Conținut recent de Shev

  1. Petitie Bonus de noapte

    Acum macar stim cine dadea accelerari aiurea :)))
  2. Spam

    De la un joc pana la a blestema e cale lunga rau si sper ca ti-ai dat seama ca ai facut o greseala enorma ! Hai sa iti explic faza cu atacurile ca sti doar dintr-o parte situatia - in primul rand am dat atacuri serioase tot timpul niciodata cu o prastie, in schimb colegi tai au dat cu 1 mantie...
  3. Spam

    Ba caracter de nimic ce esti, cine a dat vreun fake ??? ia zi-mi ??? ca eu unu nu, daca atacurile cu 100 de usoare si navele intrate la voi sunt fakeuri inseamna ca sti si tu jocul asta !!!!!!!!! Mesajul tau de mai sus denota neputinta !!! Imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la nivelul tau sa...
  4. Alianta Eagles Va asteapta!

    https://ro.grepolis.com/invite-734690-ro29?invitation_id=368188&invitation_mac=f91aa716&ref=player_invite_to_ally va astept cu drag!
  5. Spam

    stie cineva la ce ora se deschide noua lume ??
  6. Alianta Eagles Va asteapta!

    Multumesc, nu am nevoie de sfaturi de la oameni care vor sa ne traga in jos ;)!
  7. Alianta Eagles Va asteapta!

    Multumesc frumos!
  8. Alianta Eagles Va asteapta!

    Nu am zis ca am jucatori fara experienta, am zis ca primesc si jucatori fara experienta. Pe cei 10 ii stiu si au destula experienta ;)
  9. Spam

    imi cer scuze, Pe Tau am fost in Alianta Amicilor - - - Actualizat - - - Perfect te astept pe acolo ;)
  10. Spam

    Si eu vin cu echipa de 10 oameni toti fosti jucatori pana la sfarsitul lumii Tau, te asteptam la noi daca esti interesat alianta Eagles in zona Nord-Est
  11. Alianta Eagles Va asteapta!

    Jocul se invata, am mai facut asta nu imi este greu sa dau niste sfaturi sau sa raspund la niste intrebari, mai important pentru mine este sa fie seriosi ;)
  12. Alianta Eagles Va asteapta!

    Alianta este formata momentan din 10 mebri care se cunosc intre ei destul de bine avand in vedere ca am terminat impreuna lumea Tau. Alianta va fi situala in zona Nord-Est cautam jucatori activi, cu si fara experienta! Cine este interesat va rog sa ma contactati prin mesaj, nume de utilizator Shev
Sus