RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16184

Guest
Daca voi faceți brigada sa vă bateți cu David in toamnă e clar unde a ajuns nivelul jocului :))))
Dam atentie prea multa atentie unui prost care isi doreste asta=)))))))))))))) dar si satisfactia cand pleaca dupa o luna doua cu coada intre picioare e mare=)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu mai da tag ba prostule. Ti-am dat block pe joc ca n-ai nimic interesant de zis. Astia isi bat joc de tine, eu n-am timp sau chef de toti copiii

Te supara draq ca ai intrat sa castigi server moca, sa joace fraierii adusi de tine si tu sa dormi. Aia e. O sa iti treaca

Esti 0 o sa ti demonstrez pe joc , 0 ca lider 0 ca jucator , fara @elias21 fostul meu jucator sub alte nume originalfeeling de pe edessa ca i placea revolta pana sa l cunoasca pe vali sandu :))) esti doar un simplu jucator care sta in umbra lu elias ca sa intelegi ! :)
 

DeletedUser14615

Guest

Tampițel, tu chiar crezi că stau eu acum să caut prin mizeria asta dă forum? + ca cel mai probabil, multe subiecte sunt deja șterse!

Btw: când vreodată mai văzut pe mine să ma leg de familia cuiva, atâta timp cât acel cineva nu a facut asta ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Zi-mi 5 nume de acolo care au jucat la Friends pe lumile menționate de mine, apoi îți zic și eu care sunt foști jucători Demos care sunt atât în alianța ta, cât și în cea în care sunt eu... Păcat că nu mai există hall of fame...


eu am menționat clar alte 3-4 lumi, nu mochios, pe mine mă interesează lumea asta nu pe ce lume ai jucat tu cu câțiva din Friends
Ma exista hall of fame poti sa verifici acolo si poti venii pe mochlos sa dai un global in familia friends sa vezi cine a jucat in friends si iti zic eu ca o sa ramai surprins , nu mai venii sa dai din gura pe aici cand nu ai habar ca s a reformat cea mai puternica alianta care a jucat vreodata pe asediu !!!
 

DeletedUser6507

Guest
Tampițel, tu chiar crezi că stau eu acum să caut prin mizeria asta dă forum? + ca cel mai probabil, multe subiecte sunt deja șterse!

Btw: când vreodată mai văzut pe mine să ma leg de familia cuiva, atâta timp cât acel cineva nu a facut asta ?
n-am vazut,dar am auzit;))
 

DeletedUser16184

Guest
Aici ii dau dreptate lui capone cu ultima idee spusa=))) @paturile sugi pula si lasa l in pace ca daca te prinde te violeaza in cur
 

DeletedUser13143

Guest
poti sa intri cu el ca sa mai echilibram balanta,daca tot esti asa de bun;)),noi asteptam acel trio ( @RAGNARAR. @7bile @Capone. ) sa intre:)),ca eu asa am auzit ca o sa se formeze acest trio pt toamna;)) sa se bata cu sons;).
Aaaa,am uitat si de @trafikkk :)) se pare ca nu mai e trio.
Cu el singur nu intru dar nu am sa ascund dorința de a juca în demosul lui Capone ( daca acolo e și David nu am nimic împotriva) , daca se întâmplă să joc versus voi nu este nicio problema. Să câștige cine merita
 
Ma exista hall of fame poti sa verifici acolo si poti venii pe mochlos sa dai un global in familia friends sa vezi cine a jucat in friends si iti zic eu ca o sa ramai surprins , nu mai venii sa dai din gura pe aici cand nu ai habar ca s a reformat cea mai puternica alianta care a jucat vreodata pe asediu !!!
Unde este hall of fame că nu-l găsesc...
Legat de faza cu cea mai puternică... discutabilă treaba... pe 4 lumi pe care am jucat eu în perioada Friends vs Demos a fost 2-2 la minuni, pe revoltă sau alte moduri nu știu că eu joc doar sistemul vechi de cucerire pe minuni
 

DeletedUser16974

Guest
Cine vrea sa joace în Formația Marinică Namol? Numa ca aici e greu frate, nu întra oricine, aici dacă nu dai fakeuri esti interne direct te ai dus
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus