Lumea Taras - Lumea viitorilor zei

Gucci.Stallone

Stie Tot
Ce lume echilibrata a fost asta? =))))))

Ca "hew hope" aka "academia zeilor" = friends , multe academii , multi banati , etc etc
New Hope era un nume temporar nefiind inspirați la început.
Nu suntem friends fake și nici nu avem lideri din avea familie fake.

Erau sanse și pentru cceilalți. A fost o lume echilibrată cum spune. La început de server erau generații- 6 aliante , the ghost cu grădiniță o alianta fuzionare și angels și totuși nu a rezistat nici una. Oricum.. recordul la rezistență a fost mai mare.

Pe zancle alianta lui @justitiarul97 a fost exterminati foart3 rapid.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
A cistigat si Gucci o lume.
smiley-emoticons-drunk.gif
Cum spui tu.. o lume fara adversari.

Ia intreaba-te cum ai câștigat rizinia sau ce lumi Ai castigat cu Hakuna.

Ai avut adversari? Iti spun eu ca nu Ai avut nici tu adversari competenti PRECUM sons , wild sau demos.

Pe byllis candai avut adversari competenti precum sons și demos erau 8 aliante ce ai SPUS ? Ti ai băgat pula pe românește în demos și în tot ce tine de demos și pe urmatoar3le lumi nu ai mai jucat alături de acea alianta.

Sa nu uitam de faptul că tu încă folosesti boot-ul dosr că nu te afirmi.

Adu ți aminte cum ai luat ban pe lumea myonia care era cu revolta Și sigur încă îl folosești doar ca nu il pui pe 100% cum face a @NoobFromRo
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Hakuna e super alianta dacă nu te-ar avea pe tine în peisaj, sincer.
la fel si Friends fake dacă nu l-ar avea pe david in peisaj.

datorita tie s a pierdut lumea Zakynthus vs grepo top ca ai fost un retardat mental care a facut cărțile pt grepo top pe la spate.

mars la coteț ca ti am dat prea multă atenție
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Cornele scrie cu contul tău nu te mai obosi sa schimbi conturile
Dacă acela era contul meu puteam arată dovada ca sunt eu.

În schimb eu , pot arată dovada ca sunt cine afirm că sunt. Gucci.stallone alias mr.sunshine
Chiar te rog dai mesaj lui terex cand e pe contul meu dacă afirmă că sunt eu deși nu am văzut să afirme că sunt eu.
E cineva din Hakuna cel mai probabil ca prea le ia apărarea pe topicul de Abdera.

Altceva ?
 

fonfăitul

Membru
New Hope era un nume temporar nefiind inspirați la început.
Nu suntem friends fake și nici nu avem lideri din avea familie fake.

Erau sanse și pentru cceilalți. A fost o lume echilibrată cum spune. La început de server erau generații- 6 aliante , the ghost cu grădiniță o alianta fuzionare și angels și totuși nu a rezistat nici una. Oricum.. recordul la rezistență a fost mai mare.

Pe zancle alianta lui @justitiarul97 a fost exterminati foart3 rapid.

Nu vreau sa mai intru in polemici cu tine , stii foarte bine de ce ne-am sters "dormezele" atunci :))
Aveai 7 aliante si ai ales sa faci pact cu angels :))))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Nu vreau sa mai intru in polemici cu tine , stii foarte bine de ce ne-am sters "dormezele" atunci :))
Aveai 7 aliante si ai ales sa faci pact cu angels :))))
Atunci da. Erau 6 aliante și s-a fscut pact CU angels .

Dar până să ajungeți să fiți 2 aliante de dormeze, înaintea voastră erau renerații 6 sau 7 aliante care au fost exterminati..
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Orice lume cistigata de tine e fara adversari.

In rest ce ai scris nici nu am citit ca parerea ta egal cu zero ca esti retardatul nr 2 acum
Suntem 2 retardati care câștigăm lumi fara adversari =))
Aici ai 1 lIke


Frate . Cum să consideri friends fake adversar ?
Sau Angels de pe olynthus

Și pe Taras a existat Amgels și nu au fost așa wow deși gina a mai jucat în trecut având alianta Angels însă este slăbuta
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Cum nu e adversar friends?
Esti prost? Stai ca nu trebuia asa. ESTI PROST SI CHIOR.

sunt 300

smiley-emoticons-oh-no2.gif
@RAGNARAR. Tu esti adversar serios pt Hakuna? Dc nu a intrat pricalistul vs demos Sau sons ? Sa arate ce poate.

Tu preamarite david esti pilaf și va câștiga Hakuna cu 4 / 7 lejer dacă ajungi la minuni nu o să poți face 4 / 7. Ai să vezi acest lucru singur. Activitatea bate cantitatea.

Hakuna activi
Friends fake cantitate

Exact ca pe byllis numai ca acolo a fost alta mărie cu alta pălărie
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
@Baiatul Pricalist am fost atât eu cât și tu în alianta band pe rhammus co dusă de petardele știința și deciu.

Ce am pățit în fața sons ului? Deși era coaliție cu army of rome și invictus.

@Anubis.K tu ești martor. Eu am sfârșit prin a fi fantomă iar retardatul prin a ceda orașele pt ca nu rezista...prin m45 vs @fratii prastie

Destul de interesanta povestea dar adevarata.

Tu @deciu stiu ca n ai ce spune vs pricalist ca te ar da afară din alianta Hakuna. Oricum. a fost și huiduit de știință și tine pt pierderile de orase. Sau ca nu a cedat câteva orase. Nu mai stiu prea bine
 

Demos06

Stie Tot
@Baiatul Pricalist am fost atât eu cât și tu în alianta band pe rhammus co dusă de petardele știința și deciu.

Ce am pățit în fața sons ului? Deși era coaliție cu army of rome și invictus.

@Anubis.K tu ești martor. Eu am sfârșit prin a fi fantomă iar retardatul prin a ceda orașele pt ca nu rezista...prin m45 vs @fratii prastie

Destul de interesanta povestea dar adevarata.

Tu @deciu stiu ca n ai ce spune vs pricalist ca te ar da afară din alianta Hakuna. Oricum. a fost și huiduit de știință și tine pt pierderile de orase. Sau ca nu a cedat câteva orase. Nu mai stiu prea bine
Eu tot cred ca din cauza lui @Rareshhh am dat fail
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Asa guci , scoatele dosarele la inaintare :)))))))))))
Mă bucur ca ma apreciezi. Observi ca spun ai de mine. Nu denaturez adevărul. Am fost slabi atât eu cât și slabul de pricalist că altfel băteam sons-ul.

Ce părere ai despre Abdera ? Friends va ajunge la minuni? Și dacă da, cate veți reuși să faceți?
 
Sus