Conținut recent de Ghost Man

  1. Propunere Lume - Noiembrie

    Viteza:5 Viteza unităților:5 Limita alianței:30 membrii Endgame:Minuni Bonus:Da Sistem de cucerire:revoltă
  2. Ăștia din Friends !!!

    Gută,Twist și @CaponeM au încurajat furtul de gold,restul au fost complici
  3. Ăștia din Friends !!!

    V-ați ars singuri după ce ați furat gold fomistilor,dar v-o aranjat @Stil :)))))
  4. Ăștia din Friends !!!

    I’m back ;)
  5. Rezolvare bot de creat conturi

    Intră să te mai violam puțin terica ca nu ne saturam niciodată să te vedem cum plângi.Aaa stai,ești banat global pentru chargeback =)))
  6. Rezolvare bot de creat conturi

    E greu cu Friends.
  7. LUMEA RODOS

    Ivan nu are treabă decât cu doctorul nebun și cu drogatul italian :)
  8. LUMEA RODOS

    Nu mă refer mă la orașele alea,eu ziceam la general de All Stars .Te-am prins pe tine on acu aia e
  9. LUMEA RODOS

    Dani,lasă-l pe ăla. Te așteptăm pe 5 cu All Stars să te violam Nesebar v2 :))))
  10. LUMEA RODOS

    Gata cu Rodos,pe 5 Octombrie Friends revine pe ro.
  11. LUMEA RODOS

    Ești prost?=)) Daca bila nu renunță la final va băteau sigur la minuni +alte jocuri de culise ce ați făcut Ex @twistdark1 l-a trădat pe David
  12. LUMEA RODOS

    Porcușor vezi ca e a doua lume la rând care ieșiți ca niște losseri fără măcar să terminați lumea ;)))))
  13. LUMEA RODOS

    Când eu ziceam ca ALL Stars sunt cea mai necurată alianță de pe ro îmi săreați în cap =)))) au luat mai bine de jumătate de alianță ban =))))))
  14. LUMEA RODOS

    Ăștia nu s-au mai plâns atunci după ce le au futut tot nucleul Capone și erau 10 alianțe vs 1,voi ăștia din demos numai să plângeți știți :))) mă rog,Capone și gagica sa în special (@twistdark1 )
  15. LUMEA RODOS

    Au fost sau nu violați au câștigat lumea în 20 oameni și au dat muie lui Capone
Sus