Rezultate căutare

  1. Stupiddevil

    De ce nu se anunta lumile din timp ? :(

    am intrat pe lumea noua cu revolta dar am intrat tarziu, n-am nici o sansa, de ce nu se anunta lumile din timp ?
  2. Stupiddevil

    Server nou

    Undee se aaanunta dessschidereaa unui sserver nou ?
  3. Stupiddevil

    Tabel trupe

    Am facut urmatorul tabel de trupe Cum se foloseste : Exemplul 1: Vrei sa stii cate prastii iti trebuie sa distrugi 230 spade+150 arcuri+100 hopliti, faci 230*1,3 (apararea vs prastii) + 150*0,56 + 100*0,3 = 413 puteti sa bagati pe sim sa vedeti ca asa e Exemplul 2: Vrei sa stii cati cai iti...
  4. Stupiddevil

    Negutatorul fenician

    Propun ca negutatorul fenician sa aiba la vanzare bonusuri ca cele de la banditi contra gold. Il rog pe Stil sa inainteze aceasta propunere celor de la INNO
  5. Stupiddevil

    Cand va fi urmatoarea lume cu revolta ?

    ?????
  6. Stupiddevil

    nu pot sa cumpar aur

    cand dau clic pe cumparare aur apar 2 x-uri in dreapta sus si atat
  7. Stupiddevil

    daca ai strapungerea cercetata...

    ...si trimiti numai usoarele lupta la 50% ?
  8. Stupiddevil

    cum functioneaza strapungerea ?

    daca te duci cu 10 usoare peste 100 bireme treci ?
  9. Stupiddevil

    propunere negutator fenician

    Propun ca negutatorul fenician pe care nu il foloseste nimeni sa vanda buffuri ca cele luate de la banditi contra gold
  10. Stupiddevil

    cum imi colectez premiul ?

    am castigat la proba cu intrebarile lui hermes 1500 gold, cum ii colectez ?
  11. Stupiddevil

    protectia orasului

    ce se intampla daca ataci un oras care are protectia orasului
  12. Stupiddevil

    sprijin cu falanga

    Daca am cercetarea falanga si trimit sprijin altui jucator trupele trimise sprijin vor lupta mai bine ?
  13. Stupiddevil

    Leii din 64

    este o alianta mica compusa din jucatori de triburi (deocamdata unul singur...) intrati cu incredere : D
  14. Stupiddevil

    propunere va rog mult

    scoateti prastierii de la vraja "Zeita Protectoare". Cand castez si vad ca imi da prastii imi vine sa dau cu lapu de pereti... Cei in asentiment va rog like, poate reusim sa schimbam ceva...
  15. Stupiddevil

    propunere disband units

    e enervant sa ai o seama de unitati cu car nu ai ce face, ar trebui sa poti da disband si sa primesti ceva resurse inapoi
  16. Stupiddevil

    oras contra aur

    de ce nu am voie sa vand oras pe aur folosindu-ma de bursa de aur ? asta ar da un scop nou bursei. Si ar atrage investitori in joc. de fapt nu sunt sigur ca nu am voie...dar asa mi-a zis cineva ca imi iau ban daca fac asa ceva. Deci am voie, DA sau NU ?
Sus