Conținut recent de livmoi

  1. cont vechi

    Am descoperit numele de id- The Archangel si lumea de joc -PI dar nu mai stiu ce email aveam , imi puteti spune dumneavoastra?
  2. recuperare cont

    Am recuperat id si numele lumii pe care am facut minunile dar nu mai stiu adresa de email, mi-o puteti spune? lumea este pi si id de utilizator este The Archangel , multumesc. nr. de telefon l-am schimbat nu mai stiu care era.
  3. cont vechi

    As dori sa aflu si eu pe ce lume am jucat acum cam 12 -10 ani si cu ce cont cu acest cont de email liviumoise@yahoo.com, unde am facut minunile, va multumesc. Acum am id livmoi.
  4. cont vechi

    Salutare . am jucat grepolis acum vreo 14-15 ani imi puteti spune sub ce nume am jucat, va multumesc. Si vreau sa stiu ce s-a intamplat cuc ontul ala ca am castigat minunile.
  5. event

    cand mai este event?
  6. nu merge bonusul de antrenament sa-l iau

    lume sinope id livmoi nu merge la event sa iau bonusul de atrenament, zice ca a aparut o eroare.
  7. event

    puteti sa-mi dati si mie linkul de la event?
  8. eroare

    Ai avut dreptate zlatan imi demolase cazarma, multumesc.
  9. Cutia Pandorei

    mie la cutia pandorei la misiuni nu-mi apare nimic.
  10. eroare

    Am cucerit un oras toulouse si nu pot construi la academie, va rog reparati eroarea , va multumesc.
  11. eroare

    Am cucerit un oras toulouse si nu pot construi la academie va multumesc.
  12. Defectiune tehnica

    Am facut doua sesizari ca la jucatorul livmoi in orasul llile nu merge sa construiesc la academie , va rog rezolvati problema mai repede ca astept de o saptamana va multumesc.
  13. vraji

    cand dau sa folosesc vrajile la hera si poseidon am 3 vraji iar la zeus 2.
  14. vraji

    am si eu o eroare cand dau sa folosesc vrajile la hera si poseidon am 3 vraji iar la zeus 2.
Sus