UEFA FRIENDS LEAGUE - GOLGI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Smaug

Stie Tot
Da' varumeu...tu vorbind de pe v3 cu mine acum
Gasca de idioti ati pierdut pe sinope contra demos...de tot va luati de ei ca s slabi si fac manarii sa pierdeti voi...da' ei inca aveau pact cu wild cand ati disparut voi ratatii pamantului
noi am plecat c-asa am decis eu cu david cand am vazut ca all stars sunt candidati la curvele grepolisului fix dupa demos :)))) si fix asta a facut si wild dupa noi, ca n-au crezut prima oara cand le-am zis
coaie, am zis ca nu intru sub v5 iar inainte sa intru pe lumea asta si totusi am intrat ca sa i ajut, despre ce plm vorbim :)))) as vrea eu viteza pe asediu da' la sondajele alea de opinie nu sunt numai eu
 

Anubis.K

Stie Tot
noi am plecat c-asa am decis eu cu david cand am vazut ca all stars sunt candidati la curvele grepolisului fix dupa demos :)))) si fix asta a facut si wild dupa noi, ca n-au crezut prima oara cand le-am zis
coaie, am zis ca nu intru sub v5 iar inainte sa intru pe lumea asta si totusi am intrat ca sa i ajut, despre ce plm vorbim :)))) as vrea eu viteza pe asediu da' la sondajele alea de opinie nu sunt numai eu

noroc ca nu intri pe viteze mari ca sigur eram toti cuie pe sicriu coe =)))))))))))))))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
plm tu deja nu mai sti cum sa termini o lume de pe mochlos unde cica ai carat lumea moarta =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sa ne fereasca sfantu sa dam ochii cu tine pe undeva
 

Lord Smaug

Stie Tot
pe sinope am explicat deja ca am renuntat sa mai jucam de cand am aflat de curvele voastre de all stars

pe abdera am stat pana la final desi david era banat, am ramas cu baietii sa joc pana nu au mai jucat nici ei

pe byllis am jucat pana s-a desfiintat alianta in care jucam, dupa pur si simplu n-am mai intrat

nu ca ar trebui sa ma justific in fata unei fantome care nici macar o minune nu a reusit sa faca
1668038912295.png
 

Anubis.K

Stie Tot
pe sinope am explicat deja ca am renuntat sa mai jucam de cand am aflat de curvele voastre de all stars

pe abdera am stat pana la final desi david era banat, am ramas cu baietii sa joc pana nu au mai jucat nici ei

pe byllis am jucat pana s-a desfiintat alianta in care jucam, dupa pur si simplu n-am mai intrat

nu ca ar trebui sa ma justific in fata unei fantome care nici macar o minune nu a reusit sa faca
Vezi atașament 7419

lasa ca ai facut tu minuni pe abdera =)))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
liniste coaie ca in materie de joc sunteti cuie pe sicriu in poooola mea =))))))))))))))))))))))))))))

aveti noroc ca va mai baga rage in seama sau laura ca altfel nu mai stiti in plm pe unde sa va spanzurati, hai sictir
 

Xergio

Stie Tot
noi am plecat c-asa am decis eu cu david cand am vazut ca all stars sunt candidati la curvele grepolisului fix dupa demos :)))) si fix asta a facut si wild dupa noi, ca n-au crezut prima oara cand le-am zis
coaie, am zis ca nu intru sub v5 iar inainte sa intru pe lumea asta si totusi am intrat ca sa i ajut, despre ce plm vorbim :)))) as vrea eu viteza pe asediu da' la sondajele alea de opinie nu sunt numai eu
Coaie...gasca vesela din friends a disparut de pe harta ceva timp inainte sa facem noi colonii si toate cele in marea wild :)))
Tajdreq cu vrajelile astea ca nu stiu pe cine incerci sa convingi pe aici...majoritatea de aici stiu cam ce se joaca :)) ce drq personaj vrei sa joci
Si cu sondajele din friends...cine plm joaca titular acolo, adunati ce puteti de oriunde la inceput de lume...despre ce vorbim
 

Lord Smaug

Stie Tot
liniste coaie ca in materie de joc sunteti cuie pe sicriu in poooola mea =))))))))))))))))))))))))))))

aveti noroc ca va mai baga rage in seama sau laura ca altfel nu mai stiti in plm pe unde sa va spanzurati, hai sictir
sa ne sugi pula si tu si ma-ta aia paduchioasa anubis fata de proastaaaaaaaaa
 

Lord Smaug

Stie Tot
Coaie...gasca vesela din friends a disparut de pe harta ceva timp inainte sa facem noi colonii si toate cele in marea wild :)))
Tajdreq cu vrajelile astea ca nu stiu pe cine incerci sa convingi pe aici...majoritatea de aici stiu cam ce se joaca :)) ce drq personaj vrei sa joci
Si cu sondajele din friends...cine plm joaca titular acolo, adunati ce puteti de oriunde la inceput de lume...despre ce vorbim
1668039386355.png
fa poza la data si dupa la coloniii si mai mars in pula mea, de parca stii tu mai bine decat mine in ce moment am zis hai ceaules :))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
au dat copilasi stergere coe, ce pizde in pula mea, fututi morti mati ca mai am toate globalele date de David pe sinope =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#nefacemfantomacanuavemhabarsajucaminpoolamea
 

Anubis.K

Stie Tot
noroc ca a dat frendsu stergere ca acuma vorbeam despre alt castigator =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus