Rezultate căutare

  1. Archer324

    Lumea LATO

    Esti penibil si frustrat rau
  2. Archer324

    Lumea LATO

    Dar tu cine naiba esti bre?
  3. Archer324

    Lumea LATO

    Bine tu
  4. Archer324

    Lumea LATO

    Ce n-au
  5. Archer324

    Now playing

  6. Archer324

    Noua Lumea Olynthus Aliante

    @RAGNARAR,ms de invitatie,dar nu intru.
  7. Archer324

    Lumea Nysa-lume interesanta

    Gononosul e incheiat de la minuniLa si n-au castigat nimic ,la minuni s-a decis dupa aia multi s-au lasat ca na lumea teoretic e moarta si sta sa se inchida
  8. Archer324

    Hristos a Inviat!

    Adevarat a Invitat si Paste fericit!
  9. Archer324

    O RUGAMINTE

    Pizda esti tu ca esti capra la toti .Apoi da singur nu esti in stare sa te sustii Ce valoare ca tu n-ai valoare esti vai de pula ta
  10. Archer324

    O RUGAMINTE

    Vorbeste capra din tine tu nici nu esti in stare sa iei orase de la jucatori mai slabi decat tine si ai pretentii sa te masori cu mine.Mars ma ca nu esti altceva decat un parazit al acestui joc.Capra grepolisului.
  11. Archer324

    O RUGAMINTE

    Sunt curios cum e joaca serioasa la tine fakeuri peste fakeuri ca astea stiu si eu sa fac.
  12. Archer324

    O RUGAMINTE

    Vezi ce zici poate iti mai iei ban degeaba
  13. Archer324

    O RUGAMINTE

    Rad maxim.Omule tu esti bun doar sa intorci nave la secunda tu crezi ca mi-e frica de tine?Nu vezi ca daca un incepator ca mine ajunge sa-ti ia orase nu conteaza in ce mod iti dai seama ca nu esti altceva decat capra grepolisului
  14. Archer324

    O RUGAMINTE

    Da 300 si ceva de orase au fost luate ca ai dat tu voie.Lasa aroganta eu ma mir cum de v-ati pastratat unitatea in alianta voastra si nu v-ati destramat
  15. Archer324

    O RUGAMINTE

    Da lasa vrajeala ca orasele lui au fost impartite intre noi .
  16. Archer324

    O RUGAMINTE

    Da si 2 orase cucerite de la el
  17. Archer324

    O RUGAMINTE

    Eu va dau un sfat prietenesc vedeti-va de dormezele voastre ca la cate aveti inca le mai tineti orasele de decor si stiu care de la voi e pe galben si rosu.Oricum voi la minuni o sa jucati cu tickete ca sa mai prindeti pe unu ca joaca ilegal ca in disputa directa n-aveti nicio sansa.
  18. Archer324

    O RUGAMINTE

    Eu tac,eu am zis un adevar.
  19. Archer324

    Cucerirea(sistem vechi)

    E obligatoriu sa ai cucerirea cercetata pe lumile cu sistem vechi de cucerire.
  20. Archer324

    O RUGAMINTE

    Eu am vorbit de parcursul vostru
Sus