Abdera - Lumea greilor

DeletedUser17271

Guest
Anghele oricand iti pot da lectii , realizarile tale inviduale sau in cadrul unei aliante sunt prea mici pentru mine sa poti sa imi dai tu "MUMU" .
Mai castiga cateva lumii , creeaza si tu o alianta castiga cateva sv cu ea si apoi o sa fi in masura sa poti spune ca imi dai MUMU.
 

DeletedUser17271

Guest
fa poza la nick uri schimbate, si ti dam cate 1 leu, facem cheta sa ti luam un pateu, ca vorbesti pe burta goala :*
Lache ... in primul rand tu nu poti vb de banii ca tu nu ai asa cv poate doar alocatia daca ti o lasa parintii .
Apoi mai vorbeste la adresa mea mult mai ales pe grupurii wapp mai ales ala creat aseara Carfi .. si o sa vezi Wild Fangs pe lumea aia si daca intra Wild clar intra Demos posibil Sons sau o combinatie intre cele 2 si mai castigii tu cu All Starsul tau fix pula .
Asa ca fi baiat destept si nu ma face sa fac un exces de orgoliu si sa iti fut planurile .
@twistdark1 tine ti prostul acasa .
 
Anghele oricand iti pot da lectii , realizarile tale inviduale sau in cadrul unei aliante sunt prea mici pentru mine sa poti sa imi dai tu "MUMU" .
Mai castiga cateva lumii , creeaza si tu o alianta castiga cateva sv cu ea si apoi o sa fi in masura sa poti spune ca imi dai MUMU.
Mi-am batut joc de MARELE WILD singur pe granita.

Culcat.

Ai fugit ca un catelus pe hermonassa si pe sinope.

Nu esti lider esti o cirpa.
 
Pai tu ai decis sa aduci argumentul serios 'cistiga alte lumi'.

Din cauza la orgoliul tau o sa par toxic fata de oamenii care au ramas sa joace.

Tu poate stii a juca dar ca lider nu stii a juca sub stres.
Retragete si vezi de viata personala.
 

DeletedUser17271

Guest
=)))))))Anghele esti prea prost pt. secolul asta coita ... am mai vazut tiganii dar prosti ca tine de mult nu am mai intalnit ... Ok am pierdut 2 sv si ?! am castigat 4 . cu aceasi alianta .
Apoi stres care stres fraiere ? pe sinope a fost decizie de comun acord votata in a ne retrage de pe sv ... sti ce inseamna aia ?! sti ce inseamna sa faci parte dintr un grup si cand majoritatea decide ceva vrei nu vrei te conformezi mai ales ca lider ... dar cunostiintele tale in materie de lider si de condus aliante sunt 0 .
Maximul tau e sa vi sa scrii 7bal ai 2 sv pierdute hermossa si sinope ... unul pe care nici nu ai jucat wtf =))))))) sau stai ai fost la inceput de sv ai picat langa wild te au cucerit astia si ai zis ehh pe lumea asta nu joc ..... sau cum a fost pe sinope ?!
 

deciu

Membru Nou
In primul si in primul rand vreau sa spun tot respectul acelor liderii(intemeietor) de aliante care au ridicat aliante de la 0 sau au preluat aliante dar le au dus mai departe .
Pt. mine 7bal un lider( intemeietor) bun e ala care aduna niste oamenii langa el , oamenii aia il urmeaza pe 1 2 3 4 5 lumii de joc .
Un lider bun e ala care il urmeaza oamenii orbeste si atunci cand castiga un sv. dar si cand pierde 2 . sau 10 sau 100 .
Sunt o mana de liderii(intemeietor ) pe comunitatea asta care se pot lauda cu asta .
Eu , Capone , xynar , david , alex7cj , gina16 si altii lideri care in momentul de fata au minim 1 sv in fruntea unei aliante fie el castigat sau pierdut .
Desigur o sa apara iar unii care sunt prea orgoliosi gen din astia aka @gost man , @deciu , @NoobFromRo , aia bipolarii care se ascund dupa nick uri scbimbate si o sa zice , mai da te n mortii tai bila ce l ai pus pe david ca ala doar pierde s.a , e prost , bipolar e friends fake s.a
Si o sa va raspund , incercatii sa fiti odata in viata voastra obiectivii , toate aliantele din comunitatea asta au minim un sv pierdut , nu exista intemeietor sa nu fi pierdut vreodata sau sa fi sters vreodata sau sa nu fi renuntat la un sv in curs .
Despre ce vorbim ?! , deci obiectiv vorbind tot respectul aliantelor care inca intra alta lume de joc dupa 1 2 3 sv pierdute .
Oamenii aia care urmeaza o alianta pierzatoare trebuie sa se simta superb in cadrul aliantei astfel incat sa urmeze acea alianta pe un alt sv .
Si pentru asta tot respectul acelor liderii care desi au pierdut au dus alianta si grupul de oameni mai departe .
Si la capitolul asta David prost cum e el a reusit asta ... si aici sunt curios de parerea lui @CaponeM , gina , elias , si altii liderii ce conduc aliante .

Inca un lucru intodeauna cand o alianta castiga isi bate pula de aia pierzatoare e ceva normal .Asta se intampla de anii buni pe comunitatea asta ... aia e .

Cat la realizarii inviduale cu cat esti mai puternic si nu are nimeni ce sa iti faca intodeauna vor aparea jucatori cu nick ul lor sau nick schimbat si va vor fluiera ca nah atata pot posibil in trecut au fost invinsi de voi si nu le au mai ramas decat sa latre pe aici ....

