Lumea Pandosia

  • Autor subiect DeletedUser16072
  • Data de început

DeletedUser15637

Guest
Mai taci drq de mucos si tu=)))))))) nu poti compara v3 cu v5 v6 dar tu care n ai jucat asa ceva n ai de unde sa stii sa faci o comparatie intre cele 2 viteze,se stie ca bila e tactu dar nu l mai pupa atata in cur.Faza e ca atunci cand joci v5 v6 nu mai ai rabdare sa joci v3 stai cate o ora sa faci o actiune cand tu esti obisnuit sa faci actiune de 8 9 min etc etc ceea ce fac ei este ceva copilaresc si de o parte si cealalta ar trebui sa se lase orgoliu mai jos si sa se formeze o alianta top si sa mearga 100 150 de playeri pe un servar strain si sa se dea muie la francezi,spanioli,englezi etc etc da asa e romanul prea orgolios si asta se stie inca de la stramosi avem pe cine sa mostenim=))))
Mai du te n plm ca rupi pula
Jocul asta se tine și de răbdare :)) plus ca nu fiecare jucător are același timp de 24/24
Ce e interesant in V6 pierzi viața reala ca sa stai pe joc și mai stai in stres
Wild ul e alinată de top in v3
Mereu ați macat cacat ca avem 3 academi
Ba ca avem pact cu o alianta
Ba ca nu jucam cu pacte
Ba ca am câștigat lumi ca am jucat cu alianțe slabe mereu ați găsit o scuza
 

Anubis.K

Stie Tot
Mai du te n plm ca rupi pula
Jocul asta se tine și de răbdare :)) plus ca nu fiecare jucător are același timp de 24/24
Ce e interesant in V6 pierzi viața reala ca sa stai pe joc și mai stai in stres
Wild ul e alinată de top in v3
Mereu ați macat cacat ca avem 3 academi
Ba ca avem pact cu o alianta
Ba ca nu jucam cu pacte
Ba ca am câștigat lumi ca am jucat cu alianțe slabe mereu ați găsit o scuza

si pe hermonossa le-ati avut pe toate si tot ati pierdut
te salut
 

Allex7cj

Membru
zerath a pus numele pana la urma
nu david
iti redirectionez acum un mesaj pe olynthus in care zerath vorbea cu theday si cerea invitatie in hakuna

Nu redirectiona nimic :)) Stiu tot ce s-a intamplat acolo mai bine decat tine

Ba gucci - cand te arunca la gunoi iar david ca pe o carpa sa nu mai faci scandal :)) Repede te-a combinat cand ii trebuie pe pandosia pact de la all stars:)) Zici ca iti place tratamentul asta

Va las sa va distrati, dar nu mai dati in plm tag ca nu joc aici si nu ma intereseaza telenovela voastra
 

DeletedUser17370

Guest
Nu redirectiona nimic :)) Stiu tot ce s-a intamplat acolo mai bine decat tine

Ba gucci - cand te arunca la gunoi iar david ca pe o carpa sa nu mai faci scandal :)) Repede te-a combinat cand ii trebuie pe pandosia pact de la all stars:)) Zici ca iti place tratamentul asta

Va las sa va distrati, dar nu mai dati in plm tag ca nu joc aici si nu ma intereseaza telenovela voastra
david doar a avut incredere in zerath
david are prea multa incredere
nu stie sa isi stapaneasca icnrederea si sa faca ce trebuie facut
david nu e rau
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu redirectiona nimic :)) Stiu tot ce s-a intamplat acolo mai bine decat tine

Ba gucci - cand te arunca la gunoi iar david ca pe o carpa sa nu mai faci scandal :)) Repede te-a combinat cand ii trebuie pe pandosia pact de la all stars:)) Zici ca iti place tratamentul asta

Va las sa va distrati, dar nu mai dati in plm tag ca nu joc aici si nu ma intereseaza telenovela voastra
Ce strambe bagi , eu am tinut la el tot timpu ca am mai vorbit seara cu el doar ca m a imbarligat zerath si ai lui dar acum am vazut adevarul am fost orb , scuze @mr.sunshine forum .
 

DeletedUser17370

Guest
Lumea Olynthus o vei avea in palmares Alex doar datorita lui @zeraath ca a distrus o alianta .
Daca david ma sculta , acum alianta mergea bine , era pact si cu Lupii

Nu am fost ascultat si s-a ajuns sa castigi lumea . nu mai incerca sa bagi strambe cand ai recurs la tertipuri prin zerath .

acum pe viitor stie sa nu mai asculte de nimeni si sa se ghideze dupa fapte , nu dupa vorbe

a avut incredere in zerath ca era mai mare in punctaj dar asta nu era o dovada de incredere
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Lumea Olynthus o vei avea in palmares Alex doar datorita lui @zeraath ca a distrus o alianta .
Daca david ma sculta , acum alianta mergea bine , era pact si cu Lupii

Nu am fost ascultat si s-a ajuns sa castigi lumea . nu mai incerca sa bagi strambe cand ai recurs la tertipuri prin zerath .

acum pe viitor stie sa nu mai asculte de nimeni si sa se ghideze dupa fapte , nu dupa vorbe

a avut incredere in zerath ca era mai mare in punctaj dar asta nu era o dovada de incredere

Am fost amenintat ca desfinteaza alianta si ca ia playerii in hakuna , eram si la party si eram drogat nu am gandit coerent , eu nu jucam acolo si nu stiam mai nimic , credeam ca nici tu , stii ca tot timpul am tinut la tine , de acum nu ma voi mai increde in oameni falsi in jeguri ca zerath si oamenii lui , chiar imi pare rau bro :)
 

Anubis.K

Stie Tot
Am fost amenintat ca desfinteaza alianta si ca ia playerii in hakuna , eram si la party si eram drogat nu am gandit coerent , eu nu jucam acolo si nu stiam mai nimic , credeam ca nici tu , stii ca tot timpul am tinut la tine , de acum nu ma voi mai increde in oameni falsi in jeguri ca zerath si oamenii lui , chiar imi pare rau bro :)

erai in nuba cu @alecx222 nu?
 

DeletedUser17370

Guest
Ba voi jucati teatru sau ce e asta :)))))
teatru joci tu
din moment ce ti am redirectionat mesajul ce motive ai maia vea s cerzi ca e teatru ? =))))) iti mai redirectionez unul acum in care zerath il acuza pe david de schimbaera numelui grepo fake in friends dar in acelasi timp era bipolar si incerca sa acapareze jucatori pt lumea pandosia =)))))))))))))

e o zdreanta de om zerath
 

DeletedUser17370

Guest
@zeraath uite ce muit esti .
toti spune ca nua fost frumos ce ai facut =))))))))
dar aia e
ai castigat o lume la hakuna , bine o castiga si fara tine dar au castigat o mai repede prin intermediul tau
iar tu nu o sa castigi nimic :)))))))))))) nu primeste ei toate leprele

8c9cae8c66
 
Sus