Rezultate căutare

  1. IndeedWise

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    Unde sunt expertii care ziceau ca friends ia lumea 100%? Fiecare alianta are sansele ei, sa fim seriosi... Pe abdera s-a vazut clar cum a rupt Live tm intrand nu chiar devreme pe lume...
  2. IndeedWise

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    @Lord Smaug ...rade de tine urecheatu care umbra cu bot si dă ss-uri fără să-și dea seama că are botu activat... e ultimu care ar trebui sa râdă... :)))
  3. IndeedWise

    Dionysia 2022

    Asa credeti voi, bai vere daca stau o ora pe joc si pun cum trebuie unitatile am completat alea 6 conuri. Imi vine cooldown dupa si trebuie sa astept. Timp in care ma duc si imi fac treaba. Eu in 2,3 minute am facut o sarcina, ca trimit ce trebuie... Daca tu trimiti de astepti 13 minute la...
  4. IndeedWise

    Dionysia 2022

    :)))) adevarat... El comenteaza de noi ca jucam v3, ca si cum el e zeul grepolissului :))). Daca joci v5 trebuie sa ai timp de v5 desteptule, nu experienta. Ca daca joci bine poti juca si v3 si v5... daca joci prost pierzi si v5 si v3...
  5. IndeedWise

    Dionysia 2022

    De ce e naspa eventul? daca nu bagau event era mai bine? Va e sila sa cititi 3 paragrafe de text si sa ganditi ce trupe sa trimiteti la fiecare sarcina... era mai buna roata dar nu ma plang ca s-a bagat eventu asta pana la urma. Nu toti stam non-stop pe joc ca sa jucam pe v5. De parca viteza...
  6. IndeedWise

    AZOG THE GREAT

    @Alinbn avem sanse sa luam lumea, cred ca toti stiu asta... Sa castige cei mai buni, ce pot sa zic. Cu o luna inainte de dominatie cred ca vor renunta multi...eu ma intreb cand or sa dea spionii fantomizare :))
  7. IndeedWise

    Lumea Carfi-Olymp

    Mai degraba intra rapidu cu petrolul decat voluntariu cu botosaniu, aveau galeria mai mare, mai dinamica... :)) echipe cu potential, daca ma intrebi pe mine..
  8. IndeedWise

    Lumea Carfi-Olymp

    Hai petrolul!
  9. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    nu va mai luati de domn ciclin ca e jucator bun... fata de altii, trisori si ingamfati
  10. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    stergeti mizeria aia de videoclip comunist, ardi-ar focu sa-i arda
  11. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    Nu va mai luati de nazist, ca e om fain... daca stati si vorbiti cu el, va dati singuri seama... @CrismoS , gucci la fel... are trisoru ala urecheat lume castigata cum a fost taras, ca el? n-are... si care mai de care mai instigator ca altul... mie nu mi-e rusine sa va scriu... chiar daca n-am...
  12. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    Pana nu scapam de pe forum de toti penibilii care starnesc conflictele, nu o sa fie niciodata un subiect de pe forum care sa nu contina injuraturi sau amenintari :))
  13. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    seara frumoasa, cicline!
  14. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    Felicitari, domn Vali! Tu esti printre cei mai activi din livetm
  15. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    Salut salut, am revenit, ce mai ziceti, cum sunteti? :))
  16. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    si eu la fel... este si luni pana la urma si poate de-aia nu se mai cearta lumea.. :)
  17. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    frumos, cu dovada, cu vorbe la el...sa vedem si replica acum...
  18. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    I-a cam zis-o @CrismoS...trebuie sa recunoasteti
  19. IndeedWise

    Abdera - Lumea greilor

    Ai dreptate, din punctul asta de vedere, insa dificultatea de pe asediu nu consta numai in lucru asta...De exemplu, pe asediu trebuie sa incadrezi atacuri la secunda inainte si sprijin la secunda dupa... caci ala o poate sparge atat prin atac cat si prin deff... daca are alarma on, bineinteles...
  20. IndeedWise

    Lumea Taras - Lumea viitorilor zei

    Felicitari celor din New Hope....ati jucat bine.
Sus