om mai rau..ca voi va injurati pe aici..cred ca va puneti imaginatia la incercare,dar nu cred ca e ceva cu adevarat rau
Cand insa acest nimic imi blestema copiii sa moara pe sosea printre fiare..nu cred ca vreunul dintre voi,indiferent de alianta si de adversitati,ar trebui sa l mai acceptati coleg
dealtfel si joaca prost

Tu de ce ai acceptat sa joci și susții o mizerie de om, care pe lângă că a futut un srv, s-a pișat și in cel mai "elegant mod" pe colegii lui și nu, numai?
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Eu joc pt Claudiu,pt Stupefy,pt Sons
Nu sustin pe nimeni..si daca am intrat in hora,joc..si daca sunt atacata,ma apar..si daca trb sa cuceresc ,cuceresc..
Nu prea inteleg insa ce vrei sa spui..daca am acceptat sa joc,inseamna ca merit sa fiu tratata asa de un neica nimeni sau de oricine?
Discutia despre asta era de fapt
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Am apreciat postarea Lisei..bombonel..chiar am apreciat o
Apoi a venit Ragee s o ia la rost..intr un mod..demos..cratic:p
Si postarea s a sters..despre asta ce spui?
 
Sus