Alianta Eagles Va asteapta!

Shev

Membru Nou
Alianta este formata momentan din 10 mebri care se cunosc intre ei destul de bine avand in vedere ca am terminat impreuna lumea Tau.
Alianta va fi situala in zona Nord-Est cautam jucatori activi, cu si fara experienta!

Cine este interesat va rog sa ma contactati prin mesaj, nume de utilizator Shev
 
Ultima editare:

Shev

Membru Nou
daca primiti si fara experienta vai de capu vostru ,o sa ajungeti sigur la minuni sau sigur va apuca sfrasitul luni

Jocul se invata, am mai facut asta nu imi este greu sa dau niste sfaturi sau sa raspund la niste intrebari, mai important pentru mine este sa fie seriosi ;)
 

DeletedUser14990

Guest
Shev hai sa iti spun ceva daca ai jucatori fara experienta vei cadea repede ceea ce vrei sa faci tu pe lumea asta e greu... Daca vine careva cu 50 de membri in zona ta toti or sa se duca la ei ca o sa le fie frica.Eu te-as sfatui sa nu iti faci alianta
 

Gymus

Membru activ
ce minuni ? deja vorbiti de minuni ? cred ca pe lumea asta la sfarsitul anului viitor se va ajunge acolo :))
 

DeletedUser14105

Guest
Alianta este formata momentan din 10 mebri care se cunosc intre ei destul de bine avand in vedere ca am terminat impreuna lumea Tau.
Alianta va fi situala in zona Nord-Est cautam jucatori activi, cu si fara experienta!

Cine este interesat va rog sa ma contactati prin mesaj, nume de utilizator Shev

Succes pe lumea Corinth :)
 

Shev

Membru Nou
Shev hai sa iti spun ceva daca ai jucatori fara experienta vei cadea repede ceea ce vrei sa faci tu pe lumea asta e greu... Daca vine careva cu 50 de membri in zona ta toti or sa se duca la ei ca o sa le fie frica.Eu te-as sfatui sa nu iti faci alianta

Nu am zis ca am jucatori fara experienta, am zis ca primesc si jucatori fara experienta. Pe cei 10 ii stiu si au destula experienta ;)
 

stamatecostica

Membru activ
iti dau un sfat bun
Mai bine ramai tu ca aia 10 decat 50 cu care sa iti bati capu ...si sa mai sti asta nu conteaza cantitaea ci calitatea :D
 

DeletedUser15009

Guest
Nenea Gucci , Phoenixul o sa continue pe lume in continuare ? sau au intrat doar asa ? :))

Tu ce crezi ? Normal ca vom continua. Daca sunteti pe locul 6 ca si alianta nu e nici o realizare, realizarea se va vedea peste 2 - 3 - 4 saptamani cand fiecare alianta va cuceri..
 
Sus