DuteTare

  • Autor subiect DeletedUser8148
  • Data de început

Anubis.K

Stie Tot
unde dreacu intrare directa ma :)))) si ce globale am dat noi, o' fi dat david, nu noi

pai si david nu face parte din familia friends ?
david o castigat tau (care defapt l-a castigat deathrow, nu friends) si mai nu stiu cate nenumarate lumi:)))))))))))))))))
vedeti ca deja va murdariti cu cacat pe la gura :)))))))))))))))))
 

uratudin2009

Membru activ
pai si david nu face parte din familia friends ?
david o castigat tau (care defapt l-a castigat deathrow, nu friends) si mai nu stiu cate nenumarate lumi:)))))))))))))))))
vedeti ca deja va murdariti cu cacat pe la gura :)))))))))))))))))
nu ne baga noua in gura ce zice david tot timpu :))))))) el isi bate joc, nu toti
 

Anubis.K

Stie Tot
ori sunteti o alianta, ori sunteti numa niste individualitati care nu vor sa-si recunoasca prosti din alianta :)))))))))))))
in fine, faceti ce vreti, dar cand o sa vina tavalugu peste voi sa nu va faceti fantome
smiley-emoticons-saufen.gif
 

uratudin2009

Membru activ
ori sunteti o alianta, ori sunteti numa niste individualitati care nu vor sa-si recunoasca prosti din alianta :)))))))))))))
in fine, faceti ce vreti, dar cand o sa vina tavalugu peste voi sa nu va faceti fantome
smiley-emoticons-saufen.gif
stai ma, dar suntem noi responsabili de ce zici unu si altu? aia n-au creier sa gandeasca pt ei?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu am dat global pe nicio lume nu am recrutat de pe lume , invitatiile au fost facute pre lume , de pe harta nu se recruteaza , nu se fac pacte .
 

DeletedUser17356

Guest
Eu nu eram nascut atunci , am 7 ani acum :))
Nascut erai , insa am dubii ca ai jucat vreodata in Friends, asa ca nu inteleg de ce ai furat numele acelei aliante si te mai si lauzi cu reusitele altora..
E clar ca tu nu ai reusite proprii, dar na..
 

DeletedUser17370

Guest
Esti doar pe propria mâncăm ai toată pula împreună cu mamata
 

DeletedUser17370

Guest
Nascut erai , insa am dubii ca ai jucat vreodata in Friends, asa ca nu inteleg de ce ai furat numele acelei aliante si te mai si lauzi cu reusitele altora..
E clar ca tu nu ai reusite proprii, dar na..
Iti spun eu de ce l a furat ca doar mi a spus
A spus că dacă vede lumea numele friends vor intra in friends ca are un istoric frumos pe cand dacă pune grepo fake nu vor intra
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Suntem Friends daia am pus numele ca sunt jucatorii din fostul FRIENDS , tu nu vei juca niciodata in FRIENDS nu ai cum esti exilat daia tot suferi aici ! ;)
 
Sus