Rezultate căutare

  1. Abdera - Lumea greilor

    Mai baga un chargeback si iti trece
  2. Lumea Carfi-Olymp

  3. Abdera - Lumea greilor

    restul din marea familie ? 10 la rand ? sau cate sunt acum ? #MINUNIVENIM 7/7 #minunivenimv2 #faraintelegerilaminuni #coronitapeextern
  4. Abdera - Lumea greilor

    ""
  5. Abdera - Lumea greilor

    ai doar tura 1, dupa ce se fac minunile lumea se inchide . nu se mai da coronita.
  6. Abdera - Lumea greilor

    la 7 minute take it or leave it
  7. Abdera - Lumea greilor

    sa ceri voie de la aliantele ce au nava pe orasul tau sa ataci, asta e noua nu am auzit de ea pana acum
  8. Abdera - Lumea greilor

    Venom/Troll4you nu are de unde sa stie de Apollonia , el a dat inaintea lui David inceput nou, cand si-a luat viol intr-o dimineata de la toata harta :)
  9. Wild Vs Restul Hartii !

    Pasaricile ciocu mic , eu nu ma plang cand primesc de la voi .
  10. cum imi colectez premiul ?

    cand se termina concursul vor da si premiile
  11. Încercările divine ale lui Hermes

    Ares, furiile
  12. Încercările divine ale lui Hermes

    Zeu Poseidon . Ign: alecsandrut Lume: Hermonassa
  13. Încercările divine ale lui Hermes

    Raspuns : Atena
  14. Încercările divine ale lui Hermes

    Zeu Hades . Hadesul, numit după stăpânul său, era păzit de un câine cu trei capete pe nume Cerber, care nu lăsa morții să fugă. Hades avea trei niveluri: cel unde așteptau umbrele, Câmpiile Elizee unde oamenii buni se desfătau, și Tartarul, un puț de lavă fioros și urât, sursă de inspirație a...
  15. Propuneri

    Propun ca in centralizatorul de comenzi sa implementeze urmatoarele: - la adaugarea/salvarea atacurilor sa se poata salva si eroul de pe orasul respectiv. -la adaugarea/salvarea atacurilor sa se poata selecta si daca vreau ca acel atac sa fie cu miscare imbunatatita, caz in care sa imi afiseze...
  16. Eroare alarma telefon

    incearca de mai multe ori si mie imi zicea ca e incompatibila cu telefonul meu ( Asus ZenFone, 4Gb ram, 32GB), am incercat de vreo 5-6 ori pana a inceput sa instaleze.
  17. Now playing

    https://www.youtube.com/watch?v=1_U4npkcPo0
  18. Spam

    la caracal parca era vorba
  19. Propunere

    chemi negutatorul si faci negot cu el...... in 5 minute te umpli de resurse :P
  20. Versiunea 2.97

    pai asta tine de plugin, nu de joc. Plugin-ul in cauza e Grepolis report converter.
Sus