Spam

DeletedUser13911

Guest
Da timpul e necunoscuta daca joci sau nu grepolis si depinde cum joci. Eu daca e sa joc grepolis nu o sa ma vezi activ si prin topuri, mereu o sa fiu dormeza de lux, si nu stiu daca ma cunosti din joc, e diferit fata de forumul extern, acolo mai sunt si inamici care te respecta, care stiu sa vorbeasca civilizat si la locul lui, care stiu ce e aia o gluma buna facuta la timpu ei. Imi amintesc cu drag de lumea Rho cand jucam impotriva lui suiram si Splder cu care ne tachinam zilnic daca ne prindeam trupe unul altuia sau daca nu reusea vreo nava sau daca intra. La fel pe Athens am intalnit persoane la inamici vorbesc de tot respectul meu, Pe tau imi amintesc de lognoname daca tin bine numele de joc. E diferit aici pe forum is numai intepaturi/rahaturi/fabule si samd. Dar sunt si inamici care la primu atac iti umple frigiderul cu tot ce are.

Mantalele rosii,cunosc,daca ai jucat impotriva lor ,ai jucat si impotriva mea:D

- - - Actualizat - - -

Igor, data viitoare cand apari, sa ii explici pescarului ca tu chiar daca esti pe modul invizibil ca si mine, apari la numarul de vizitatori. Deci ... discutia era terminata, odata cu plecarea ta ;)

Am plecat ,e adevarat ..doar un pic..am fost sa-i pregatesc fetei mele cadoul..maine e ziua ei :)Cer scuze,daca am lasat discutia"nesupravegheata"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Nu te gandi departe leule..face doar 8....si e cea mica;)
PS; multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Pana la urma sesiunea aia Q&A s-a mai tinut? Ca eu nu am gasit-o nicaieri pe fb ... Si aveam ceva intrebari de pus ...

- - - Actualizat - - -

Inca putin si depasim lumea Tau si Hyperborea la nr de postari :D
 

DeletedUser15210

Guest
Eu cand am intrat nu era nimic la ei pe pagina. Si ma cert si cu stil ca nu a spus pe ce pagina exact era Q&A ...
Aveam vreo 3 intrebari de pus ...
 

stamatecostica

Membru activ
la ce ora ai intrat ?
Si de ce sa te certi cu Stil ?,fiinca nu ai pus cateva intrebari ?.Si daca erai atent spune si ora la cat fac Q&A
Doamne ce minte de copil ,eu cred ca nu ai mai mult de 14 ani,se vede dupa cum postezi .Laso mai moale cu jocu asta si veziti de copilaria ta ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
Da, ok, nu am folosit verbul potrivit. L-am luat la intrebari pe Stil, privind postarea lui aici, nespecificand decat ora, nu si pagina de facebook ...
Am stat pe fb intre 4 si 5 ... Dar vad ca aia au postat de la 5 la 6 ...
Nu intrebam ca tine cand va fi eventul sau mai stiu eu ce prostii, asa ca stai chill. Voiam sa stiu daca va mai exista un uptade major anul acesta, inafara de ce se testeaza pe Beta plus alte doua lucruri.
Si mai ghiceste privind varsta ;)
 

stamatecostica

Membru activ
La cine te referi ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Aveam un motiv intemeiat ca am pus aceea intrebare ,da ce sa stie unu ca tine .:D

Tu nu ai observat tiparul eventurilor? Sa vezi ca baga eventuri aproximativ in aceeasi perioada mereu si cam de acelasi tip. Deci ... care mai era rostul intrebarii tale? O ... da ... satisfacerea curiozitatii tale ...
 

DeletedUser15009

Guest
Aha capone va dadeati mari si tari ca ne cuceriti.
Uitati va la asedii cum denisa si aristotel pierd orase.
Le.am bagat nava cu ei pe joc.... Voi bagati la inactivi.
 

DeletedUser

Guest
Pacat ca nu voi ci Friends e o diferenta :)))))

si sa nu ramanem datori:

thebestanimal din alianţa Demos Kratos a cucerit oraşul I am here aparţinând Ragnarar. pe 15.01.16 la ora 23:18
sanucrezy din alianţa Demos Kratos a cucerit oraşul R 6 aparţinând Ragnarar. pe 15.01.16 la ora 22:11

Mai era un zmeu, costinrd 6-7 orase a pierdut azi si acum cateva zile era tare in clanta.

iar daca sorin.ro si jussepe sunt inactivi aa ok, nu ma bag!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Friends. Sau Piratii e cam acelasi lucru :D.
Pentru ca noi suntem o familie....Nu ca la voi unde sunt multi cu multe arfe si alte chestii...
Si nu ma refer la pescarul pentru ca pescarul este un baiat de treaba din cate am observat si din cate reiese din conversatiile noastre...numai ca voi nu stiti sa vb...Nu-i asa Toby?...Eu zic ca cel mai frumos lucru pentru Forum Grepolis ar fi sa te lasi tu de atata spam si sa gasesti o fata cu care sa te certi...ca inafara de mama ta si de moderatoarele forumului tu nu ai mai vorbit cu nici o femeie din cate vad :D
Plus Gucci.Stallone...Noi nu trebuie sa ne laudam pentru acele cuceriri...poate au fost doar din noroc :D
Mult noroc si "succesuri multe"pe Grepolis bft
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
Capone minti in continuare.

Ragna si costin au fost inactivi cand au luat nave.
Denisa si satana erau on pe joc
 
Sus