Like sau replay daca am dreptate la cea ce am scris =)))))

Ps. @Ghost Man nu stiu cu ce nick joci desi daca ai avea parerii ar trebui sa le spui de pe contul cu care joci ,
Niciodata nu am pupat in cur si nici nu o sa o fac, fa diferenta dintre un raspuns obiectiv si ironie .
1 Ai vorbit ca de obicei mult și prost și pe lângă subiect.
Pentru mine lider bun e ăla cu care intri sa joci o lume și ai șanse reale de câștig nu ăla care strânge 300 de oamenii pe un link și aia 90% dormeze
2. Nu știu unde ai jucat tu cu mine sa vezi dacă sunt orgolios sau nu când noi nici măcar adversari nu am fost
3 Nu am condus pe nici o lume band singur sau sa fiu omul principal in mare parte avem conducere sa îl mai ajut pe stiinta cu una alta sau sa mai discutam
4 Mai iesi și tu de pe forumul asta și încerca sa nu mai trăiești in amintiri când jucai tu cu wild acum 100 de ani
5 Asta e ultimul ca plec sa plimb câinele și e mult mult mai important decât tine ))
Vorbește frate pe joc nu pe forum ca nu e mare diferența intre tine și alți și tu te vrei totuși cineva te vrei ….
 

DeletedUser17271

Guest
1 Ai vorbit ca de obicei mult și prost și pe lângă subiect.
Pentru mine lider bun e ăla cu care intri sa joci o lume și ai șanse reale de câștig nu ăla care strânge 300 de oamenii pe un link și aia 90% dormeze
2. Nu știu unde ai jucat tu cu mine sa vezi dacă sunt orgolios sau nu când noi nici măcar adversari nu am fost
3 Nu am condus pe nici o lume band singur sau sa fiu omul principal in mare parte avem conducere sa îl mai ajut pe stiinta cu una alta sau sa mai discutam
4 Mai iesi și tu de pe forumul asta și încerca sa nu mai trăiești in amintiri când jucai tu cu wild acum 100 de ani
5 Asta e ultimul ca plec sa plimb câinele și e mult mult mai important decât tine ))
Vorbește frate pe joc nu pe forum ca nu e mare diferența intre tine și alți și tu te vrei totuși cineva te vrei ….
e destul sa vad de aici ca esti orgolios si nu esti obiectiv .
Din ce ai scris tu trag decat o concluzie tu urmezi un lider alianta care are sanse de a castiga lumea, in detrimentul aliantei si grupului in care posibil sa te simti bine .
plm... nu esti singurul cu mentalitatea asta .
Si te am tag uit ca aveai parerii si tu la adresa mea desi noi nu am interactionat niciodata .
 
Factul ramine fact.

Ai pierdut cind ai avut concurenta.

Probabil esti in cautare de lume sa intre mans si tu cu 501 pe link sa securizati W.

Si inca o chestie.Faptul ca tu utilizezi in continuare jigniri gen tigan,negru,cioara etc, te face inca mai prost de x100 ori.

Denota ce argumente slabe ai.


Continua mai departe sa plingi
 

DeletedUser17271

Guest
Am avut concurenta mai mare pe alte sv , stai linistit omu' negru.
Argumentele mele ciora , tigan , negru sunt exact ca argumentele tale , ai pierdut hermossa si sinope .
Tu din tigan nu poti deveni roman eu nu pot castiga sinope si hermossa ... fact =))))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Lache ... in primul rand tu nu poti vb de banii ca tu nu ai asa cv poate doar alocatia daca ti o lasa parintii .
Apoi mai vorbeste la adresa mea mult mai ales pe grupurii wapp mai ales ala creat aseara Carfi .. si o sa vezi Wild Fangs pe lumea aia si daca intra Wild clar intra Demos posibil Sons sau o combinatie intre cele 2 si mai castigii tu cu All Starsul tau fix pula .
Asa ca fi baiat destept si nu ma face sa fac un exces de orgoliu si sa iti fut planurile .
@twistdark1 tine ti prostul acasa .
Nu la toți se rezuma jocu asta la o lume câștigată=)))
Sper sa vina ally bune și cei mai buni sa câștige:))
 
Argumente direct despre joc.

Poti sa imi zici cum vrei ca asa e pe lumea asta virtuala se dau unii foarte tari si destepti dar in realitate is pielea de la pula.
 
Ai fost mare si tare cit au fost sagetile si acum cind e pe 100% deodata ei muie.

E destul de clar.

Isi bate pula jumate de server de tine.

smiley-emoticons-lol.gif
 

DeletedUser17271

Guest
Argumente direct despre joc.

Poti sa imi zici cum vrei ca asa e pe lumea asta virtuala se dau unii foarte tari si destepti dar in realitate is pielea de la pula.
Singura chestie cu care sunt de acord cu tine .

Despre mine se stie ce sunt , ce fac ce lucrez , ce studii am cu ce tipa umplu s.a Nu cred ca mai sunt jucatorii sa nu stie asta ....aia e
Cat despre tine ...... din ce am auzit e ca ai boala pe lopata in Uk .... ... nu stiu daca ne putem compara in real .....
Eu zic sa ramai la joc acolo imi poti da peste nas ca am pierdut sinope si hermossa .
 
Sus