Conținut recent de zbarlitu16

  1. zbarlitu16

    Lumea lui 7ball&gasca

    Nu are rost sa bag un nesimțit ca tine in seama. Asta da dovada ca esti un om fara viitor si strâmb la creier, iti lipseste materia cenușie. Si nu stiu cum sa iti spun dar gândești cu capu cum gandesc eu cu pula.
  2. zbarlitu16

    Lumea lui 7ball&gasca

    Tati la mine e pt prima data cand joc cu bila in alianță. Si deja stiu ca atunci cand e nervos vb porcos asa cum vb si tu la adresa mea nu pup pe nimeni in cur si nici in pula ca nu am de ce. Eu joc grepolis de placere si nu ma cobor la nivelul tau domnul (RAGEE) ca asta ar insemna sa ma...
  3. zbarlitu16

    Lumea lui 7ball&gasca

    Fratilor eu nu va pot intelege pe unii ca sunteti frustrati ca familia WILD FANGS a castigat o lune si acum va luati de studiile realizate de oameni in viata reala. Nu pot sa inteleg ce treaba are viata reala cu vieta virtuala? Din punctul meu de vedere poti fi si analfabet sa joci un joc ca si...
  4. zbarlitu16

    Lumea lui 7ball&gasca

    pt mine e cea mai mare bucurie ca fac parte din familia WILD si dupa cum am finalizat prima minune asa o sa le terminam pe toate cele 6 ramase cat mai repede posibil. FORTA WILD :cool::cool:
  5. zbarlitu16

    Lumea lui 7ball&gasca

    Salutare lume, ma bucur enorm de mult ca m-ati primit in familia voastra.
Sus