RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6507

Guest
Aaaa si diferenta intre mine si bila e ca eu am echipa acum formata ( oameni de top care stiu ca intra ) , la bila erau toti pe cale sa se pensioneze la cat v2 au jucat si i a adus vs sons+demos=oceania , hai ca era usor rau :))))

Si va mai dati si mari zmei aici ca ati batut o alianta de pensionari fara niciun jucator din conducerea wild veche , majoritatea era lume noua nu wild zii ca era wild 10% , hai sa fim seriosi , nu va mai dati filme proaste .
Pai ba prostule,vezi ca in primul rand,@7bile a zis sa intre si sons si demos si toti ca nu are cu cine sa se bata,mai departe ce s-a intamplat nu e vina nimanui ca wild-ul a avut probleme la nivel intern.La urma urmei wild-ul se lauda ca a castigat 5 lumii sau cate venea micutul ala si se lauda pe aici.Nu e vina nimanui ca "bombardierii" care au intrat aici sa invite toate aliantele adverse au plecat cu coada intre picioare sa nu se faca de ras.Puteau bine mersi sa joace in continuare dar au decis sa renunte pentru ca stiau ca pierdut server-ul si au ales sa bage un motiv dinasta.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Esti prost informat, eu joc cu Oceania de aproape 10 de ani ( un grup mic de oameni).
Da, s a castigat hermonasa ptr ca au veniti jucatori din demos + sons ptr a da o lectie Wildului.

Curva lui ragge? Pe apollonia am intrat de plictiseala o luna apoi v-am cedat orasele frumos.
Pe byllis am intrat cu demos pentru ca m-am inteles cu Caponne pe Paros.

Si da, e interesant sa joci in mai multe alianta, mai legi o prietenie, mai aflii o informatie.
E treaba ta ce faci cat timp nu vii aici si dai in mine .
 

DeletedUser16184

Guest
Aaaa si diferenta intre mine si bila e ca eu am echipa acum formata ( oameni de top care stiu ca intra ) , la bila erau toti pe cale sa se pensioneze la cat v2 au jucat si i a adus vs sons+demos=oceania , hai ca era usor rau :))))

Si va mai dati si mari zmei aici ca ati batut o alianta de pensionari fara niciun jucator din conducerea wild veche , majoritatea era lume noua nu wild zii ca era wild 10% , hai sa fim seriosi , nu va mai dati filme proaste .
Wildul de pe hermonessa se pisa pe Friendsul tau lejer=))))) ai sa regasesti in toamna playeri din wildul de pe hermonessa sau poate vor intra separati in pact cu ceilalti muritori ca sa dea si ei o muie unor bombardieri=)))
 

Allex7cj

Membru
Servere moarte zici ? pai m am batut cu 450 de bombardieri pe mochlos , aici pe olynthus ma bat cu greii @Baiatul Pricalist si @Allex7cj .

Oricum pe mochlos a fost usor 450 de insi vs 50 si acum pe olynthus faptul ca sunt mai putini de 450 vs noi imi da sa cred ca o sa mi fie mai greu sa castig :)))


Nu mai da tag ba prostule. Ti-am dat block pe joc ca n-ai nimic interesant de zis. Astia isi bat joc de tine, eu n-am timp sau chef de toti copiii

Te supara draq ca ai intrat sa castigi server moca, sa joace fraierii adusi de tine si tu sa dormi. Aia e. O sa iti treaca
 
Eu chiar respect demos kratos @Caponee. si pe tine te respect ai condus o alianta asa mare care a rupt tot , pana si pe FRIENDSU vechi il batea , nah in fine , mi as dorii sa joc o data cu demos daca va mai exista .
Dacă-i respecți atunci de ce-ți însușezi numele lor și meritul pe care-l au ei? Pui la descriere Psi, Athens, Knossos, dar nimeni de acolo n-a fost la Friends pe acele lumi, ba chiar vreo 3-4 au jucat la Demos, numele Friends însușit de tine acum n-are nicio treabă cu alianța care a jucat pe acele lumi și nu numai, spun asta ca fost jucător pe Athens, Delos, Gynthium, Knossos...
 

DeletedUser6507

Guest
Esti prost informat, eu joc cu Oceania de aproape 10 de ani ( un grup mic de oameni).
Da, s a castigat hermonasa ptr ca au veniti jucatori din demos + sons ptr a da o lectie Wildului.

Curva lui ragge? Pe apollonia am intrat de plictiseala o luna apoi v-am cedat orasele frumos.
Pe byllis am intrat cu demos pentru ca m-am inteles cu Caponne pe Paros.

Si da, e interesant sa joci in mai multe alianta, mai legi o prietenie, mai aflii o informatie.
vezi ca eu ti-am zis sa intri pe hermonassa:))
 

DeletedUser16968

Guest
Aici cred ca faci referire si la mine.
Deși n.am nici o treaba cu cei din poze.Nu a făcut nimeni,, fun" pe seama nimănui.
Habarnam cine.s cei din pozele alea și nici nu.mi pasa.
Înainte sa fac caterinca sau sa rad de altu', ma uit mai intai în oglinda. :)))))
:)
nu era vb de tine

stai chill
 

DeletedUser16974

Guest
Luați va si cu mine la cearta baga mi as pula în gurile voastre:)))))))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Dacă-i respecți atunci de ce-ți însușezi numele lor și meritul pe care-l au ei? Pui la descriere Psi, Athens, Knossos, dar nimeni de acolo n-a fost la Friends pe acele lumi, ba chiar vreo 3-4 au jucat la Demos, numele Friends însușit de tine acum n-are nicio treabă cu alianța care a jucat pe acele lumi și nu numai, spun asta ca fost jucător pe Athens, Delos, Gynthium, Knossos...
Asa zici tu ? Ia da un global in alianta friends pe mochlos si intreaba cine a jucat in friendsu vechi si apoi vii aici si dai din gura da ?
 
Zi-mi 5 nume de acolo care au jucat la Friends pe lumile menționate de mine, apoi îți zic și eu care sunt foști jucători Demos care sunt atât în alianța ta, cât și în cea în care sunt eu... Păcat că nu mai există hall of fame...

Asa zici tu ? Ia da un global in alianta friends pe mochlos si intreaba cine a jucat in friendsu vechi si apoi vii aici si dai din gura da ?
eu am menționat clar alte 3-4 lumi, nu mochios, pe mine mă interesează lumea asta nu pe ce lume ai jucat tu cu câțiva din Friends
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus