Spam

DeletedUser13911

Guest
Ti-am raspuns si eu,desi ma indoiesc de ceea ce am spus.Am studiat putin casca aluia si na..nu prea!
DECI,posteza link cu foto ,cea din avatarul rebelului),identica cu wiki sau unde ai gasit tu!Altfel..bla bla...puteai sa spui orice!
 

DeletedUser

Guest
A fost GENERAL/LIDER/CONDUCATOR/OM DE STAT/(iti mai dau cate exemple vrei) ... strategia este una din "skillurile" sale
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7851

Guest
Declar inchis meciul din asta seara. Puteti continua luni cand voi redeschide acest topic. Pana atunci pregatesc si bilete la odihna si tratament.
Orice incercare de a relua discutiile pe acesta tema vor fi aspru sanctionate.
Nu uitati ca accesul la forum este un privilegiu, nu un drept.X(
 

DeletedUser12202

Guest
Multumim pt.redeschiderea firului de spam.
Am o nelamurire,am mai intrebat,dar.....ploua din greu,nu se vede :))).Fratilor,ce-i cu atat Game over aici ???E moda sau sunteti toti una ???
Nimeni nu spune nimic,dar toti mai marii lumii sunt...Game over....(mai putin DK si aliantele ...normale,care ...sunt decor,momentan,scuze pt.aceasta caracterizare ) ???.
Eu,ce sa inteleg ?Toti Game over sunt una,sau toti vor sa fie game over ?Nu sunt toti savanti pe Grepo(eu sigur nu sunt),dar joc cand si cum imi permite timpul.Nici tiribombele din balciuri nu m-au ametit cum ati facut-o voi !
Pana acum,erau lumi normale,cu aliante normale,cu academii,cu aliati.Acum....jumate de lume(poate si mai bine) e game over !
Ma bucuram ca sunt 60 in alianta,o limita normala,din punctul meu de vedere,o academie,max.2(deja mult).
Acum,eu,nu mai inteleg nimic !Nu sunt...virgina pe Grepo :),mai stiu cate ceva despre jocurile de culise(aliante facute pt.pct si orase,etc,etc,etc,noobii o musca))dar acum sunt....in ceata(spus frumos,sa nu spun toanta satului).
Nu imi vine sa cred ca s-au unit toti de frica DK-ului.
Luminati-ma va rog !
Nu mai inteleg NIMIC !!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ti-am mai raspuns de enspe mii de ori...

Vad ca iti plac reluarile. N-ai decat.
 

DeletedUser12202

Guest
Ti-am mai raspuns de enspe mii de ori...

Vad ca iti plac reluarile. N-ai decat.

Scuze,mi s-a cristalizat f.greu raspunsul,de fapt,mi-a fost un pic cam greu sa realizez,nu voaim sa realizez, realizarea :),nici acum nu-mi vine sa cred-mea culpa.
Si vad ca esti...tafnos un pic,nu ai de ce !Nu eu am facut rabat vizavi de joc,voi !Si cred ca veti ramane doar voi sa jucati.Daca acesta e joc !Spor si numai bine tuturor !
Eu,voi ramane undeva,intr-un colt si voi rade la final,la impartitul tortului !Nu realizati ca pt.o coronita stricati tot jocul ???Ca faceti orice pt.ce va fi ???Ca...tac,e mai bine,jucati si fiti mandri de voi !
 

DeletedUser12202

Guest
Si ca sa intelegi,stiu ca frica pazeste pepinaria,dar Piratii si Apocalyipticii adversari initiali,acum una.Dar,unii nu au auzit de DK :).
Bataie de joc vizavi de jucatorii obisnuiti.Aliante facute pt.a fi surse de orase si pct(ex:vendetta,toti v-ati...umflat cu ei,erau si jucatori pe bune acolo,nu numai surogate pt.marile aliante).Grepo a devenit un joc...exclusivist.Jos palaria in fata voastra.
Sunteti buni,jos palaria in fata voastra !
Dragilor,un jucator obisnuit poate sa joace ???Ca,de,pe el va incordati...muschii,cu el cresteti,vizavi de el sunteti tari !!!Si daca 2-3 se ajuta si mai sparg cate o nava mai si primesc mesaj de genul :ai avut noroc :).Da,au noroc ca au camarazi,ca au fost on,ca...mai stiu si cate ceva din joc,nu mult,un pic.
Dar...spor si numai bine tuturor.

- - - Actualizat - - -

Vedem noi cine va rade dintr-un colt pe viitor
smiley_emoticons_lol.gif

Eu,voi rade sigur.Pt.mine Grepo a revenit si va ramane ce s-a vrut initial : socializare.Nu minuni,nu cont golit pe el.Doar prieteni adevarati.
Joc de placere si atat :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Lasa-l simona pe rebelul. Are nervii ca si-a spart minunea pe chi ca sa prinda coronita la immo, dar printr-o intamplare nefericita pt el, li s-a spart o minune nemuricilor :D
Mai ai chef de ras rusule? Dar tu sorine? V-a pierit zambetul, ăăă?
Vorba nasirei, incepem sa radem la final :))))

- - - Actualizat - - -

A aparut cuplul de roscati pe forum :))) :*:x
 

DeletedUser15210

Guest
Unii dupa mare in care se afla orasul, altii dupa ce trupe au in oras (nu face asta), altii tot felul de denumiri care sa exprime, daca se poate, doar pentru posesorul oraselor, ce trupe sunt.
De exemplu unul are :
New york, new delhi, washington, bucuresti, cape town ... Cele doua orase din america poate au zburatoare, cel din africa bireme, cel din asia usoare etc ...
 

DeletedUser

Guest
S-a furat mireasa pe lumea chi!
Daca intr-adevar in DH au ramas doar oamenii cu coloana, e gata jocul! Urmeaza sa vedem ce caracter au unii!
 

DeletedUser15210

Guest
si cel care isi denumeste orasele: Gabriela, Selena, Adriana, Elena, etc, ce poate insemna? :)

Am dat si eu un exemplu :)))
Nu sunt psiholog sau sociolog sa imi dau cu presupusul la ce se gandesc oamenii cand pun astfel de nume :)))

- - - Actualizat - - -

S-a furat mireasa pe lumea chi!
Daca intr-adevar in DH au ramas doar oamenii cu coloana, e gata jocul! Urmeaza sa vedem ce caracter au unii!
Am vazut :p
Am regizat o parte :p
Sa vedem ce face acuma yakuza ...

- - - Actualizat - - -

200k arcuri, 100k sabii, 100k hopliti, 20k care, 61k bi si 11k tri :D
Nu spargeti voi trupele astea :))))
 
Sus