Biluta si steagurile aLbE

Draven

Stie Tot
doamna ma-ta plange cand vede ce copil ratat a crescut, mi-e mila de ea.
jucati jegos ca asta sunteti, shaormarilor
lumea asta o castigati pentru ca david si rage nu pot juca impreuna nu ca sunteti voi buni, sunteti ultimii terminati, ati jucat cu lorzii de la inceput, multa m*** iti doresc kaprice
Cine esti? Nu te gasesc pe Apollonia. Iesi in mortii ma-tii de aici, comentati de colegii mei din WILD FANGS, ca intra cu conturi fantoma pe aici. Intra de pe contu' tau.

Furdix.png
 

DeletedUser16184

Guest
:))))) ma pisatule wildul nu mi-a luat niciun oras dupa ce m-am lasat de byllis,le-am dat cu secundele in cap,am revenit pe byllis,ajung imediat granita langa tine si caponela si te terorizez si pe tine cum i-am terorizat pe astia,o sa zici si tu ca bila ca am bot :))))))))) slabu dracului :)))))))))))) pe toata lumea apollonia doar un oras am avut pierdut si ala intre ei la dracu in praznic si cand activam pe ambele lumi :))))))))))) ii tineam pe loc pe prosti aia din wild,am dat eu stergere s-a dus dracu toata granita lor :))))))) ma pis si pe david si pe tine si pe bila:)))))))))))) luati-va de mana toti 3 si veniti sa-mi goliti ouale si pula :)))))
 

DeletedUser16356

Guest
pentru limba romana apasati tasta 1 ;)

vrei sa o dam prin subordonate, conjugarea verbelor sau chestii de genul? Nu de alta dar ti a lua corpul razna, daca o litera in plus sau o virgula ori un autocorector de pe tel automat nu se intelege e jale... dar nu e problema ma bucur ca am aflat ca pe grepolis romania se tine cont de “ortografie pură” pai atunci sa iti editezi celalalte zeci de mesaje sa iti vezi gramatica din tine :))))
 

DeletedUser16184

Guest
nu ar trebui sa vorbesti de limba romana cand tu ai picat la politie la acest test :)))))))))) incep sa cred ca si la tine scrie stefania textele cum si lui phoenix lisa
 

DeletedUser16356

Guest
:))))) ma pisatule wildul nu mi-a luat niciun oras dupa ce m-am lasat de byllis,le-am dat cu secundele in cap,am revenit pe byllis,ajung imediat granita langa tine si caponela si te terorizez si pe tine cum i-am terorizat pe astia,o sa zici si tu ca bila ca am bot :))))))))) slabu dracului :)))))))))))) pe toata lumea apollonia doar un oras am avut pierdut si ala intre ei la dracu in praznic si cand activam pe ambele lumi :))))))))))) ii tineam pe loc pe prosti aia din wild,am dat eu stergere s-a dus dracu toata granita lor :))))))) ma pis si pe david si pe tine si pe bila:)))))))))))) luati-va de mana toti 3 si veniti sa-mi goliti ouale si pula :)))))

nu mai joc granita ca am auzit ca revi si mi a fost frica, dar totusi cum ne terorizezi?
Te rog @RAGEE. spune si tu puța bă, ca pula au aia ce au si coaie :))))
Termini cu noi pe byllis si apoi te intorci pe apolonia? Antrenorul ce parere are? Oriunde ai jucat numa muie ti ai luat, ca si ma-ta defapt cand am vrut sa ii fac un copil normal la inghițit săraca ... a zis ca si a futut norocul in viata cu tine.
 

DeletedUser16356

Guest
nu ar trebui sa vorbesti de limba romana cand tu ai picat la politie la acest test :)))))))))) incep sa cred ca si la tine scrie stefania textele cum si lui phoenix lisa

exact:))) tu nici nu ajungi sa vezi foaia in fata acolo :)) si da am picat trist asai, pacat ca si cei de la academie ce au picat cu 9.20 si da si aia prafi cu romana...
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))))))))))))))) iar te legi de familie,redus mintal ce esti :)))))))))))))))))))))))))))))iar tu nu ai avut 9.20 ca sa zici ca ai picat cu o medie mare :))))))))) esti doar un prost si atat.vezi ca ai ajuns un disperat,incat dai mesaje jucatorilor ca le oferi gold pentru orase :)))))))))))))) marele jucator trafik :))))))))) sa nu mai zic ca esti ultima pizda :))))) te-a sunat paturile cu ascuns noaptea imediat "ma duc la politie,ii fac plangere" :))))))))))))))))))
 

DeletedUser16356

Guest
:))))))))))))))))))) iar te legi de familie,redus mintal ce esti :)))))))))))))))))))))))))))))iar tu nu ai avut 9.20 ca sa zici ca ai picat cu o medie mare :))))))))) esti doar un prost si atat.

suficient 6.20 si sa fii admis cu 5.00 doar ca nu s a ocupat locul? Iar din 1558de candidati sa termin pe 278 cu 156 locuri disponibile pentru mine e o realizare ba lepra, am O faculta terminata fac si master am bani am femeie iti dau si muie si nu stau pe ajutor social ca tine saracie, ce politie sa dai tu ba uita te ce conditie fizica ca de cad aia la medicalce sa mai vorbim de scris sau sport vai de puța ta.
 
Sus